Archiwum     2009/2010    2010/2011    2011/2012    2012/2013    Archiwum


 

 

 

 

  22 czerwca 2013   Zakończenie roku szkolnego klas trzecich zasadniczych.     

Jeszcze tylko wręczenie nagród i ...

Dnia 14 czerwca br. miało miejsce pożegnanie Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której przemawiała Dyrektor Szkoły Pani Beata Jasek oraz przedstawiciele Cechu Rzemiosł różnych, a także przedstawiciele Rady Rodziców. Absolwenci otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody ufundowane przez Radę Rodziców za wyniki w nauce oraz inne osiągnięcia. Prezes Cechu Rzemiosł Różnych Pan Tadeusz Duda Ufundował i wręczył nagrody książkowe uczniom, którzy otrzymali bardzo dobre oceny z zajęć praktycznych. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował i przedstawił krótką scenkę teatralną "Jeden dzień z życia ucznia ...".

  facebook Fajne 
 5
 Słabe 
 9
  Wypowiedz się na forum (1) 

 

  8 czerwca 2013   Emocje na sportowo.    

Nauczyciele vs uczniowie - dwa oblicza meczu.

Tradycyjnie w miesiącu czerwcu w szkole odbył się "Dzień sportu". Z tej okazji nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali pokaz skoków gimnastycznych przez skrzynię, następnie drużyna nauczycieli zmierzyła się z reprezentacją uczniów w przeciąganiu liny. Niestety uczniowie w tej konkurencji nie sprostali drużynie nauczycieli za to zrewanżowali się w meczu piłki siatkowej pokonując nauczycieli 3:2. Na zakończenie "Dnia sportu" odbył się mecz finałowy turnieju piłki siatkowej dziewcząt, który zakończył się wynikiem 2:0 dla klasy 1TF. Drugie miejsce zajęła klasa 1F1.

  facebook  Fajne 
 4
 Słabe 
 9
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  1 czerwca 2013   Nowe doświadczenia.    

Tak było na 4 Radomskim Pikniku Naukowym.

Podczas 4 Radomskiego Pikniku, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły prezentowali: nowe technologie projektowania i wytwarzania części maszyn, diagnozowanie stanu technicznego pojzadów samochodowych oraz jak domowym sposobem otrzymać środki do pielęgnacji włosów. Żałuj, że cię tam nie było!

  facebook  Fajne 
 3
 Słabe 
 7
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  29 maja 2013   Będzie się działo.    

4 Radomski Piknik Naukowy. Przyjdź zobacz

Już po raz kolejny nasza szkoła jako partner 4 Radomskiego Pikniku Naukowego bierze udział w tym przedsięwzięciu. W ramach tegorocznej edycji oferujemy odwiedzającym komputerową diagnostykę samochodu z użyciem oscyloskopu, urządzeń diagnostycznych CDIF2 oraz KTS-540 z systemem Bluetooth, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie warsztatów na wygodne w użyciu, profesjonalne narzędzia diagnostyczne. Na stanowisku poświęconym nowoczesnej chemii kosmetycznej będzie można przyjrzeć się, m.in. etapom powstawania szamponu metodą laboratoryjną. Następnie zapraszamy do budynku Urzędu Miejskiego na prezentację programów do komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania CAD/CAM – projektowanie części maszyn i wizualizacja procesu obróbki skrawaniem. Serdzecznie zapraszamy! Więcj na www.radom.pl

   Fajne 
 2
 Słabe 
 6
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  28 maja 2013   Miło i burzowo.    

Traktem Królewskim z Pionek do Radomia.

W dmiu 20 maja 2013r. odbył się rajd rowerowy na trasie Pionki - Radom Traktem Królewskim. Do Pionek uczestnicy dojechali pociągiem, dalszy etap wycieczki odbyli tylko na siodełkach rowerowych. W trakcie rajdu uczniowie poznawali wiosenne uroki Puszczy Kozienickiej, smak kiełbasy z ogniska, oraz ból mięśni i pośladków, ukąszenia komarów, a także chwile grozy podczas burzy z gradobiciem.

  facebook  Fajne 
 21
 Słabe 
 5
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  27 maja 2013   Organizacja i wrażenie.    

Wycieczka dydaktyczna do PMP w Radomiu.

Uczniowie klasy 1OP - operator obrabiarek skrawających pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych w dniach 26 marca i 9 kwietnia uczestniczyli w wyciecze dydaktycznej do nowoczesnego zakładu obróbki mechanicznej metali PMP w Radomiu. Uczestników osobiście oprowadzał Prezes firmy Pan Andrzej Strzelczyk. Uczniowie poznali: organizację produkcji, procesy technologiczne wybranych części maszyn, nowoczesny park maszynowy zakładu w tym obrabiarki do obróbki skrawaniem sterowane numerycznie - CNC oraz maszyny do cięcia laserowego metali i kontroli po obróbkowej. Przyszli operatorzy obrabiarek byli pod dużym wrażeniem nowoczesności i bardzo dobrych warunków pracy w zakładzie. Jak twierdzą, oni tu jeszcze wrócą, ale jako wykwalifikowani pracownicy.

   Fajne 
 18
 Słabe 
 9
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  12 kwietnia 2013   Szkolny Konkurs Recytatorski.    

Obchody Roku Juliana Tuwima.

Dnia 11 kwietnia 2013 roku odbył się konkurs na temat "Juliana Tuwima i jego twórczości". Młodzież przygotowała portrety poety, prezentacje multimedialne, a także recytowała poezję. W konkursie recytatorskim jury w składzie: Gabriela Zajączkowska, Katarzyna Pastuszka, Anna Kowalska i Magdalena Janczewska, przyznało dwa pierwsze miejsca: Magdalenie Czyż z klasy 3TFi za prezentację wiersza „Słoń Trąbalski” oraz Wiktorii Ciężkowskiej z klasy 2F2 za recytację utworu „Do prostego człowieka”. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Grzyb z klasy 1TF. Przyznano również wyróżnienie Beacie Ziętek z klasy 3TF. W kategorii „Portret Juliana Tuwima” zwyciężyły: Monika Włoskiewicz i Karolina Łączyńska z klasy 3TF. Natomiast Wioleta Jaśkiewicz z klasy 1 TF otrzymała nagrodę za prezentację o życiu i twórczości poety. Gratulujemy!

 Zobacz facebook Fajne 
 27
 Słabe 
 24
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

 5 kwietnia 2013   II Otwarte Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w wyciskaniu sztangi.    

Wyciskanie sztangi nasza specjalność!

W dniu 5 kwietnia 2013 roku w ZSS w Radomiu odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w wyciskaniu sztangi na ilość powtórzeń. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Anna Frączek z klasy 3TF pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pana Krystiana Lange. Wyczynu tego pozazdrościł pan Krystian i w kotegorii nauczyciel mężczyźni również nie dał szans rywalom i zdoby I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy wygranych w kolejnych turniejach. Więcej...
 Zobacz facebook Fajne 
 17
 Słabe 
 23
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  22 marca 2013   Wojewódzki Konkurs Fryzur - "Owocowy raj".    

Ale fryzury!!!

W dniu 22 marca tego roku w ZSS-OSiU odbył się Wojewódzki Konkurs Fryzur. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych adeptów szkoły fryzjerskiej, a także przyszłych mistrzów fryzjerstwa. Zadanie jakie postawiono uczestnikom to wykonanie fryzury o tematyce: "Owocowy raj". Spośród uczniów, biorących udział w konkursie, II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Milena Brzózek z klasy 2TF technikum fryzjerskiego. Jej fryzura z wykorzystaniem ananasa pokazała, że nawet owoce mogły stać się w salonie fryzjerskim dziełami sztuki. Gratulujemy uczennicy oraz opiekunom paniom Karolinie Gawryś i Agnieszce Chmielnickiej.

 Zobacz facebook Fajne 
 20
 Słabe 
 24
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  19 marca 2013   Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.    

Płock 2013

19 marca br. w Płocku nasz uczeń Mateusz Cholewa z klasy 1K brał udział w wojewódzkim etapie Konkursu dotyczącego znajomości historii w latach 1970 - 1990. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkoły ponadgimnazjalnej. Opiekunem była nauczycielka historii pani Justyna Bujek.

 Zobacz facebook Fajne 
 17
 Słabe 
 15
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

  23 marca 2013   Znamy zwycięzce III Międyszkolengo Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców.    

Kolejny Turniej o puchar mjr. "Hubala" przeszedł już do historii.

21 marca 2013r., w ramach witania Pierwszego Dnia Wiosny, odbył się organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych III Turniej Piłki Siatkowej o puchar mjra " Hubala". Zawody te odbywają się cyklicznie dla chłopców szkół gimnazjalnych z naszego regionu. Współorganizatorem jest PG nr 13, które udostępniło nam salę gimnastyczną. W tym roku w zawodach wzięli udział przedstawiciele : z PG nr 13, PG nr 1 ,PG nr 2, PG nr3, PG nr6, PG nr 22 oraz PG z Wolanowa i PG z Parznic. Zawody odbywały się w sportowej atmosferze z dużą dozą rywalizacji. Typowano różne wyniki. Kibice, którzy przyszli na zawody zagrzewali swoich faworytów. Ostatecznie rozegrano mecze półfinałowe i finałowe. Trzecie miejsce i brązowe medale zdobyli chłopcy z drużyny PG nr3 w Radomiu. Srebrne medale otrzymali debiutujący w turnieju siatkarze z PG w Wolanowie. Po raz trzeci turniej wygrali uczniowie z PG nr 22 w Radomiu. Na zakończenie zawodów zwycięzcy rozegrali mecz z drużyną wice mistrzów Polski old-boyów. Tym razem wygrała rutyna i doświadczeni 2:0. W rywalizacji trwającej trzy lata wygrywają old-boye 2:1. Młodzi zawodnicy z niecierpliwością oczekują kolejnego Turnieju. Wszyscy chcą rewanżu. Ta forma spędzania popularnego Dnia Wagarowicza spotkała się z bardzo dobrym odzewem ze strony uczniów wielu radomskich szkół.

 Zobacz facebook Fajne 
 11
 Słabe 
 14
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

   8 marca 2013     Zaproszenie dla gimnazjalistów i dorosłych.    

Oferta kształcenia dla młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia tego, co działo się podczas dni otwartych w naszej szkole.
 Zobacz facebook Fajne 
 24
 Słabe 
 18
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

   11 marca 2013     Dzień Kobiet    

Aktorzy z klasy 2TF

W dniu dzisiejszym nauczyciele i uczniowie byli świadkami nietypowej matury z języka polskiego, którą zdawali uczniowie klasy wcale nie maturalnej;-) Klasa 2 TF przygotowała wariację na temat ustnego egzaminu z języka polskiego z okazji Dnia Kobiet.
 Zobacz facebook Fajne 
 31
 Słabe 
 24
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

   7 marca 2013    III Edycja turnieju piłki siatkowej - 21 marca 2013.    
Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej!

21 marca po raz kolejny organizujemy Dzień Wiosny na sportowo. W tym dniu odbędzie się 3 Edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar mjra Hubala dla szkół gimnazjalnych. Zgłosiło się 8 drużyn, które będą prezentować się w czasie rozgrywek. Turniej odbędzie się w Publicznym Gimnazjum Nr 13, które współorganizuje imprezę. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe medale: złote, srebrne i brązowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju uczniów szkół gimnazjalnych. Program turnieju.

  facebook Fajne 
 15
 Słabe 
 20
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

   4 grudnia 2012    Hubalowa Wigilia 2012    

Bielawy 2012

Zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/ZSZ.im.Hubala, a na nim fotorelacja z Hubalowej Wigili na Bielawach.

  Zobacz Fajne 
 13
 Słabe 
 19
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

   3 września 2012    Lubię to! czyli Hubal na Facebooku    

facebook.com/ZSZ.im.Hubala

Zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/ZSZ.im.Hubala Znajdziecie na nim zawsze aktualne informacje o szkole oraz nanjnowsze zdjęcia z wydarzeń szkolnych.
 Zobacz facebook Fajne 
 58
 Słabe 
 37
  Wypowiedz się na forum (11) 

 

Znajdź

 

 

 

 

 

Partnerzy

 


RADOMSKI KLASTER METALOWY


PMP


GGG


Fabryka Broni


Radmot


Lenaal


Bartech


Trimet

 

 

 

Szkoła
Czy powrót do szkoły jest stresujący?
tak
 9600%   192
nie
 3200%   64
nie wiem
 50%   1

 

 

Biały kruk?
Niebo w płomieniach. Jan Parandowski.
Czytelnik, 1947.
Powieść autobiograficzna

Nowość!
Szukaj książek
on-line
w katalogu.
Wypożyczaj
w bibliotece!

 

Informacje

 

Sekretariat
800-1400
Biblioteka
800-1500
Czytelnia multimedialna
900-1400
Gabinet lekarski
1000-1300

 

Cytat na teraz

" Nie pozwól, żeby język wyprzedzał myśl. Antoni Czechow "

Copyright 1904-2013 ZSZ im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu