Archiwum: 2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/2018  2018/2019  2019/2020


  24 stycznia - Dostęp do międzynarodowej aplikacji Audanet.

 

   Nasza szkoła uzyskała dostęp do międzynarodowej aplikacji Audanet, która jest wykorzystywana do kosztorysowania napraw pojazdów samochodowych przez warsztaty naprawcze, rzeczoznawców, oraz firmy ubezpieczeniowe. Od nowego semestru programem mogą się również posługiwać uczniowie naszej szkoły na kierunkach samochodowych. Audanet jest doskonałym źródłem informacji na temat konstrukcji pojazdu, umiejscowienia części i ich kompletacji oraz technologii naprawy. Ta innowacja pozwoli uczniom ugruntować wiedzę teoretyczną w nowoczesny sposób.
  facebook

 

  22 stycznia - "Koduj z Gigantami"

 

  facebook

 

  12 stycznia - XXVII Konkurs Historyczny.

 

XXVII Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"

   Tradycja - nasza pamięć o przeszłości - to jeden z fundamentów naszej tożsamości. Kultywujemy ją w rodzinach i w państwie, w społecznościach lokalnych i regionalnych oraz w całej wspólnocie narodowej, w wojsku, w organizacjach społecznych i proobronnych oraz w związkach wyznaniowych. Jej wychowawcze znaczenie doceniają wszyscy, począwszy od rodziców i dziadków, dostrzegają je szerokie kręgi nauczycieli, wychowawców i wojskowych, działaczy państwowych i społeczników, a przede wszystkim weterani - uczestnicy i świadkowie wydarzeń historycznych. Można powiedzieć, że tradycję dostrzega, ceni i pielęgnuje każdy Polak. Po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala", odbył się konkurs, którego celem jest popularyzowanie wśród młodzieży tematyki historii wojskowości oraz wiedzy o losach żołnierza i dziejach oręża polskiego. Kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych młodego pokolenia poprzez upowszechnianie wiedzy o historii oręża polskiego w różnych okresach historycznych oraz znaczeniu sił zbrojnych w życiu politycznym, ekonomicznym i kulturowym Państwa i Narodu Polskiego.
  facebook

 

  3 stycznia - Wyniki konkursu fryzjersko-fotograficznego.

 

   Miło Nam ogłosić iż zwycięzcą I miejsca w szkolnym konkursie fryzjersko-fotograficznym "Fryzura wieczorowa" została Barbara Borkowicz uczennica klasy 1TFP. Organizator W. Jarosz bardzo dziękuje za wszystkie artystyczne prace i zaprasza do udziału w następnym konkursie, który już niebawem. Basi gratulujemy wygranej.
  facebook

 

  21 grudnia - Życzenia świąteczne szkolnego wolontariatu.

 

   Z okazji zbliżających się świąt, proszę przyjąć życzenia zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najserdeczniejsze życzenia składają wolontariusze wraz z opiekunem wolontariatu.
  facebook

 

  19 grudnia - Jarmark Świąteczny i najładniejsza choinka.

 

   W dniu 19.12.2021 r. w ramach akcji Jarmark Świąteczny odbył się konkurs na najładniej ubraną choinkę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 TMF Daniel i Łukasz oraz opiekun wolontariatu W. Jarosz. Niestety, pomimo dużego wkładu pracy i poświęcenie wielu godzin na przygotowanie ozdób, tym razem nie otrzymaliśmy trofeum. Nie poddajemy się, postaramy się by w przyszłym roku nasze ozdoby były jeszcze bardziej efektowne!!!
  facebook

 

  19 grudnia - "Fryzura wieczorowa".

   Propozycje uczesań uczniów branżowej szkoły I stopnia oraz technikum fryzjerskiego, a tym samym pracę na szkolny konkurs fryzjersko - fotograficzny "Fryzura wieczorowa" organizowany przez wolontariat. Wkrótce rozwiązanie.
  facebook

 

  19 grudnia - Wyniki konkursu "Ozdoba bożonarodzeniowa".

   I miejsce w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa" otrzymała uczennica klasy 1 TFP - Natalia Bik. Organizator konkursu W. Jarosz dziękuję za uczestnictwo.
  facebook

 

  19 grudnia - Podsumowanie XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.


Drodzy Darczyńcy!


   15 grudnia podsumowaliśmy XI Bożonarodzeniową Paczkę dla Bohatera w Radomiu. Dzięki Waszym zbiórkom zgromadziliśmy około 3200 kg produktów. Uczniowie i nauczyciele ZSZ 'Hubala' zapakowali 71 paczek z żywnością i 60 paczek z produktami chemicznymi. Bardzo dziękujemy uczniom klas 3TFG i 3MPG za ogromną pomoc w pakowaniu i przygotowaniu prezentów dla naszych kombatantów. Służby mundurowe już wręczają paczki, a swoje zadanie planują zakończyć w niedzielę 19 grudnia. Serdeczne podziękowania za poświęcony czas i otwarte serca składają organizatorzy XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera w Radomiu: Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Dorota Frąk, Mariola Jabłońska, Katarzyna Pastuszka, Iwona Sionek, Ewelina Sobieraj, Gabriela Zajączkowska, Marta Wawrzos. Dziękujemy:
Zobacz więcej...

  facebook

 

  17 grudnia - Światowy Dzień bez Przekleństw.

   Światowy Dzień bez Przekleństw przypada każdego roku 17 grudnia. Jak co roku w naszej szkole organizowane są obchody tego święta. W ramach walki z wulgaryzacją języka w naszej szkole uczniowie mogli wykazać się pomysłowością i przygotować plakaty, które mają promować posługiwanie się językiem bez używania wulgaryzmów. Konkurs zorganizowały p. K. Pastuszka i M. Janczewska.
   Wszystkim uczniom, którzy wykonali prace dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność. Uczestnicy konkursu zostali docenieni!!!

  facebook

 

  17 grudnia - Akcja pisania listów i kartek...

   Akcja pisania listów i kartek świątecznych dla dzieci chorych onkologicznie dobiegła końca. Wszystkie kartki dostarczone do opiekuna wolontariatu W. Jarosz zostały zeskanowane i wysłane do fundacji "Gdy liczy się czas". Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych akcji.

  facebook

 

  17 grudnia - Wigilia klasy 3fg.

   15.12.2021 r. uczniowie klasy 3fg przygotowali wigilię klasową, potrawy wyglądały wyjątkowo, a smakowały jeszcze lepiej. Młodzież zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Nie zabrakło pisma świętego, opłatka, sianka, białego obrusu czy też oprawy muzycznej.

  facebook

 

  12 grudnia - Zabawa mikołajkowa.

   W dniu 11 grudnia uczennice z klasy 1TFP i 3fg z opiekunem wolontariatu W. Jarosz uczestniczyły w zabawie mikołajkowej w świetlicy integracyjnej Stowarzyszenia Rozwoju Regionu "HUSSAR". Bezpłatnie świadczyły usługi z zakresu fryzjerstwa, najmłodszym wykonywały artystyczne makijaże.

  facebook

 

  10 grudnia - Uroczyste odsłonięcie tablicy...

   Uroczyste odsłonięcie tablicy informacyjnej ufundowanej przez Radomski Klaster Metalowy. Dziękujemy!
   Przypominamy, że w naszej szkole kształcimy w systemie dualnym. Część praktyczna nauki odbywa się w firmach tworzących Klaster. Jak przypomniał Prezes firmy PRONAR na naszych uczniów czekają po skończeniu nauki atrakcyje miejsca pracy.

  facebook

 

  7 grudnia - Szkolenie dla doradców zawodowych.

   W ramach projektu ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego w dniach 29-30.11.2021r. odbyło się szkolenie: SIŁA MOTYWACJI - coaching, mentoring i trening w prowadzeniu ludzi oraz niwelowanie stresu w otoczeniu i trening uważności, w którym uczestniczyli doradcy zawodowi szkół podstawowych i średnich regionu radomskiego. Uczestnikiem tego szkolenia z ramienia ZSZ "Hubal" w Radomiu był pan Wojciech Leszczyński - doradca zawodowy. Uczestnicy zdobyli praktyczną wiedzę z zakresu m.in.: wpływu uważności na naukę i motywację, mechanizmu powstawania i dynamiki reakcji stresowej, narzędzi coachingu, mentoringu i treningu oraz wzięli udział w treningu z wykorzystaniem technik medytacyjnych oraz zwiększających samoświadomość i budujących spokój. W ramach szkolenia doradcy zawodowi nauczyli się: świadomego zarządzania własnymi emocjami, wpływania na sposób myślenia, by niwelować negatywne emocje. Zrozumieli również czym jest odporność psychiczna i jak można ją wzmocnić. Opanowali sposoby skuteczniejszego wykonywania swoich zadań pod presją czasu. Wszystkie etapy projektu ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego co godne jest uwagi zostały przedstawione w reportażu TV Dami.
Serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia. https://www.youtube.com/watch?v=j8hHbs2uNzU.

  facebook

 

  6 grudnia - Własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe.

   Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas. Wolontariat szkolny zachęca do wykonania własnoręcznie ozdób bożonarodzeniowych. Ozdoby zostaną przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Na ozdoby czekamy do 17.12.2021, prosimy o dostarczenie do Pani W. Jarosz. CZEKAMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ.

  facebook

 

  6 grudnia - Lubisz pisać listy?

Lubisz pisać listy, kartki pocztowe? Ta akcja jest właśnie dla Ciebie !!!
Wolontariat szkolny zaprasza wszystkie chętne osoby do napisania listu lub wykonania kartki dla dzieci chorych onkologicznie. Wszystkie prace zostaną zeskanowane (ze względu na Covid) i wysłane do Fundacji "Gdy liczy się czas", oni wydrukują je i przekażą dzieciom. Tak mały gest nic nie kosztuje, a może przynieść dużo uśmiech na wielu twarzach. Listy i kartki proszę przynosić do Pani W. Jarosz do 17.12.2021.

  facebook

 

  3 grudnia - XV Hubalowa Wigilia.

  Już po raz piętnasty na leśnej polanie Bielawy położonej w lasach Nadleśnictwa Opoczno odbyła się Hubalowa Wigilia. Atmosfera uroczystości była bardzo podniosła. Zaczęło się tradycyjnie od wspólnego ubierania choinki i świątecznych życzeń składanych podczas dzielenia się opłatkiem.
Grudniowe spotkania w leśnej głuszy uczniów szkół noszących imię majora Hubala z leśnikami są już wieloletnią tradycją. Zapoczątkował ją Patron szkół w 1939 roku. Uczniowie i leśnicy kontynuują tę tradycję od 2007 roku i spotkali się już piętnasty raz w tym samym miejscu, w którym ostatni żołnierze Wojska Polskiego, dowodzeni przez majora Henryka Dobrzańskiego, świętowali pierwsze Boże Narodzenie w okupowanej Polsce.

  facebook

 

2 grudnia - Podziękowania.

  facebook
  1 grudnia - Andrzejki organizowane przez Wolontariat skolny.

  Wolontariat szkolny jak co roku z okazji Andrzejek, zaproponował 29.11.2021 r. całej społeczności szkolnej akcję "Wróżby andrzejkowe dla PAH". Uczennice klasy 3fg przygotowały słodkości z niespodzianką i rozprowadzały na terenie szkoły za symboliczną kwotę. Wspólnie zebraliśmy 150 złotych, które zostało przekazane do Polskiej Akcji Humanitarnej. Dyrekcji oraz Nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość w zakłóceniu zajęć i wsparcie działań, Pracownikom za wyrozumiałość, Uczniom za otwartość pomocy potrzebującym.

  facebook

 

  30 listopada - Jestem w schronisku - pomóż mi.

  facebook

 

  30 listopada - Akcja "Opatrunek na ratunek".

  Akcja "Opatrunek na ratunek" dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji, bez Was by się to nie udało. Ewelina Sobieraj oraz Karolina Czerwonka.

  facebook

 

    29 listopada - Konkurs.


UWAGA KONKURS NA!!!

1. KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.
2. STROIK ŚWIĄTECZNY.

   Organizator konkursu:
 • wolontariat szkolny
  1. Cele konkursu:
 • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
 • rozwijanie wrażliwości, stworzenie możliwości prezentacji swojej pracy na wystawie konkursowej;
  1. Zasady uczestnictwa:
 • każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac,
 • autorem kartki i stroika świątecznego zgłoszonego do Konkursu może być tylko jedna osoba.
  1. Nagrody:
 • Wyboru nagrodzonych prac dokonuje Dyrektor szkoły i opiekun wolontariatu W. Jarosz.

Zobacz regulamin konkursu...

  facebook

 

  28 listopada - Świąteczna Zbiórka Żywności.

  W dniach 26.11-27.11. 2021 r. na terenie całego kraju odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności. Mottem wydarzenia było "Święta godne, a nie głodne" W zbiórkę zaangażowali się nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły, którzy kwestowali w supermarkecie Eurospar. Zebraną żywność w ilości 170 kg Radomski Bank Żywności przekazał na Paczkę dla Bohatera. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom!

  facebook

 

  28 listopada - Wizyta studyjna w AZZ.

  W ramach projektu: ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego w dn. 25.11.2021r. odbyła się wizyta studyjna w firmie AZZ Specialty Welding w Radomiu. Firma jest częścią grupy AZZ z oddziałami w USA, Kanadzie, Brazylii, Chinach oraz w Polsce i Niderlandach. Od ponad 40 lat dostarcza rozwiązania w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, spawania, napawania oraz usług inżynieryjnych na potrzeby klientów na całym świecie. Uczestnikami wizyty byli doradcy zawodowi szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedstawiciel UTH w Radomiu. Naszą szkołę reprezentowała pani Beata Kacprzak - kierownik szkolenia praktycznego oraz pan Wojciech Leszczyński - doradca zawodowy. W programie wizyty uczestnicy m.in.: zwiedzali nowoczesne hale produkcyjne a także spotkali się z przedstawicielami działu HR. Istotnym punktem wizyty było zaprezentowanie modelu współpracy firmy ze szkołami. Należy podkreślić, że ZSZ im. "Hubal" w swojej ofercie edukacyjnej posiada nowy kierunek kształcenia: technik spawalnictwa, co stanowi mocny fundament do owocnej współpracy z firmą AZZ w ramach kształcenia dualnego.

  facebook

 

25 listopada - Podziękowania.

  facebook
  24 listopada - "Młodzież i jej pasje".

  23 listopada w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyła się jubileuszowa X edycja międzyszkolnych prezentacji "Młodzież i jej pasje". Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie na forum swojej pasji. Naszą szkołę reprezentował uczeń z klasy 2k Kacper Hajduk, który specjalnie na tę okazję napisał inspirujący utwór z przesłaniem. Towarzyszyć mu miała koleżanka z klasy 3f, ale niestety w ostatniej chwili zdrowie jej na to nie pozwoliło. Kacper wzbudził duże zainteresowanie swoim występem, a tym samym zdobył gromkie brawa. Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska i opiekun wolontariatu pani Wioletta Jarosz kibicowały najgłośniej - kto nie widział ma czego żałować!!! Organizatorem projektu było II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Dziękujemy za zaproszenie.

  facebook

 

23 listopada - Podziękowania.

  facebook
  23 listopada - Przystąpili do olimpiady...

   23 listopada o godzinie 12 uczniowie klas 2TFP oraz 3TMF przystąpili do Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Celem konkursu jest upowszechnianie oraz pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. To wiedza, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zorganizowała i przeprowadziła konkursu w naszej szkole pani Mariola Jabłońska.

  facebook

 

  22 listopada - Szkolny Wolontariat zaprasza!

  Wolontariuszki z klasy 3fg wraz z opiekunem wolontariatu panią W. Jarosz z okazji zbliżających się... andrzejek zapraszają 29.11.2021 na słodkości z niespodzianką. Za symboliczną kwotę będzie można zasmakować słodkości, a tym samym wesprzeć Polską Akcję Humanitarną.

  facebook

 

  22 listopada - Kolejna podpisana umowa o współpracy.

  Dzisiaj nasza Szkoła oraz Stowarzyszenie Rozwój Regionu "Hussar" podpisały umowę o współpracy. Na dokumencie podpisy złożyli Dyrektor Szkoły Pani Anna Kwiatkowska i Prezes Hussar-a Pan Mariusz Wiśniewski. Wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia zapraszamy do naszej szkolnej pracowni fryzjerskiej - zapewniamy, że wyjdziecie zadowoleni.

  facebook

 

  20 listopada - W ramach programu innowacyjnego.

  Telefon na lekcji?! Dzisiaj obowiązkowo! Starannie wyselekcjonowana grupa przyszłych techników grafiki i poligrafii cyfrowej mimo soboty w pocie czoła szlifowała swoje fotograficzne umiejętności w ramach programu innowacji pedagogicznej w projekcie "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego" realizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.
Jednego możecie być pewni: od dzisiaj nasze zdjęcia na fb będą jeszcze lepsze.

  facebook

 

  20 listopada - Dni Techniki w ZSCKR.

   Uczniowie klasy 2k w dniu 19.11.2021 wzięli udział w Radomskich Dniach Techniki, których organizatorem jest Radomska Rada FSNT NOT. Centralnym miejscem wydarzeń był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu. Nasi uczniowie wzięli udział w wystawie starych motocykli, pokazach dronów, systemów energetyki odnawialnej oraz maszyn rolniczych. Uczniowie mieli również okazję poprowadzić po raz pierwszy ciągnik rolniczy.

  facebook

 

  20 listopada - Stypendium za talent.

   W dniu 19 listopada, młodzi, uzdolnieni artystycznie uczniowie radomskich szkół otrzymali stypendia Fundacji Polish Orphans Charity. Wśród 10 stypendystów znalazła się uczennica naszej szkoły, Katarzyna Kosiec, klasa 3 MPG. Dziękujemy Pani Alinie Włodarz za dostrzeżenie talentu i potencjału Kasi.
   Katarzyno! Jesteśmy z Ciebie dumni. Jesteś inspiracją dla kolegów i koleżanek nie tylko w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  18 listopada - Jubileusz 70-lecia Radomskiej Rady FSNT Naczelnej Organizacji Technicznej.

   W dniu 19 listopada podczas XXIII Radomskich Dni Techniki i jubileuszu 70-lecia Radomskiej Rady FSNT Naczelnej Organizacji Technicznej nauczyciel naszej szkoły Pan Sławomir Srocki został odznaczony przez NOT srebrnym medalem, a uczeń klasy 3MPg technikum mechanicznego Piotr Grzybowski, laureat II miejsca regionalnego etapu w XIV edycji konkursu Młody Innowator, otrzymał dyplom i nagrodę ufundowaną przez organizatorów konkursu.

  facebook

 

  18 listopada - Akcja - Nie bij mnie, kochaj mnie.

   W dniu 17 listopada wolontariuszki z klasy 3fg przeprowadziły wśród mieszkańców akcję "Nie bij mnie, kochaj mnie". Celem akcji było zwrócenie uwagi przechodniów poprzez rozmowę na problem przemocy wobec dzieci. Akcja powstała dzięki fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy z życzliwością i zaciekawieniem słuchali wolontariuszek zachęcających do przyłączenia się do akcji.

  facebook

 

  17 listopada - Wizyta studyjna w DGM MORII.


   Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej zorganizowała wizytę studyjną w DGM MORII w Pleszewie, jednym z największych producentów obrabiarek do metalu i wiodącym światowym producentem sterowanych numerycznie centrów tokarskich i frezarek.
   W wizycie uczestniczyli doradcy zawodowi, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach: operator obrabiarek skrawających i technik mechanik. Podczas prezentacji przedsiębiorstwa, uczestnicy poznali sposób organizacji i pracy, nowe technologie wytwarzania, zobaczyli nowoczesny park maszynowy, dowiedzieli się o sposobie współpracy ze szkołami i przygotowaniem uczniów do egzaminów zawodowych oraz międzynarodowego konkursu WorldSkills w konkurencji Frezowanie CNC.
   Dziękujemy organizatorowi za udział w wyjeździe.

  facebook

 

  17 listopada - Szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej.

   17 listopada 2021 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana Komisja w składzie: Anna Kwiatkowska, Małgorzata Duda, Anna Kowalska, Magdalena Janczewska, oceniała dobór repertuaru, interpretację utworu, dykcję oraz właściwy ubiór i poprawną postawę recytującego. Pomimo tremy wszyscy uczestnicy prezentowali się świetnie. Oto laureaci: Natalia Wasilewska - recytacja (3TMF)
Maja Jedlikowska - śpiew (3TMF)
Kamil Rutkowski - śpiew (3F)
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie.
Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy pani Alinie Włodarz i panu Jarosławowi Wajsowi.

  facebook

 

  15 listopada - Konkurs dla uczniów szkół podstawowych.


   Zbliżają się święta, czas zabrać się za... projektowanie choinki. Wszystkich uczniów klas 7-8 zainteresowanych grafiką i drukiem 3D zapraszamy do udziału w naszym konkursie pt. "Choinka bożonarodzeniowa 3D". Najlepsze trzy prace wydrukujemy i przyślemy do Waszej szkoły. Dodatkowo, w przypadku wyboru naszej szkoły i kierunku TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ, laureat otrzyma podręcznik do przedmiotów zawodowych.

Regulamin konkursu - zobacz tutaj...

  facebook

 

  14 listopada - Zamienili się miejscem z nauczycielem.

   Kto z Was by chciał zostać nauczycielem? Otóż nasi uczniowie z klas technikalnych fryzjerskich podjęli takie wyzwanie i zamienili się miejscem z nauczycielem. Tematem zajęć były warkocze bokserskie. Kto wcielił się w rolę uczniów? Również uczniowie uczący się zawodu fryzjer, ale z klasy pierwszej branżowej szkoły I stopnia. Oczywiście na wstępie nie zabrakło głównego instruktarzu wykonanego przez panią Karolinę Gawryś. Oprócz świetnej zabawy i zdobyciu nowych znajomości i umiejętności najlepsze prace zostały udokumentowane i zamieszczone na gazetce ściennej.

  facebook
  14 listopada - Kim ona jest?

   Przedstawiamy dzisiaj naszą ulubioną klientkę Inkę. Jest zawsze uśmiechnięta, chętna do rozmów czy spędzania wspólnie czasu. Czemu jest dla nas tak wyjątkowa? Po pierwsze, jest najmłodszą klientką pracowni fryzjerskiej w naszej szkole, a po drugie, reprezentuje już 3 pokolenie, które korzysta z talentów naszych uczniów. Zapraszamy wszystkich do sali 23. Inka już zapowiedziała kolejne klientki swoje - ulubione koleżanki.

  facebook
  13 listopada - XI edycja Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.

Wszystkie ręce na pokład!!!

ZSZ im. "Hubala" po raz siódmy pomaga w organizacji zbiórki żywności oraz produktów chemicznych w ramach ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera. To już XI edycja Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Rozpoczynamy zbiórkę dla kombatantów okręgu radomskiego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Czekamy na Wasz gest w "Hubalu" do 10 grudnia.

  facebook

  12 listopada - Obchody Narodowego Święta Niepodlegości.

   Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone co roku 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego państwa. Tego dnia w 1918 roku po 123 latach zaborów Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Święto zostało ustanowione w 1937 roku, ale od 1939 nie było obchodzone - przywrócono je w roku 1989. Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować. 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas tej uroczystości przypomniana została historia niewoli naszej ojczyzny, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy jako niepodległe państwo, przez dzieje tragicznej walki naszego narodu o wyzwolenie, aż po dzień odzyskania niepodległości. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami, recytacjami wierszy co pozwoliło widzom głębiej przeżyć tamte chwile. Akademia została przygotowana przez panią Małgorzatę Duda oraz pana Wojciecha Leszczyńskiego. Zespół Szkół Zawodowych im. "Hubala" aktywnie włączył się w obchody tego święta. 11 listopada 2021 r. pani Dorota Frąk wraz z pocztem sztandarowym naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele Katedralnym Opieki Najświętszej Maryi Panny oraz w przemarszu pod Pomnik Czynu Legionów w Rynku.

  facebook

 

  9 listopada - Zbiórka dla potrzebujących.

  facebook

 

  9 listopada - Kontroluj swoje życie...

   Dziś byliśmy na super konferencji dla młodzieży "Kontroluj swoje życie bo ktoś zrobi to za Ciebie". Wyszliśmy silniejsi, pewniejsi siebie, nastawieni na rozwój, sukces, realizację własnego potencjału. Nauczyliśmy się myśleć jak milionerzy, jak nie dać się wplatać w uzależnienie oraz jak wrzucić na luz. Już czekamy na kolejne tego typu wydarzenie!!!
   W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3TMF z panią Moniką Adamczyk.

  facebook

 

  8 listopada - Więzienie Stracony Czas.

   8 listopada uczniowie klasy 3 MPG mieli okazję zwiedzić Areszt Śledczy w Radomiu. Nie ...jeszcze nie zasłużyliśmy na pobyt za kratami.... Na szczęście byliśmy tylko gośćmi, którzy chcieli zobaczyć realia polskiego więziennictwa. Obejrzeliśmy film edukacyjno-profilaktyczny pt. „Więzienie Stracony Czas”, przeszliśmy podziemnymi korytarzami pełnymi krat i zabezpieczeń. Zobaczyliśmy celę i "spacerniak" i już wiemy...., że wybieramy wolność.

  facebook

 

  3 listopada - Dyktando na Święto Niepodległości.

  facebook

 

  3 listopada - Symbolicznie zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli.

   Uczniowie klasy 3fg pod opieką wychowawcy W. Jarosz poprzez symboliczne zapalenie zniczy na nagrobkach na Cmentarzu Rzymskokatolickim ul. Limanowskiego z zadumą, melancholią upamiętnili i uczcili pamięć zmarłych, wieloletnich nauczycieli naszej szkoły. Oddali hołd poległym żołnierzom, więźniom obozów koncentracyjnych oraz strażakom.

  facebook

 

  1 listopada - Aktywnie kwestowali na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów.

   1 listopad Dzień Wszystkich Świętych. Reprezentanci klas: 3f, 3fg oraz 3TMF pod czujnym okiem opiekuna szkolnego wolontariatu z uśmiechem na ustach, dużym zaangażowaniem aktywnie kwestowali na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu przed Cmentarzem Komunalnym na ul. Ofiar Firleja. Dziękujemy za chęć pomagania innym.

  facebook

 

  1 listopada - Pamięć o bohaterach z lokalnej społeczności.

   Kochani... 1 listopada to Święto Zmarłych. Wszyscy pamiętamy o osobach bliskich, których nie ma wśród nas. Odwiedzamy groby naszych bliskich, ale czy pomyśleliście kiedykolwiek co się dzieje z grobami którymi nikt się nie opiekuje? Otóż "Hubal" pamięta. Klasa 2TFg wraz z opiekunem panią Karoliną Gawryś uczcili pamięć o bohaterach z lokalnej społeczności i jak każdego roku zapalili znicze na pustych grobach. Światełka zostały również zapalone w miejscu poświęconym męczeńskiej krwi 30-tu Radomskich strażaków rozstrzelanych 7 lipca 1944 roku przez hitlerowskich okupantów.

  facebook

 

  31 października - Akcja IX Znicz dla Bohatera.

   Zespół Szkół Zawodowych im. "Hubala" wspiera Paczkę dla Bohatera, dlatego 30 października wolontariusze z klasy 3 MPG dołączyli do akcji IX Znicz dla Bohatera. Odwiedzili groby oraz zapalili znicze na grobach lokalnych bohaterów: ppłk. Leona Etwerta, prezesa radomskiego Światowego Związku Żołnierzy AK, Franciszka Sołśni, żołnierza AK oraz mjr. Edwarda Małachowskiego. Odwiedzili również symboliczne miejsca upamiętniające legionistów, więźniów politycznych, pomordowanych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych, oraz zamordowanych w Katyniu. Niech spoczywają w pokoju.

  facebook

 

  31 października - Halloween.

   Prace wykonane przez uczniów z klas 3MPg i 2TFP technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  28 października - Odszedł na zawsze.


   Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem, zawiadamiamy, że w dniu 22 października 2021r. zmarł ŚP Ryszard Filipski, aktor, odtwórca niezapomnianej roli majora Henryka Dobrzańskiego w słynnym filmie "Hubal". Przyjaciel naszej szkoły, którą odwiedził w 2008 r.

  facebook

 

  26 października - Wręczenie odznaczeń państwowych.


   W dniu 25 października Mazowiecki Kurator Oświaty Pani Aurelia Michałowska z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczyła odznaczenia państwowe długoletnim pracownikom naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego w SZM. Gratulujemy.

  facebook

 

  26 października - Bezpieczne zakupy.


   Klasy 3MPg, 2TFP, 3f uczestniczyły w lekcji poświęconej bezpiecznym zakupom w sieci. Od przedstawiciela firmy Allegro dowiedzieliśmy się, jak nie stać się ofiarą phishingu, dlaczego zielona kłódka w adresie strony nie jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wielu innych, ważnych z punktu widzenia kupującego i sprzedającego kwestii.

  facebook

 

  21 października - Przedstawiciele klastra metalowego wręczyli ...


   21 października uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uroczyście ślubowali rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, zawsze godnie reprezentować szkołę i szanować jej tradycje. Mieliśmy przyjemność gościć na naszej uroczystości Panią Prezydent Katarzynę Kalinowską, Prezesa firmy PRONAR Jerzego Widulińskiego oraz Dyrektor ds. personalnych w fabryce broni Małgorzatę Dolegę. Przedstawiciele klastra metalowego wręczyli wyprawki operatorom klasy pierwszej. Po części oficjalnej, Samorząd Uczniowski przygotował otrzęsiny dla pierwszaków. Reprezentanci klas pierwszych wzięli udział w czterech konkurencjach: Konkurencji wiedzy o szkole, jedzenia na czas, sportowej oraz konkursie muzycznym. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła klasa 1OPF, która w nagrodę będzie zwolniona z testów i kartkówek przez kolejny tydzień. Gratulujemy i witamy w społeczności "Hubalowej"

  facebook

 

  21 października - Nowoczesne technologie wytwarzania.


Dni Druku 3D.

   Pod takim hasłem odbyły się Targi Kieleckie, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas 1TFP i 2TFP technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz uczniowie klasy 3OP o kierunku operator obrabiarek skrawających. Podczas prezentacji krajowych i zagranicznych wystawców, uczniowie mogli poszerzyć wiadomości z zakresu nowoczesnych technologii druku i skanowania 3D, obróbki wiórowej i bezwiórowej, pomiarów dotykowych i bezdotykowych, maszyn i centrów obróbczych, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych oraz obróbki galwanicznej. Aktywni uczniowie otrzymywali także suveniry.
Organizatorzy wycieczki nie zapomnieli również o elemencie turystyczno-krajoznawczym jakim było zwiedzanie Szydłowca a w nim: barwnego parku otaczającego zamek, rynku z ratuszem, gotyckiego kościoła z zabytkowym zegarem słonecznym, a dla wytrwałych atrakcję stanowiło wejście na wieżę widokową i podziwianie z niej okolicy usłanej jesiennymi barwami. Organizatorami byli Beata Kacprzak oraz Tomasz Jaśkiewicz.

  facebook

 

  21 października - Dla Krzysia.

   W naszej szkole trwa zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji charytatywnej dla Krzysia, chłopca chorego na EB - pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Wolontariat serdecznie zachęca do włączenia się w zbiórkę !!! Tak mały gest nic nie kosztuje, a pomaga.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE CZYSTYCH ZAKRĘTEK DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO LUB OPIEKUNA WOLONTARIATU W. JAROSZ.

  facebook

 

  20 października - AKADEMIA FILMOWA 2021/2022.

   Nasza szkoła ponownie przystąpiła do projektu edukacyjnego kina Helios. Celem Akademii Filmowej jest m.in. przygotowanie dzieci i młodzieży szkolnej do roli współczesnego odbiorcy kultury. W ramach projektu zaplanowano 6 spotkań obejmujących projekcję filmu poprzedzoną wykładem multimedialnym, który wprowadza młodzież w zagadnienia tworzenia i odbioru sztuki filmowej, zapoznaje z historią, teorią, językiem filmu oraz ze zjawiskami i procesami współczesnego świata.
   W bieżącym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy: 1f, 1opf, 1TFP, 2f, 2TFP, 3kg, 3ecg, 3opg, 3fg, 3f, 3fc, 3TMF, 3TFG, 3MPG. Za nami pierwsze, październikowe spotkanie. Zaprezentowano na nim wykład pt. "Scenarzysta i scenariusz" oraz film "Gagarine". Czekamy na kolejne spotkania, które są też okazją do klasowej integracji.

  facebook

 

  15 października - Zawitali do Warszawy.

  15 października klasa 1TFP oraz chętni z klasy 2TFP zawitali do Warszawy. Głównym punktem na trasie wycieczki był Zamek Królewski. Zachwycił swoim pięknem niejednego zwiedzającego. Piękna pogoda sprzyjała spacerowi po Starówce, gdzie uczestnicy poznali trudną historię naszej stolicy. Wyprawa zakończyła się spotkaniem z nowoczesną architekturą w Złotych Tasasach. Opiekę wychowawczą nad uczniami sprawowały panie Iwona Pajek i Gabriela Zajączkowska

  facebook

 

  13 października - Dzień Edukacji Narodowej.

  13 października bieżącego roku nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele klas wzięli udział w akademii zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W części oficjalnej Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę i wręczyła nagrody Dyrektora. Teleturniej "Jaka to Melodia" w części artystyczne zweryfikował znajomość muzyki popularnej wśród kadry kierowniczej, nauczycieli i uczniów. Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Mariolą Jabłońską i Martą Wawrzos.

  facebook

 

  13 października - Umowa ze Szkółką Piłkarską.

  W dniu 13 października Pani dyrektor Anna Kwiatkowska podpisała umowę ze Szkółką Piłkarską Talencik i APN Taleny w Radomiu na podstawie której młodzi adepci będą mogli trenować na naszym naturalnym boisku do piłki nożnej.

  facebook

 

  13 października - Prace uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  facebook

 

  12 października - Wdrożenie innowacji pedagogicznej.

  W ramach wdrożenia innowacji pedagogicznej prowadzonej w naszej szkole uczniowie klas trzecich na kierunku mechanik pojazdów samochodowych wzięli udział w szkoleniu dotyczącym nowoczesnych układów bezpośredniego wtrysku paliwa. Wykłady połączone z elementami praktycznymi poprowadził Paweł Szymczak ekspert ds. szkleń technicznych Inter Cars. Tego typu spotkania są niepowtarzalną szansą na poznanie nowoczesnych rozwiązań stosowanych we współczesnych pojazdach.

  facebook

 

  11 października - Akcja charytatywna.

  Nasza szkoła przyłączyła się po raz trzeci do akcji "Opatrunek na ratunek" - zbieramy wszystkie materiały opatrunkowe - nowe, nieużywane i z długim terminem ważności (minimum 0,5 roku). Bardzo potrzebne są bandaże, plastry na rolkach, opaski dziane i elastyczne, gazy, rękawiczki jednorazowe i chirurgiczne, igły, strzykawki, kompresy jałowe oraz niejałowe, maść cynkowa, ichtiolowa, Sudocrem, Tribiotic, Clotrimazolum, drobne sprzęty i urządzenia medyczne: termometry bezrtęciowe albo elektroniczne, ciśnieniomierze, baterie do tych sprzętów, glukometry z paskami. Wszystkie materiały opatrunkowe można przynosić do 19 listopada 2021r. do nauczycielek: E. Sobieraj oraz K. Czerwonka. Więcej o akcji na stronie

https://redemptorismissio.org/produkt/opatrunek-na-ratunek/

  facebook

 

  8 października - Witaj stolico!!!

  Cudowna wycieczka z cudowną młodzieżą. Warszawa zaliczona. Szykujemy się na następne wyprawy.

  facebook

 

  1 października - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

  "Moralność Pani Dulskiej" to tekst Gabrieli Zapolskiej, który w tym roku był czytany w czasie Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie "ubrali" kostium lat dwudziestych minionego wieku. Pomimo pandemii i ograniczonej ilości uczestników zabawa w kapeluszach była doskonała. Oprawę artystyczną oraz przygotowaniem uczestników zajęły się panie Anna Kowalska, Magdalena Janczewska i Gabriela Zajączkowska.

  facebook

 

  30 września - Dzień Chłopaka w Hubalu.

Dzień chłopaka w HUBALU jak co roku z atrakcjami.

  Na naszych chłopców czekał słodki poczęstunek a także zadania, za które Panowie mogli zdobyć vouchery zwalniające z prac domowych lub odpowiedzi. Konkurencje nie były łatwe, ale nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzili. Sami oceńcie patrząc na fotorelację na szkolnym Facebooku. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  30 września - Dzień Chłopaka.

  facebook

 

  29 września - Dzień Chłopaka w klasach 2TFP i 3MPG.

  29 września z okazji Dnia Chłopaka klasy 2TFPi 3 MPG wzięły udział w prawdziwie męskiej grze jaką jest paintball. Integracji klas sprzyjał również czas spędzony przy ognisku. Wychowawcy klas dzielnie kibicowały drużynom.
Organizatorkami i opiekunkami były panie: Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  27 września - Obchody Dnia Państwa Podziemnego.

  27 września poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w obchodach Dnia Państwa Podziemnego, które rozpoczęły się mszą świętą w kościele garnizonowym na placu Konstytucji 3 Maja w Radomiu. Stamtąd delegacje przeszły przez deptak, na ulicę Niedziałkowskiego, gdzie przy pomniku Armii Krajowej stającym przy Urzędzie Miejskim odbyły się dalsze uroczystości. Uroczystości swoją obecnością zaszczycili między innymi: posłanka Agnieszka Górska, Krzysztof Murawski szef radomskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Byli także żołnierze, uczniowie radomskich szkół, strażnicy miejscy, policjanci, orkiestra wojskowa. Na miejscu, przy pomniku Armii Krajowym upamiętniającym żołnierzy z okręgu "Jodła" (okręg Radomsko - Kielecki), który został odsłonięty w 2019 roku, odczytano Apel Poległych, odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego przy asyście radomskiej orkiestry wojskowej. Przybyłe delegacje składały również wiązanki kwiatów przy obelisku.

  facebook

 

hig
  27 września - Targi EXPO!

Czy lekcje zawsze muszą być nudne, wyczekując dzwonka w szkolnej ławce?

Otóż nie. Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach technik usług fryzjerskich oraz fryzjer, przekonali się o tym w minioną niedzielę uczestnicząc w targach fryzjersko - kosmetycznych BEAUTY FORUM&HAIR 2021. Podczas nich mogli nie tylko robić zakupy czy też oglądać nowości kosmetyczne prezentowane przez wystawców, ale również mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach, oglądania mistrzów barberingu w akcji i nawiązywania współpracy. Z pewnością była to dla nich ciekawa lekcja, na której poznali nowe trendy z zakresu fryzjerstwa, barberstwa, kosmetyki klasycznej, makijażu klasycznego i permanentnego oraz podologii.
Z pewnością pojedziemy tam kolejny raz, tak deklarowali uczniowie.
Organizatorem i opiekunem wyjazdu była pani Karolina Gawryś.

  facebook

 

  24 września - Bierzmy z nich przykład!

  Łączy nas krew, która ratuje życie.

  Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się dojrzałością społeczną. Dnia 22.09.2021 r. oddali honorowo krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu.
1. Wasilewska Aleksandra z klasy 3f.
2. Szczepanowski Wiktor z klasy 3MPg.
3. Pszczoła Szymon z klasy 3MPg.
4. Zamolski Bartłomiej z klasy 3MPg.
5. Kupis Maciej z klasy 3k.
6. Adamczyk Mateusz z klasy 3ecg.
7. Prokop Piotr z klasy 3opg.
Dziękujemy za wzorową postawę i zapraszamy do kolejnych akcji.

  facebook

 

  23 września - Operator - słuszny wybór!

Wkraczamy w świat nowoczesnej technologii.

 Uczniowie klasy 1opf w ramach wyprawki szkolnej sponsorowanej przez radomskich przedsiębiorców zrzeszonych w Klastrze Metalowym, otrzymali ubrania oraz podręczniki do teoretycznej nauki zawodu. W ramach kształcenia dualnego zdobywają wiedzę teoretyczną w szkole, a praktyczną w najlepszych zakładach branży metalowej. Oni już wybrali zawód z przyszłością. Nie czekaj!

  facebook

 

  23 września - To tylko próba.

 W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się ewakuacji wszystkich osób przebywających w budynku szkoły. Na szczęście był to tylko próbny alarm, który przebiegł zgodnie z procedurami i bardzo sprawnie.

  facebook

 

  22 września - Złota Polska Jesień.

Grafika zaprojektowana i wykonana przez uczniów
technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  21 września - Trójki pitagorejskie.

  facebook

 

  20 września - HDK zaprasza.

Dnia 22 września 2021 roku od godz.8.00 zapraszamy uczniów naszej szkoły do honorowego oddawania krwi w Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Radomiu, ul. Limanowskiego 42.

  facebook

 

  19 września - Dbamy o środowisko.
  facebook

 

  16 września - Plan zjazdu w Branżowej Szkole II Stopnia.


  facebook

 

  9 września - Kiermasz książki.

 

  1 września - Inauguracja roku szkolnego 2021/2022.


   1 września 2021 r. uroczystym apelem rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska, powitała wszystkich przybyłych gości, grono pedagogiczne oraz uczniów. Naszymi gośćmi byli: Radosław Witkowski - Prezydent Radomia, Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta, Agnieszka Grabska - Dyrektor Wydziału Edukacji, Ryszard Lutek - Członek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Radomiu, Jerzy Widuliński - Przedstawiciel klastra metalowego oraz Agnieszka Prażmowska - Przewodnicząca Rady Rodziców ZSZ im. mjra H. Dobrzańskiego "HUBALA". Szczególne słowa Pani Dyrektor skierowała do najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Całą uroczystość wzbogaciła część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz występ naszego ucznia Kacpra Hajduka, który zaprezentował piosenkę własnego autorstwa.

  facebook

 

  1 września - Spotkanie informacyjne dotyczące szczepień - COVID -19.

Szanowni Państwo,

zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych na spotkanie informacyjne dotyczące szczepień organizowanych przez naszą szkołę w najbliższy piątek 3 września 2021r. o godzinie 16.00 w sali 24.
Dodatkowo informujemy, że konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem:https://liblink.pl/HSjDgCpu5s

  facebook

 

  27 sierpnia - Informacja w sprawie rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele i Uczniowie

   W dniu 1.09.2021 roku o godzinie 11.30 na sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.
   W uroczystości uczestniczyć będą Dyrekcja Szkoły, zaproszeni goście, uczniowie klas pierwszych: 1TFP, 1f, 1k, 1opf z wychowawcami oraz wszyscy pozostali nauczyciele.
    O godzinie 10.30 w dniu 1.09.2021 w ramach rozpoczęcia nowego roku szkolnego spotkają się z wychowawcami klasy pozostałe wg harmonogramu:
Klasa 3TMF sala 51 - M. Adamczyk
Klasa 3TFg sala 41 - E. Sobieraj
Klasa 3MPg sala 52 - M. Wawrzos
Klasa 2TFP sala 36 - M. Jabłońska
Klasa 3op sala 42 - W. Chmielnicki
Klasa 3opg sala 57 - T. Jaśkiewicz
Klasa 3k sala 56 - M. Figaszewski
Klasa 3kg sala 53 - D. Motyka
Klasa 3fc sala 23 - E. Kotysz
Klasa 3f sala 38 - K. Pastuszka
Klasa 3fg sala 37 - W. Jarosz
Klasa 3ecg sala 54 - M. Duda
Klasa 2ec sala 44 - K. Czerwonka
Klasa 2k sala 24 - T. Kamieniak
Klasa 2f sala 43 - A. Adach

  facebook

 

  27 sierpnia - Informacja MOPS w Radomiu.

   Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w  Radomiu informuje o  możliwości składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkujących  na  terenie miasta  Radomia w roku szkolnym 2021/2022.

   Wnioski o stypendium szkolne na rok szkolny 2021/2022 mogą być składane w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przy ul. Limanowskiego 134, jak również korespondencyjnie za pośrednictwem platformy e-PUAP, w nieprzekraczalnym, ustawowym terminie, od I do 15 września 2021 r.

Zasad przyznawania i trybu składania wniosków dokumenty:

1. Pouczenie o sposobie wypełniania wniosku. Pobierz.

2. Procedura. Pobierz.

3. Wydatki kwalifikowane. Pobierz.

4. Wniosek i załączniki. Pobierz.

  facebook

 

  23 sierpnia - Egzaminy poprawkowe.

Harmonogram egzaminów poprawkowych 26-27 sierpnia 2021 r.

Zobacz tutaj ...

  facebook

 

  12 sierpnia - "Rekrutacja do branżowej szkoły II stopnia".

  facebook

 

  21 czerwca - Eliminacje ogólnopolskiego finału X Mistrzostw młodych mechaników.


   W dniu 18.06.2021 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego finału X Mistrzostw młodych mechaników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3Kl - Krystian Nazarczuk i Jakub Romanowski. Ambasadorem konkursu w był Grzegorz Duda, gospodarz programów TVN Turbo. Najlepsi młodzi zawodnicy otrzymają zaproszenie do Garażu Dudy, gdzie dołączą do jego mechaników i obejrzą różne ciekawe projekty motoryzacyjne.
Pełna relacja z eliminacji jest dostępna na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/

  facebook

 

  17 czerwca - Polska Akcja Humanitarna.


   Koniec roku szkolnego to czas podziękowań dla nauczycieli. Kwiaty są piękne, ale szybko więdną. Polska Akcja Humanitarna zaprasza rodziców i uczniów do podziękowania za mijający rok w innej formie, formie podziękowań, niewielką część pieniążków przeznaczonych na kwiaty i słodycze prosi o przekazanie PAH. Dzięki temu PAH będzie mogła nieść skuteczną pomoc potrzebującym Somalijczykom. Zbiórkę prowadzi wolontariat szkolny w dniach 21.06.2021-25.06.2021.

  facebook

 

  15 czerwca - Narodowy Instytut Onkologii.


   Podziękowanie za udział w ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka w edycji 2020/2021. tutaj ...

  facebook

 

  13 czerwca - Konkurs "Zwierzę to nie rzecz".


   Informujemy, że wystartował konkurs plastyczny "Zwierzę to nie rzecz"- to ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz dzieci uczących się w edukacji domowej. Organizatorkami konkursu są Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka, Dagmara Gliwińska-Breś aktywistka, pomysłodawczyni konkursu oraz Katarzyna Majchrzak działaczka Wiosny Roberta Biedronia, dyrektorka biura senatorskiego.
- Nasz cel jest bardzo prosty, wychowywać młode pokolenie w duchu miłości i szacunku do zwierząt. Dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczne Prezydentom miast, którzy objęli nasze wydarzenie patronatem honorowym, a także wspaniałym ludziom, którzy zgodzili się zasiąść w jury konkursowym. Konkurs potrwa do 30 czerwca, a wybrane prace plastyczne zostaną zaprezentowane między innymi podczas wystawy w Senacie, a następnie w miastach, które objęły wydarzenie patronatem honorowym. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału - mówi Gabriela Morawska-Stanecka.
Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezydenci Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Katowic, Krakowa, Rybnika, Sosnowca, Tychów oraz Wrocławia. W jury konkursowym zasiedli przedstawiciele i przedstawicielki ze świata mediów, sztuki, prawa oraz działalności pro zwierzęcej: Joanna Chwastek, Maja Głowacka, Alicja Kocurek, Anna Koczwara, Marcin Kostrzyński, Karolina Kuszlewicz, Renata Markowska, Danuta Mikusz-Oslislo, Joanna Nowicka, Monika Paca-Bros, Dorota Szczepanek, Jarosław Telenga i Hanna Zielińska.
Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.facebook.com/Konkurs-plastyczny-Zwierz%C4%99-to-nie-rzecz-100520508923281.

  facebook

 

  12 czerwca - V edycja konkursu.


   14 czerwca, w najbliższy poniedziałek, startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu pt. Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Szczegóły przedsięwzięcia tutaj ...

  facebook

 

  1 czerwca - 93 urodziny płk. Mariana Zacha.


   93 urodziny płk. Mariana Zacha. Spotkanie odbyło się na Bielawach. W imieniu Dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala", życzenia złożyła pani Beata Jasek. Mimo deszczu humory dopisały, ptaki pięknie śpiewały i też życzyły Naszemu Przyjacielowi dużo zdrowia! 200 lat Panie Pułkowniku!

  facebook

 

  30 maja - Podziękowania.


  facebook

  30 maja - Podziękowania.


  facebook

 

  23 maja - Komunikat prasowy Wojewody Mazowieckiego.


Komunikat prasowy Wojewody Mazowieckiego dotyczący wykrycia przypadków wścieklizny w województwie mazowieckim. Więcej
Jak postępować w przypadku pogryzienia lub pokąsania przez dzikie zwierzę? Więcej
Jak postępować w przypadku pojawienia się dzikiego zwierzęcia na posesji? Więcej

  facebook

 

  17 maja - "Historia misia".

  facebook

 

  9 maja - Propozycje uczesań.


   Inspirujące propozycje uczesań uczniów klas branżowych o profilu fryzjer przygotowujących się do egzaminu czeladniczego. Trzymamy kciuki za zdanie egzaminu !!!

  facebook

 

  4 maja - Matura 2021.


   No to już dzisiaj. Rozpoczynamy matury. W tym roku wyjątkowym pod względem bezpieczeństwa epidemiologicznego zdajemy egzamin dojrzałości. Młodych jednak nic nie zatrzyma. Stawili się jak jeden mąż, piękni, uśmiechnięci może trochę podekscytowani, ale na pewno pełni wiary w pozytywny wynik.

Powodzenia. Nauczyciele "Hubala"

  facebook

 

  2 maja - Pożegnanie klasy maturalnej.


W drogę...
   "Jak szybko mijają chwile, jak szybko mija czas"..., moglibyśmy zaśpiewać 30 kwietnia żegnając kolejną klasę maturalną odchodzącą z naszej szkoły. Były to wyjątkowe lata pełne niespodzianek, wyzwań, ciężkiej pracy, cudownych chwil ale też i nieprzewidzianej pandemii. Dzisiaj żegnamy klasę 4TMF, która rozpoczyna nową drogę. Taki motyw wykorzystały klasy żegnające maturzystów.
   Bądźcie odważni w podejmowaniu nowych decyzji, śmiejcie się nawet wtedy gdy pada deszcz, ale przede wszystkim zdajcie egzamin maturalny, który uwieńczy Wasze szkolne lata.
   Powodzenia. Nauczyciele i cała Społeczność Hubala.

  facebook

 

  30 kwietnia - Pamięć o majorze Henryku Dobrzańskim "Hubalu" nigdy nie zaginie.

81 lat temu w walce z Niemcami poległ
mjr Henryk Dobrzański "Hubal"

   30 kwietnia 1940 r. pod Anielinem w walce z Niemcami poległ mjr Henryk Dobrzański "Hubal", żołnierz Legionów Polskich, kawalerzysta, olimpijczyk. Po kampanii 1939 r. dowódca Oddziału Wydzielonego WP zorganizowanego na wzór regularnego wojska, ale stosującego taktykę partyzancką.
   30 kwietnia mija 81 lat od bohaterskiej śmierci majora "Hubala". Co roku tego dnia nasza szkoła obchodzi Święto Patrona - Henryka Józefa Feliksa Dobrzańskiego "Hubala". Dzień Patrona jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły, w którym szczególny sposób wspominamy postać naszego Patrona. Szkoła wychowuje młode pokolenie w poszanowaniu takich wartości jak szacunek, uczciwość, pracowitość, ale przede wszystkim miłość do ojczyzny. Kultywowanie pamięci "Hubala" pomaga w wdrażaniu tych wartości. Jego dobry duch od lat wpisuje się w program wychowawczy naszej szkoły oraz zadania edukacyjne, przyczyniając się do rozwoju i kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich. W związku z przeżywanym czasem pandemii nie możemy spotkać się na uroczystym apelu w szkole. Aby uczcić pamięć mjr. Henryka Dobrzańskiego, uczniowie i przedstawiciele Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Radomiu złożyli kwiaty oraz zapalili znicze przy pomniku naszego patrona.

  facebook

 

  19 kwietnia - OTWS - turniej z wieloletnią tradycją


   OTWS to turniej z wieloletnią tradycją. W tym roku w dniu 21.04.2021r odbyła się już jego 27 edycja. Podobnie jak rok temu, turniej odbył się w formie online. Organizatorzy liczą, że w przyszłym roku uda się powrócić do tradycyjnej formuły, gdzie turniej rozgrywany jest podczas targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej.
  W tegorocznym konkursie reprezentowała naszą szkołę drużyna złożona z uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. Skład zespołu stanowili: Mateusz Jarosiński, Krystian Nazarczuk, Jakub Romanowski, Jakub Kozieł oraz Wiktor Wancerz. Spośród 770 uczestników z różnych regionów kraju do ścisłego finału zakwalifikował się Mateusz Jarosiński, który zajął dziesiąte miejsce w kwalifikacji końcowej szkół branżowych. Jest to dla nas ogromnym zaszczytem, że mogliśmy rywalizować z najlepszymi szkołami w Polsce. Mateuszowi gratulujemy olbrzymiego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów.

  19 kwietnia - Akcja społeczno - edukacyjna Żonkile.


   19 kwietnia przypada rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. 19 kwietnia wspólnie uczcijmy 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Zachęcamy Was drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie do:
- wykonania samodzielnie papierowego żonkila (wzór znajdziecie na polin.pl), przypnijcie go, zróbcie zdjęcie i wyślij na adres opiekuna wolontariatu W. Jarosz, najciekawsze zdjęcie zostanie nagrodzone,
- przypięcia wirtualnego żonkila, ale także do udziału w wirtualnych obchodach upamiętniających wydarzenia z 1943 r.,
- obejrzenia o godzinie 11:00 premiery filmu "Muranów - Dzielnica Północna" na Facebooku Centrum Edukacyjnego Muzeum POLIN, film w reżyserii Łukasza Kamila    Kamińskiego. Materiał w stylistyce youtuberskiej opowiada historię Muranowa, dawnej dzielnicy żydowskiej w Warszawie i jej mieszkańców. Film uzupełniają karty pracy, które każdy nauczyciel/wychowawca będzie mógł wykorzystać w ramach zajęć z uczennicami i uczniami.
   Każdy bez wychodzenia z domu może uczcić 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim w tak prosty sposób.

  facebook

 

  17 kwietnia - "Młody Innowator".

  Zarząd Radomskiej Rady FSNT NOT ogłosił wyniki XIV edycji konkursu "Młody Innowator". W kategorii szkoły ponadpodstawowe, II miejsce zajął Piotr Grzybowski, uczeń klasy 2MPG technikum mechanicznego. Tematem wykonania pracy była tokarka domowa. Opiekę nad uczniem sprawowała pani Marta Wawrzos.
   Piotrowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  facebook

 

  14 kwietnia - Chrzest Polski 14 kwietnia 966 r.

Zdjęcie przedstawia napis Święto Chrztu Polski, datę tego œwięta w kolorach biało czerwonych, a obok daty mapę polski. Pod tym napisem i mapkš widnieje hasło nawołujšce do wywieszena flagi polskiej. Obok tego chasła znajduje się flaga polski. Pod hasłem jest obrazek z napisem Akcja Katolicka w Polsce.

   2 lata temu, 22 lutego 2019r Sejm RP ustanowił Święto Chrztu Polski przypadające na dzień 14 kwietnia. W założeniu ustawodawcy, święto to ma na celu "upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 r." zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, cywilizacyjna wagę tego wydarzenia, kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny, a jednocześnie znikomš obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości".
  Chrzest Polski czy chrzest Mieszka? Dokonany w Polsce czy poza jej granicami? W Wielkanoc roku 966 czy może w Boże Narodzenie tego lub innego roku?
  Wiele tajemnic skrywa przed nami ta historia i jak to zwykle bywa - nic nie jest oczywiste. Wybitni specjaliści z dziedziny archeologii, mediewistyki i innych, wciąż szukają odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wywiadami, w których pada jeszcze wiele innych pytań i odpowiedzi.
  Jedno jest pewne - z punktu widzenia rozwoju państwa, włączenia go do kręgu zachodniej cywilizacji chrześcijaństwa - było to wydarzenie przełomowe. Co wiemy o czasach chrztu Polski?

  facebook

 

  13 kwietnia - Fryzjerzy przygotowują się do egzaminu czeladniczego.

Zdjęcie przedstawia, wykonane fryzury przez uczniów, inspirowane postaciami z filmowów z takich projekcji jak: Czarownica, Gwiezdne wojny, Faraon, Zaplątani.

  Uczniowie trzecich klas o profilu fryzjer przygotowują się do egzaminu czeladniczego. W obecnej sytuacji kiedy salony fryzjerskie, w których odbywają praktyki zawodowe są nieczynne, umiejętności fachowe ćwiczą w zaciszu domowym. Fryzury inspirowane są postaciami filmowymi z takich projekcji jak: Czarownica, Gwiezdne wojny, Faraon, Zaplątani.

  facebook

 

  9 kwietnia - Wielki sukces naszych uczniów.

Zdjęcie przedstawia napis zawierający 
tytuł turnieju - VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - Radom 2021 wraz z logiem szkołu zawierającym okrąg z czarnym tłem a w środku napis 
ZSS oraz dookoła okręgu napis Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu Tradycja od 1904 roku

  8 kwietnia 2021 roku odbył się "VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - Radom 2021". Ze względu na sytuację epidemiologiczną wydarzenie to po raz pierwszy przeniosło się do sieci. W tegorocznym turnieju reprezentowała naszą szkołę drużyna złożona z uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. Skład zespołu stanowili: Krystian Nazarczuk, Mateusz Jarosiński, Jakub Romanowski, Jakub Kozieł oraz Krzysztof Dudek. Spośród kilkudziesięciu uczestników z różnych regionów Polski na podium stanął Krystian Nazarczuk - drugie miejsce i Mateusz Jarosiński, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji Branżowych Szkół I Stopnia.
Gratulujemy olbrzymiego sukcesu reprezentacji naszej szkoły.

  facebook

 

  8 kwietnia - V Wielkanocna Paczka dla Bohatera zakończona.

Zdjęcie przedstawia leżące na ławkach 
kartki świąteczne wykonane przez uczniów na tle loga stowarzyszenia Paczka dla Bohatera porzedstawiającego postać żołnierza weterana z podpisem - walczyli dla na zawalczmy dla nich

   Dziękujemy Stowarzyszeniu Paczka dla Bohatera, które przekazało 500 kg żywności oraz uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy dołączyli do zbiórki w marcu.
Zapakowaliśmy 600 kg produktów w 50 paczek, które zostały dostarczone do kombatantów i opozycjonistów w Radomiu, Białobrzegach, Iłży, Pionkach, Siennie, Szydłowcu, Piastowie i Kozienicach. Tu do akcji włączyły się zaprzyjaźnione służby mundurowe, które pomogły nam w sprawnym rozwiezieniu paczek przed Wielkanocą.
   Dziękujemy: ZOSP RP w Radomiu, Aresztowi Śledczemu w Radomiu oraz Wojskom Obrony Terytorialnej w Radomiu.
   Do każdej paczki dołączyliśmy kartki z życzeniami świątecznymi wykonane przez wolontariuszy Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera oraz uczniów PSP nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego w Radomiu.

  facebook

 

  7 kwietnia - Powszechny spis ludności.

Grafika – jak wziąć udział w NSP 
Na górze grafiki jest napis: Jak wziąć udział w spisie? Po lewej stronie grafiki jest napis: spis.gov.pl, poniżej: To proste! Po prawej stronie widać kobietę,
 mężczyznę i dziecko, którzy entuzjastycznie uśmiechają się i trzymają kciuki w górze. W lewym dolnym rogu grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, 
 odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła,
 GUS, pionowa kreska, NSP 2021.

Powszechny spis ludności - zobacz więcej

  facebook

 

  7 grudnia - Podziękowania wolontariuszy HKA w Radomiu.

   Wolontariusze Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu składają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor mgr Iwonie Pajek, opiekunowi wolontariatu Pani Wioletcie Jarosz oraz młodzieży ZSZ HUBAL w Radomiu, za wykonanie wielkanocnych ozdób świątecznych i przekazanie ich naszemu Hospicjum. Prace te zostały rozdysponowane podczas kwesty, która odbyła się w Niedzielę Palmową, a zebrane datki przekazane na budowę stacjonarnego hospicjum, powstającego we wsi Sołtyków, gmina Skaryszew.
   Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w tym dziele.

  facebook

 

  31 marca - Życzenia Świąteczne wolontariatu szkolnego.

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny

   Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wolontariat szkolny składa najserdeczniejsze życzenia dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom. Aby Święta Wielkanocne wniosły wiosenną radość, świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

  facebook

 

  31 marca - Ozdoby świąteczne przekazane Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny zrobiony z różnej formy wykonanych pisanek

   Akcja wielkanocna zakończona. Pisanki i ozdoby wielkanocne wykonane przez naszych uczniów zostały przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. W imieniu podopiecznych hospicjum, opiekun wolontariatu bardzo dziękuję za kreatywne ozdoby, które mamy nadzieję choć na małą chwilę rozpromienią ich twarze.

  facebook

 

  31 marca - Wyniki konkursu - "Stolik wielkanocny".

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny zrobiony z trzech w różnej formie wykonanych pisanek

Wyróżnienie w konkursie na stroik wielkanocny otrzymała uczennica klasy 3f2 Makowska Mariola. Gratulujemy !!!

  facebook

 

  17 marca - Realizacja programu - Aktywna Tablica.

Zdjęcie przedstawia uczennice przed monitorem interaktywnm

Rządowy Program - Aktywna Tablica

   Zespół Szkół Zawodowych im. H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu bierze udział w Rządowym Programie - Aktywna Tablica, z którego szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup dwóch interaktywnych monitorów dotykowych oraz sześciu laptopów.
Realizacja tego projektu polega na rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), zdobywaniu nowej wiedzy, umiejętności oraz dzieleniu się dobrymi praktykami i doświadczeniem.
W związku z powyższym nawiązana została współpraca ze szkołami biorącymi udział w tym projekcie, tj.:

 • Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu,
 • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu.
Aktywna tablica harmonogram - tutaj
Harmonogram współpracy szkół biorących udział w projekcie - tutaj

  facebook

 

  13 marca - Marzycielska Poczta.

Zdjęcie przedstawia gołębia pocztowego pod którym jest napis marzycielska poczta oraz informacje z prośbą dołączenia się do akcji

   Można się zastanawiać „co ja będę miał z tego, że wyślę taki list czy kartkę”? Bardzo dużo! Ogromna wewnętrzna radość i poczucie spełnienia ludzkiego obowiązku z potrzeby serca oraz świadomość, że jakieś chore dziecko gdzieś w Polsce ucieszy się z faktu otrzymania od nas listu czy kartki pocztowej jest nagrodą, którą trudno oszacować!

  facebook

 

  13 marca - Konkurs.

 

  13 marca - Zbiórka dla bezdomnych.

 


 

  13 marca - Wsparcie od Radomskiego Klastra Metalowego.

 

  11 marca - V Wielkanocna Paczka dla Bohatera.

Drodzy uczniowie!

   Kolejny raz wierzymy w Waszą chęć dzielenia się z innymi. Przyłączyliśmy się do V Wielkanocnej Paczki dla Bohatera. Chcemy odwiedzić kombatantów przed Wielkanocą i potrzebujemy Waszej pomocy w zapełnieniu przygotowanych już paczek. Brakuje nam oleju, mąki i słodyczy. Produkty możecie przynosić do szkoły i zostawiać w pudełku przy wejściu. Akcja trwa do przyszłego piątku 19 marca.

 

  6 marca - Honorowe oddawanie krwi.

 


  facebook

 

  1 marca - Uroczyste obchody.

 


Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wziął udział Zobacz więcej ...

  facebook

 

  23 luty - Warsztaty SmartUP Academy.

Bezpłatne warsztaty naukowe dla uczniów

   W imieniu Fundacji Adamed oraz Politechniki Warszawskiej zapraszamy uczniów z Państwa szkoły, zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi na warsztaty SmartUP Academy. Bezpłatne, weekendowe zajęcia poprowadzą wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz eksperci sektora farmaceutycznego, pracujący na co dzień w obszarze badań i rozwoju.
Zainteresowani uczniowie mogą zapisać się na następujące zajęcia:

 • 13 marca – Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
 • 20 marca – Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania.
 • 17 kwietnia – Elektrochemia dla każdego – z czego wynika siła reakcji redoks?
 • 24 kwietnia – Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – Kto używał materiału wybuchowego?
 • 15 maja – Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać?
 • 25 maja – ELISA czy Western – oto jest pytanie?
  Szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie HTTP://adamedsmartup.pl/warsztaty.Zajęcia odbędą się w formie online i mogą wziąć w nich udział uczniowie szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat, którzy nie uczestniczyli w poprzednich edycjach SmartUP Academy. Zapisy prowadzone są indywidualnie i nie ma możliwość grupowego zgłoszenia się na wybrane spotkanie bądź uczestniczenia we wszystkich zajęciach z cyklu. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Mikołaj Rutkowski
Zespół programu ADAMED SmartUP
tel. 572 660 023
e-mail: mikolaj.rutkowski@walk.pl

  facebook

 

  18 luty - To tylko 1%.

 

  facebook

  18 luty - Kolejna udana akcja zakończona.


   Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły za udział w Walentynkowej zbiórce karmy i koców dla zwierzaków ze schroniska w Radomiu. Szczególne podziękowania kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wielogórze za zaangażowanie i współpracę. Razem możemy więcej! Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  16 luty - Akcja „Żonkile”.

 

  facebook

  14 luty - Walentynki.

  facebook

 

  7 luty - Widziane aparatem.

  facebook

 

  31 stycznia - Podziel się miłością.

 


  facebook

 

  28 stycznia - Nigdy więcej ...

   27 stycznia 2021r. obchodzimy 76 rocznicę wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu Auschwitz - Birkenau, z tej okazji zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji nt. historii obozu i samego momentu wyzwolenia. Poruszone w niej zagadnienia to jedynie namiastka, ale być może zachęci Was do zgłębienia tematu.

  facebook

 

  16 stycznia - Komunikat Ministertwa Edukacji i Nauki

 


Komunikat Ministertwa Edukacji i Nauki w sprawie organizacja nauki w szkołach i placówkach po feriach.

   Od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Nadal będzie można realizować praktyczną naukę zawodu w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe. Czytaj więcej...

  facebook

 

  23 grudnia - „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera - podsumowanie”


„Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

   Czas na podsumowanie cudownej akcji pod hasłem „Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera”! W czwartek 17 grudnia, pierwszych 15 paczek wyruszyło do kombatantów. W sumie spakowaliśmy 1890 kilogramów żywności i około 50 kilogramów artykułów chemicznych. Produkty otrzymaliśmy od Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera” oraz Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z powiatowymi OSP. Dziś, 23 grudnia dostarczyliśmy ostatnią 63cią paczkę i tym samym zakończyliśmy tą piękną akcję. Zgrana drużyna w składzie : Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Mariola Jabłońska, Iwona Sionek oraz koordynator wydarzenia Marta Wawrzos, w ciągu tygodnia spakowała wszystkie paczki, a następnie odwiedziła czekających z utęsknieniem kombatantów. Dziękujemy serdecznie za wsparcie Wojskom Obrony Terytorialnej, Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, powiatowym OSP, Aresztowi Śledczemu w Radomiu, Stowarzyszeniu „Paczka dla Bohatera” oraz p.o. dyrektora ZSZ im. mjra H. Dobrzańskiego „HUBALA” Pani Iwonie Pajek.

  facebook

 

  21 grudnia - Finał pomocy dla samotnej matki.


   Dzisiaj zakończyliśmy akcję pomocy dla samotnej matki. Apelowaliśmy o zbiórkę żywności. Dostaliśmy znacznie więcej, w tym odzież i artykuły chemiczne. Bardzo dziękujemy za mega zaangażowanie w akcję wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz osobom spoza środowiska szkolnego, bo tacy też chętnie wzięli udział w zbiórce. „Pomaganie jest fajne”! Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  21 grudnia - Życzenia Wolontariatu Szkolnego.


  facebook

 

  18 grudnia - Dzień bez Przekleństw.


17 grudnia Dzień bez Przekleństw

   Ideą Dnia bez Przekleństw jest zwrócenie uwagi na czystość i piękno polskiej mowy, która nie potrzebuje wulgaryzmów, by trafnie wyrażać emocje. W ramach walki z wulgaryzacją języka w naszej szkole odbył się zorganizowany przez p. M. Janczewską oraz p. K. Pastuszkę konkurs na najciekawszy plakat. Zwycięzcami konkursu są: Adrianna Piątek (I miejsce), Krystian Wrzosek (II miejsce), Oliwia Stachula (III miejsce).
   Wszystkim uczniom, którzy wykonali prace dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność.

  facebook

 

  15 grudnia - X edycja „Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera”


   Z wielkim zaangażowaniem rozpoczynamy X edycję „ Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera”. Nasza szkoła przystępuje do akcji po raz piąty. Pomimo wielu trudności związanych z pandemią, zmianach w składzie zespołu (obecnie pracujemy w składzie: Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Mariola Jabłońska, Iwona Sionek, Marta Wawrzos) działającego w tym satysfakcjonującym wydarzeniu, kultywujemy tę chlubną tradycję. 14 grudnia przystąpiliśmy do pakowania produktów, które będą rozwiezione we współpracy z Państwową Strażą Pożarną w Radomiu, Służbą Więzienną oraz Wojskami Obrony Terytorialnej.
   Produkty otrzymaliśmy od Stowarzyszenia: „Paczka dla Bohatera”, Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowych Ochotniczych Straży Pożarnych.
   Pragniemy podziękować panu Tomaszowi Sawickiemu, prezesowi stowarzyszenia: „Paczka dla Bohatera” oraz p.o. Dyrektora Iwonie Pajek za zaufanie oraz możliwość kontynuacji inicjatywy niesienia pomocy kombatantom.

„Walczyli dla Nas… Zawalczmy dla Nich”

  facebook

 

  14 grudnia - "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".


   To już dziś! Uczniowie naszej szkoły przystąpili do Olimpiady Lekcje z ZUS pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Trzymamy kciuki oczekując na wyniki. Mariola Jabłońska i Małgorzata Kiejnich.

  facebook

 

  14 grudnia - "Dawka Epickich Niespodzianek"


   Miło Nam poinformować o wynikach konkursu "Dawka Epickich Niespodzianek" na Dzień Edukacji Narodowej. W głosowaniu nauczycieli wzięło udział 37 osób. Najwięcej punktów otrzymała klasa 2TMF. Dziękujemy wszystkim klasom za kreatywność, zaangażowanie oraz fantastyczną dawkę epickich niespodzianek. Pizza dla wygranej klasy czeka po powrocie do szkoły. Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos. Zobacz film

  facebook

 

  14 grudnia - Otwieramy nowy kierunek - technik spawalnictwa.


   Szanowni Państwo,
  z przyjemnością informujemy o WYRAŻENIU POZYTYWNEJ OPINII przez Wojewódzką Radę Rynku Pracy w Warszawie na otwarcie nowego kierunku kształcenia w naszej szkole tj. TECHNIK SPAWALNICTWA z kwalifikacjami MEC.03 montaż i obsługa maszyn i urządzeń oraz MEC.10 organizacja i wykonywanie prac spawalniczych.

  facebook

 

  9 grudnia - Pomóż i Ty.

 

  8 grudnia - Konkurs.


UWAGA KONKURS!!!

 1. Własnoręcznie wykonaj kartkę bożonarodzeniową (bez życzeń).
 2. Czas trwania konkursu: 07.12.2020 - 21.12.2020
 3. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka.
 4. Pracę konkursowe należy składać do pudełka w przedsionku szkoły.
 5. Do udziału w konkursie zaprasza opiekun wolontariatu.
  facebook

 

  8 grudnia - Konkurs.


UWAGA KONKURS!!!

 1. Dowolną techniką wykonaj stroik świąteczny lub ozdobę bożonarodzeniową.
 2. Czas trwania konkursu: 07-21.12.2020.
 3. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka.
 4. Pracę konkursowe należy składać do pudełka w przedsionku szkoły.
 5. Rękodzieło zostanie przekazane Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
  facebook

 

  1 grudnia - XIV Hubalowa Wigilia.

„Majorze Hubalu! My młodzi
i starzy jak tutaj stoimy
będziemy tu zawsze przychodzić
przysięgę legendzie złożymy!”

   Jest taki jeden dzień w roku, dzień gdy od wielu lat spotykamy się na Bielawach. My, Rodzina Hubalowa, przybywamy tu z najdalszych zakątków Polski, aby „spotkać się” z majorem Hubalem i jego żołnierzami na leśnej polanie, w miejscu gdzie w 1939 roku stacjonował z oddziałem w leśniczówce. Kiedy po raz pierwszy w 2007 roku wspólnie z leśnikami spotkaliśmy się przy pomniku, było nas nie więcej jak 70 osób. Na XIII Hubalowej Wigilii w 2019 roku było nas ponad 350 osób! To jest nasza Rodzina Hubalowa, z każdym rokiem coraz większa! W tym roku przyłączyli do nas harcerze z Jasła, z zastępu im. Majora Hubala, przy 139 Drużynie Harcerskiej imienia Leopolda Lisa-Kuli, oraz hubalczycy z drużyny harcerskiej ze Sławna. Gdy kończymy spotkanie w leśnej głuszy, obiecujemy sobie, że za rok znowu tu przybędziemy!

Rodzino Hubalowa!

   W tym roku nie będzie nam dane spotkać się w tym magicznym miejscu. Sytuacja pandemiczna w kraju zmusza nas do pozostania w domu, ale nasze myśli i serca skierujemy na Bielawy.
   Zwracam się do Was, abyśmy w tym szczególnym dniu, w pierwszy piątek grudnia – 04.12.2020 r. o godz. 11.00 na XIV Hubalowej Wigilii byli razem! Daleko od siebie, ale połączeni myślami! Zapalmy w tym dniu znicze i przekażmy Majorowi, że:

„Krąg wiernych Ci Twych towarzyszy
Znów stanął na apel, Hubalu
Majorze Hubalu czy widzisz
W ich twarzach żyjącą legendę?”

  facebook

 

  19 Listopada - Tradycje andrzejkowe.

  facebook

 

  19 Listopada - Podziel się swoim talentem artystycznym.

   MASZ ZA DUŻO WOLNEGO CZASU, POSIADASZ BYĆ MOŻE UKRYTY TALENT ARTYSTYCZNY I LUBISZ WYKONYWAĆ OZDOBY ŚWIĄTECZNE BOŻONARODZENIOWE??? CHCIAŁBYŚ JE PODAROWAĆ? TO WŁAŚNIE TA AKCJA WOLONTARIATU JEST DLA CIEBIE STWORZONA. OZDOBY MOŻNA ZOSTAWIĆ W SZKOLE NA PORTIERNI W ŚWIĄTECZNYM PUDEŁKU OD 18.11.2020 DO 18.12.2020. ZOSTANĄ ONE PRZEKAZANE DO HOSPICJUM KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W RADOMIU. MAMY NADZIEJĘ, IŻ NIE ZABRAKNIE WASZEGO ZAANGAŻOWANIA.

  facebook

 

  19 Listopada - Ogólnopolska akcja dobroczynna.

   Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Wysyłanie takich namacalnych kartek czy listów ma na celu wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin, co oczywiście ma bardzo duże znaczenie! Jest jedna ogólna zasada, której musimy się trzymać. W swoich listach nie piszemy nic o chorobach czy problemach! Mogą to być listy czy kartki pocztowe z pozdrowieniami czy dobrym ciepłym słowem.

WOLONTARIAT SERDECZNIE ZAPRASZA DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI!!!

  facebook

 

  11 Listopada - Uczciliśmy Święto Niepodległości

   Uczennica klasy 4TMF Patrycja Wojcieszek uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym w dniu Święta Niepodległości. Może nie zajęła jednego z trzech pierwszych miejsc ale porównując jej wynik z ilością uczestników, możemy być dumni. Powodzenia w kolejnych konkursach.

  facebook

 

  31 października - Narodowe Święto Niepodległości.

  facebook

 

  31 października - #SzkołaPamięta.

Dziękujemy autorce Katarzynie Kosiec uczennicy klasy 2MPG za wykonanie tego plakatu.

  facebook

 

  31 października - Akcja #SzkołaPamięta.

   W ramach akcji #SzkołaPamięta uczennica klasy 1TFP Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "HUBALA" Patrycja Grzebalska wykonała pracę plastyczną nawiązującą do polskiej tradycji świąt zadusznych.

  facebook

 

  31 października - #SzkołaPamięta.

  facebook

 

  30 października - Szkolny konkurs fryzjerski "FRYZURA HALLOWEEN".

   W październiku odbył się szkolny konkurs fryzjerski "FRYZURA HALLOWEEN". Wyróżnienie otrzymała uczennica z klasy 2fg Gawor Klaudia. Wszystkim uczestnikom organizator W. Jarosz bardzo dziękuję za zaangażowanie, estetykę pracy i pomysłowość.

  facebook

 

  19 października - Plan zajęć klas na okres 19-23.10.2020 r.

Proszę zapoznać się z planem zajęć obowiązującym w okresie
19-23.10.2020 r. - nauczanie hybrydowe.

  facebook

 

  22 października - Konkurs na hasło promujące Naszą Szkołę rozstrzygnięty.

   Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki konkursu na hasło promujące Naszą Szkołę. Nagrodę otrzymują Mają Jedlikowska i Kacper Hajduk. Maja i Kacper przygotowali fantastyczne piosenki reklamowe, które wkrótce Wam przedstawimy (chcemy wcześniej nakręcić do nich teledyski). Brawo i liczymy na więcej. Dziękujemy również pozostałym uczestnikom zabawy. Z wami zajdziemy daleko! Dwie równorzędne nagrody o wartościn100 zł ufundowała Pani Dyrektor Iwona Pajek. Organizatorkami konkursu były Opiekunki Samorządu Szkolnego Pani Mariola Jabłońska i Pani Marta Wawrzos.

  facebook

 

  22 października - Akcja Szkolnego Wolontariatu.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie !!!

Zwracamy się z prośbą do wzięcia udziału w akcji zbiórki:
* nowych maseczek ochronnych/kupionych lub szytych,
* rękawiczek ochronnych (lateksowych, winylowych, nitrylowych),
* opatrunków (plastrów, bandaży).
Zebrane środki zostaną przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
Zbiórka odbywa się od 26.10.2020, odbioru dokonuje opiekun wolontariatu W. Jarosz.

  facebook

 

  20 października - Konkurs biblioteczny - ciekawa fotografia.

  facebook

 

  20 października - Akcja Streetworking.

  facebook

 

  14 października - Życzenia z okazj Dnia Edukacji Nrodwej.


   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi pragnę życzyć takich marzeń, które dają się urzeczywistnić, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, entuzjazmu z przekazywania wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów, a także wiele radości i powodzenia w życiu osobistym.

Beata Jasek

  facebook

 

  8 października - II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych.

   07.10.2020 r. odbyła się XVII Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców. Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki utrzymując się przez większość dystansu, wynoszącego 7X1000 m, na pierwszej pozycji. Ostatecznie zajęli znakomite 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

  facebook

 

  6 października - Radomskie dni Techniki.

   6 października, uczniowie naszej szkoły brali udział w Radomskich dniach techniki zorganizowanych przez Radomską Radę FSNT NOT. Tegoroczna uroczystość poświęcona została „elektromobilności”. Na pokazie przedstawione zostały elektryczne pojazdy: Nissan Leaf, Volkswagen Golf, Tesla oraz elektryczny jednoosobowy bezbateryjny pojazd solarny, który zwyciężył w XIII edycji regionalnego etapu konkursu „Młody Innowator".

  facebook

 

  6 października - „Zamiast kwiatka niosę pomoc”.


   Wolontariat szkolny zaprasza do przyłączenia się do akcji „Zamiast kwiatka niosę pomoc” - to propozycja dla tych, którzy chcą połączyć świętowanie DNIA EDUKACJI NARODOWEJ z zaangażowaniem na rzecz osób dotkniętych skutkami klęsk naturalnych i konfliktu w Somalii. Zapraszamy do udziału w akcji i wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień dla każdego nauczyciela niosąc realną pomoc! W ramach podziękowań ofiarujcie choć niewielką sumę pieniędzy przeznaczonych na zakup kwiatów, czekoladek dla Nauczycieli, na rzecz osób dotkniętych skutkami suszy w Somalii. Więcej informacji u opiekuna szkolnego wolontariatu.

  facebook

 

  6 października - Akcja charytatywna dla Krzysia.

   W naszej szkole trwa zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji charytatywnej dla Krzysia chłopca chorego na EB-pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Wolontariat serdecznie zachęca do włączenia się w tę zbiórkę!!!

GORĄCO PROSIMY O PRZYNOSZENIE CZYSTYCH ZAKRĘTEK DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO LUB OPIEKUNA WOLONTARIATU W. JAROSZ.

  facebook

 

  1 października - Uroczyste ślubowanie i otrzęsiny pierwszaków.


   30 września uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uroczyście ślubowali rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, zawsze godnie reprezentować szkołę i szanować jej tradycje. Po części oficjalnej, Samorząd Uczniowski przygotował otrzęsiny dla pierwszaków. Reprezentanci klas pierwszych wzięli udział w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich to gra drużynowa „flanki” i w niej wyłoniono 2 klasy, które następnie zawalczyły w drugiej konkurencji, polegającej na zgadywaniu piosenek i ich wykonawców. Wygrała klasa 1k, której uczniowie w nagrodę otrzymają jutro podwyższone o jedną skalę oceny. Gratulujemy i witamy w społeczności "Hubalowej"!

  facebook

 

  25 września - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.


   25 września w naszej szkole, po raz kolejny odbył się Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Tym razem czytaliśmy Balladynę J. Słowackiego. Pod czujnym okiem pani Gabrieli Zajączkowskiej uczniowie wcielali się w bohaterów utworu. Amelia i Wiktoria przywdziały na tę okazję specjalne stroje. Postacie sióstr jakie odegrały były bardziej wyraziste. Pozostali uczestnicy również starali się prezentować swoich bohaterów jak najlepiej umieli.
   W tym roku było ograniczyliśmy liczbę czytających i słuchaczy. Zalecenia epidemiczne zmusiły organizatorów do takich cięć. Mamy nadzieję, że kolejny rok sprawi, że słuchać dzieł mistrzów literatury polskiej będziemy cała szkołą.
   W przygotowaniach do uroczystości ogrom pracy włożyły panie z biblioteki szkolnej Magdalena Janczewska i Anna Kowalska.
   Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili ten wyjątkowy dzień.

  facebook

 

  27 września - Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs...


   Ogłaszamy konkurs na chwytliwe, zapadające w pamięć i budzące dobre skojarzenia hasło promujące Naszą Szkołę. Forma dowolna (slogan, wiersz, piosenka) Do wygrania bon o wartości 100 zł do salonu APART ufundowany przez Panią Dyrektor Szkoły. Pomysły prosimy przesyłać do opiekunów Samorządu Uczniowskiego (Mariola Jabłońska, Marta Wawrzos) do 16 października. Wynik konkursu zostanie ogłoszony 20 października.

  facebook

 

  24 września - Akcja #DzienSzpilek.


   25 września 2020 zapraszamy serdecznie do udziału w akcji #DzienSzpilek, z inicjatywy Kliniki Przylądek Nadziei.
   Akcja jest formą pomocy dla małych wojowników z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Wystarczy tego dnia zrobić zdjęcie swoim szpilkom oraz opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek.
  Za każde udostępnione zdjęcie, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala.
   W akcji mogą wziąć udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również rodzice, rodzeństwo oraz nauczyciele. Razem możemy więcej. :-)
   Szczegółowe informacje można uzyskać klikając na poniższy link:
https://onkologia-dziecieca.pl/chorzy/news/id/3430-zaloz-szpilki-i-pomoz-dzieciom-chorym-na-raka?fbclid=IwAR1xFe-_JbSfom_PZBA-1bcQk02oCfwGIydSHm-f_U4gk4twpKirw9xHFJ4>
   Zapraszamy Ewelina Sobieraj i Karolina Czerwonka.

  facebook

 

  22 września - Wolontariat szkolny zaprasza ...


  Wolontariat szkolny zaprasza do przyłączenia się do akcji BohaterON, której celem jest uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W dniach 21.09.2020 - 02.10.2020 za pośrednictwem strony internetowej BohaterON.pl każdy może wysłać kartkę w formie elektronicznej, po zakończonej akcji pocztówki zostały wydrukowane i w formie tradycyjnej przesłane Powstańcom.

  facebook

 

  22 września - „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU”.


   W RAMACH WSPÓŁPRACY Z CARITAS UL. KOŚCIELNA, WOLONTARIAT ORGANIZUJE W SZKOLE AKCJĘ „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU” DLA DZIECI Z UKRAINY. AKCJA POLEGA NA ZBIÓRCE NOWYCH ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH W DNIACH 21.09.2020-30.09.2020. ZESZYTY, OŁÓWKI, KREDKI, BLOKI RYSUNKOWE ITP. MOŻNA ZOSTAWIĆ U OPIEKUNA WOLONTARIATU W.JAROSZ LUB W POKOJU NAUCZYCIELSKIM.

  facebook

 

  16 września - Biblioteka na FB.

Szkolna biblioteka zaprasza
wszystkich czytelników na Facebook

Kliknij tu i zobacz.
  facebook

 


  4 września - Komunikat dla maturzystów.

KOMUNIKAT
W SPRAWIE ORGANIZACJI POPRAWKOWEGO EGZAMINU MATURALNEGO

   Matura poprawkowa odbędzie się w dniu 8 września 2020 r. o godz. 14.00 w sali nr 8. Abiturienci przychodzą do szkoły na 30 min, przed egzaminem.
   Zdających obowiązuje komunikat w sprawie organizacji egzaminów maturalnych ZSZ im. „Hubala” ogłoszony 3 czerwca na naszej stronie internetowej.
  facebook

 

  2 września - Informacje GIS.

Zasady bezpiecznego korzystania
z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii
SARS-CoV-2 w Polsce.
Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Infrastruktury.

  facebook

 

  2 września - Informacje MOPS w Radomiu.

Informacje Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu dotycząca zasad i trybu składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/2021.

Informacja o warunkach udzielania pomocy w formie stypendium szkolnegp. Czytaj dalej ...
Wydatki kwalifikowane do stypendium szkolnego. Czytaj dalej ...

  facebook

 

  1 września - Podziękowanie dla Pani Dyrektor Beaty Jasek.

  facebook

 

  1 września - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Losy absolwentów  

Radom


Radom


Informacje

 

Szkolne Koło Sportowe

 

Prowadzący - Grzegorz Danilczuk

  Wtorek - 1405 - 1705

  Piątek - 1405 - 1707

Prowadzący - Ewelina Sobieraj

  Wtorek - 1450 - 1550

  Czwartek - 1450 - 1550


Sekretariat czynny w godzinach
800 - 1500

Dla uczniów

1000 - 1500

Gabinet pielęgniarki

  Poniedziałek - 800 - 1400

  Wtorek - 800 - 1400

  Czwartek - 800 - 1500

  Piątek - 1030 - 1500


Pedagog - I. Sionek

  Poniedziałek - 800 - 1400

  Wtorek - 800 - 1400

  Środa - 800 - 1000

  Czwartek - 940 - 1540

  Piątek - 800 - 1000


Psycholog - K. Koriat

  Poniedziałek - 1340 - 1540

  Wtorek - 1200 - 1540

  Środa - 800 - 1540

  Czwartek - 800 - 1000

  Piątek - 900 - 1540


BIP Radom


Radom


 

Partnerzy

 


Radom


Radom


RADOMSKI KLASTER METALOWY


PMP


GGG


Lamdoja


Fabryka Broni


Radmot


Kratki


Lemich


Prozamet


stanmar


Lenaal


Bartech


Trimet


Inter-metal


Rohbogen


Techprojekt


Galvo24


Pronar


Szymanscy


Gabec


Techmatik


Szkoła z misją


Klub Szkół Unicef


Radom


Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu


Radomski bank Żywności


cozadzien

Copyright 1904-2016 ZSZ im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu