Ważne! Nasza strona interentowa wykorzystuje pliki cookies do zbierania danych dotyczących zachowania oraz aktywności użytkowników, tak aby każda następna Twoja wizyta była bardziej przyjemna. Podczas korzystania z naszej witryny pliki te są zapisywane w pamięci urządzenia. Zapis plików cookies możesz zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wybierając "Akceptuję" zgadzasz się na ww. zasady.Akceptuję
Archiwum 2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/2018  2018/2019  2019/2020  2020/2021  2022/2023  2023/2024

  25 lipca - Ostatnie wolne miejsca ...

  facebook

 

  17 lipca - Podziękowania za ...

   Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" składa serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Jankowskiemu oraz piłkarzom klubu "Talencik" za działania wspierające promocję projektu w Budżecie Obywatelskim. Dziękujemy za pomoc. Bez Was nie byłoby naszego zwycięstwa. Zapraszamy na nasze boiska!!

  facebook

 

  16 lipca - Ten sukces to nie przypadek...

   Sukces to nie przypadek, to ciężka praca wytrwałość i poświęcenie - te słowa słynnego piłkarza Pele idealnie pasują do naszego zwycięstwa w X edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia na 2023r. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wielu zajęliśmy pierwsze miejsce. Na nasz projekt "Boisko do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej trawy przy Zespole Szkół Zawodowych im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" głosowało 7321 osób i dzięki temu zdobyliśmy 21104 punkty!!! Kwota projektu to aż 2 200 000. Już po raz drugi udowodniliśmy, że potrafimy pracować zespołowo i odnosić sukcesy.
Pani Anna Kwiatkowska - Dyrektor Z.S.Z im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu składa serdeczne podziękowania nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w promocję projektu oraz wszystkim mieszkańcom Radomia za oddane głosy. Tekst i zdjęcie G. Danilczuk.

  facebook

 

  24 czerwca - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022.


   24 czerwca odbyło się UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022. Uczestniczyli w nim przedstawiciele Radomskiego Klastra Metalowego, Cechu Rzemiosł Różnych, Wojewódzkiej Mazowieckiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy oraz Rady Rodziców. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wyróżniające oceny z zajęć praktycznych oraz inne osiągnięcia- otrzymali nagrody. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy również kolejne pokolenie Absolwentów, którzy złożyli podziękowania Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w ich edukację.
Życzymy wszystkim słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji!!!.

  facebook

 

  23 czerwca - Dyplom uznania.

  facebook

 

  23 czerwca - Zakończenie roku szkolnego.

  facebook

 

  23 czerwca - Wycieczka szkolna Kraków - Zakopane.


   W dniach od 20 do 22 czerwca 2022 r. uczniowie naszej szkołu uczestniczyli w wycieczce, która przyniosła im wiele informacji na temat zabytków Krakowa. Widzieli Wawel a także Rynek. Poznali wiele legend i ciekawostek na temat tego królewskiego miasta. Odwiedzili również zimową stolicę Tatr - Zakopane. Sztuka zakopiańska nie ma dla nich już żadnych tajemnic, Muzeum K. Szymanowskiego zachwyca a Gubałówka jest wspaniałym tarasem widokowym. Cudowna pogoda i wspaniali ludzie z klas 1TFP, 2TFP oraz 3TMF, pod opieką pań: Moniki Adamczyk i Gabrieli Zajączkowskiej przeżyli wspaniałą przygodę. Wyjazd uczniów był realizowanych w ramach przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. "Poznaj Polskę".
Tekst G. Zajączkowska.
Zdjęcie M. Adamczyk.

  facebook

 

  1 czerwca - Budżet Obywatelski na rok 2023 - POZYCJA 53.


    Dyrekcja  Zespołu  Szkół  Zawodowych  im. mjr.  H.  Dobrzańskiego  "Hubala" w Radomiu   wraz z gronem pedagogicznym i młodzieżą, zwraca się do wszystkich z prośbą o głos w projekcie "Boisko do  piłki  nożnej z  nawierzchnią  ze  sztucznej trawy przy  Zespole  Szkół  Zawodowych im.  mjr  H. Dobrzańskiego "Hubala" POZYCJA 53 w X edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.
   Założeniem projektu jest stworzenie ogólnodostępnego boiska, z którego będą mogli korzystać nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale też mieszkańcy Radomia. W głosowaniu mogą brać udział dzieci poniżej 13 roku życia, za zgodą urodzica.

Link do strony głosowania: https://glosowanie.konsultacje.radom.pl/
Serdecznie prosimy o Państwa głosy na nasz projekt.
  facebook

 

  9 czerwca - Polska Akcja Humanitarna zaprasza.


   Koniec roku szkolnego to czas podziękowań dla nauczycieli. Kwiaty są piękne, ale szybko więdną. Polska Akcja Humanitarna zaprasza rodziców i uczniów do podziękowania za mijający rok w innej formie, formie podziękowań, niewielką część pieniążków przeznaczonych na kwiaty i słodycze prosi o przekazanie PAH. Dzięki temu PAH będzie mogła nieść skuteczną pomoc potrzebującym Somalijczykom. Zbiórkę prowadzi wolontariat szkolny w dniach 13-24.06.2022. Tekst i zdjęcie W. Jarosz.

  facebook

 

  9 czerwca - Wizyta studyjna w Stavanger.


   W ramach projektu skills4ami IPHZR, którą reprezentowali K. Skoczylas i P. Radomski nauczyciele praktycznej nauki zawodu i doradcy zawodowi z radomskich szkół technicznych uczestniczyli w wizycie studyjnej w norweskim mieście portowym Stavanger. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele: B. Kacprzak - kierownik szkolenia praktycznego oraz W. Leszczyński - doradca zawodowy.
   W trakcie naszego pobytu odwiedziliśmy pracownie zawodowe SOTS Kurssenter oraz Bryne VGS (średnia szkoła) i instytucję wspierającą organizowanie praktyk zawodowych OFIR. Byliśmy również w przedsiębiorstwach branży metalowej oraz off-shore, które uczestniczą w kształceniu dualnym: Aarbakke LTD (światowa firma zajmująca się obróbką skrawaniem) a także w Rosenberg ( stocznia w Stavanger).
   W czasie wizyty poznaliśmy dobre praktyki stosowane w ramach edukacji dualnej i wymieniliśmy poglądy na temat różnic między programami nauczania w Norwegii i Polsce.
   Wizyta ta miała na celu podniesienie świadomości wśród polskich nauczycieli jak kluczową rolę odgrywa współpraca szkoły zawodowej z przedsiębiorstwami. Wyjazd dał możliwość porównania polskiego i norweskiego systemu kształcenia z uwzględnieniem kształcenia dualnego. Także zapoznania się z różnymi metodami nauczania oraz technikami pracy.
   Zwieńczeniem naszego pobytu był rejs statkiem na norweskie fiordy, który dostarczył niezapomnianych wrażeń.
   Należy zaznaczyć, że wizyta studyjna przyniosła nam nową dawkę informacji oraz inspiracji do wdrożenia w naszych szkołach.
Tekst i zdjęcia W. Leszczyński

  facebook

 

  2 czerwca - Dzień Dziecka u Witolda Gombrowicza.


   01 czerwca uczniowie z klasy 3TMPg odwiedzili Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Ta cykliczna impreza zaniedbana była w czasie pandemii, ale już wraca. Zawsze po omówieniu lektury jaką jest "Ferdydurke" odwiedzam z moimi uczniami Gombrowicza. Takie spotkanie z pamiątkami po pisarzu oraz ciekawy sposób prezentacji autora, pozwala lepiej zrozumieć tekst lektury ale również odnieść go do naszego życia. Uczniowie dowiedzieli się kim był Witold Gombrowicz, poznali wiele ciekawostek na temat jego życia i twórczości. Mam nadzieję, że to spotkanie zaowocuje kolejnymi wizytami w tym pięknym miejscu.
Tekst i zdjęcia Gabriela Zajączkowska.

  facebook

 

  29 maja - Festyn rodzinny w PSP 9 w Radomiu.


   W dniu 27.05.2022 uczennice klasy 3fg oraz 3Tfg wraz z paniami Agnieszką Adach, Kingą Koriat i Wiolettą Jarosz promowały naszą szkołę na festynie rodzinnym w PSP 9 w Radomiu. Na życzenie być może przyszłych absolwentek "Hubala" reprezentantki szkoły wykonywały warkoczyki bokserskie i zaplatały fantazyjne warkocze. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Tekst i zdjęcia: W. Jarosz.

  facebook

 

  27 maja - Profilaktyka uzależnień "Antymina".


   W dniu 23.05.2022 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu odbyły się niecodzienne zajęcia. Dla uczniów Naszej szkoły został zrealizowany artystyczny program profilaktyki uzależnień "Antymina" autorstwa Mirosława Kolczyka "Kolah". Muzyk uświadamiał młodych ludzi o niebezpieczeństwach wynikających z uzależnień. Z dużym zaangażowaniem opowiadał młodzieży o szkodach zdrowotnych i społecznych wynikających z używania substancji psychoaktywnych, alkoholu, uzależnienia od hazardu. Mówił również o wartości rodziny, która jest podstawą do szczęśliwego i wartościowego życia. Pokazał im, że nie muszą niczego brać, by być szczęśliwymi, że życie jest darem i że warto pójść właściwą drogą by odkrywać swoje marzenia i pasje. Młodzi ludzie z zainteresowaniem słuchali prezentowanych wykładów i utworów muzycznych, jak również aktywnie uczestniczyli w śpiewanym przez muzyka freestylu - utworu wykonanego spontanicznie ze słów podanych przez uczniów. Program "Antymina" został bardzo dobrze przyjęty przez młodzież i nauczycieli. Ciekawa tematyka i atrakcyjna forma sprawiły, że program wpisał się w oczekiwania i potrzeby młodych ludzi. Serdecznie dziękujemy Fundacji "Służąc Życiu" z siedzibą w Chełmnie za realizację tego przedsięwzięcia i mamy nadzieję, że w przyszłości również uda się zorganizować taki program w naszej szkole.
Tekst: I. Sionek.
Zdjęcia: J. Wajs.

  facebook

 

  23 maja - Dzień Patrona Szkoły.


   Po raz 38 obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala".
   Wśród zaproszonych gości znalazły się min. pani Katarzyna Kalinowska wiceprezydent Radomia oraz Beata Jasek wieloletnia emerytowana Dyrektor naszej szkoły.
   Wyjątkową rolę w czasie uroczystości odegrali Kadeci z XI Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica pod dowództwem majora Krzysztofa Koziora.
   Dzień Patrona rozpoczęliśmy od uroczystego podniesienia flagi państwowej, hymnu oraz Apelu Pamięci. Wspominaliśmy również wielkiego przyjaciela naszej szkoły, zmarłego w kwietniu śp. pułkownika Mariana Zacha.
   Dalsza część uroczystości, ta mniej oficjalna, odbyła się w sali gimnastycznej. Młodzież naszej szkoły oraz goście poznawali życiorys majora, uczestnicząc w zainscenizowanej lekcji o wielkim bohaterze i naszym patronie. Dzień zakończył pokaz musztry paradnej jaką przygotowali dla nas Kadeci.
   Podczas uroczystości wszyscy zebrani mieli możliwość obejrzenia wystaw: "Zwycięstwo będzie twoją nagrodą" przygotowana przez IPN oraz "Major Hubal" - Muzeum Niepodległości i Stowarzyszenie "Hubalowa Rodzina". Tekst i zdjęcia G. Zajączkowska

  facebook

 

  23 maja - Uczestniczyły w szkoleniu fryzjerskim.


  Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w szkoleniu fryzjerskim z zakresu zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych oraz koloryzacji produktami firmy Exclusive Professional.
  Pielęgnację wykonano na włosach modelek z klas fryzjerskich zgodnie ze szczegółowymi wskazówkami trenerek marki Exclusive Professional.
   Zadowolone uczestniczki planują udział w kolejnych szkoleniach fryzjerskich. Tekst i zdjęcia D. Frąk.

  facebook

 

  19 maja - Ćwiczenia dydaktyczne do komiksu.

  facebook

 

  10 maja - Żegnaj, przyjacielu.


   "Głosząc legendę o Hubalu, sam stał się legendą" - tymi słowami najbliższa rodzina pożegnała śp. płka Mariana Zacha, ostatniego świadka działalności mjra "Hubala" i jego oddziału. Pożegnaliśmy osobę silnie związaną z naszą szkołą. Gościliśmy śp. płka Mariana Zacha na Ogólnopolskich Zjazdach Szkół i Drużyn Harcerskich noszących imię Hubala w 2010 roku i 2014 roku, Dniach Patrona Szkoły czy odsłonięciu Muralu poświęconego "Szalonemu Majorowi". Od 2007 roku śp. płk M. Zach wspólnie z naszą szkołą i RDLP w Łodzi był organizatorem "Hubalowych Wigilii". Bardzo cieszyły go spotkania z młodzieżą, a jego wspaniałe opowieści w leśnej głuszy na długo pozostaną w pamięci uczniów i nauczycieli. Żegnaj, przyjacielu.
   W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyła pani dyrektor Anna Kwiatkowska, delegacja nauczycieli oraz Poczet Sztandarowy. Autor G. Danilczuk.

  facebook

 

  5 maja - Obchody Dnia Pamięci o Majorze Hubalu.


   30 kwietnia przy Szańcu w Anielinie odbyły się obchody Dnia Pamięci o Majorze Hubalu. Uroczystości upamiętniające 82.rocznicę śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", dowódcy Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego rozpoczął występ chóru wojskowego z Hrubieszowa, kolejnym punktem uroczystości była msza pod przewodnictwem ks. Jerzego Cedrowskiego, proboszcza parafii w Studziannie. Po mszy odbył się apel pamięci i salwa honorowa oraz uroczyste złożenie wieńców. Wiązankę w imieniu, uczniów, nauczycieli złożyła Pani dyrektor Anna Kwiatkowska oraz nauczyciele p. Małgorzata Duda, p. Iwona Sionek, p. Grzegorz Danilczuk. Autor M. Duda.

  facebook

 

  2 maja - Uroczystoœci w 82. rocznica śmierci mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala".


   Major Henryk Dobrzański urodził się 22 czerwca 1897 r. w Jaśle. Przeszedł do historii jako legendarny major Hubal. W czasie II wojny światowej wykazał się niewiarygodną odwagą i skutecznością. Pod koniec 1939 roku zorganizował swój oddział, który przyjął nazwę Oddział Wydzielony Wojska Polskiego. Działał na terenach okupowanego kraju, zajętego przez wojska niemieckie. Jego odział, który miał stanowić realną siłę przeciwko okupantowi, 30 kwietnia został otoczony przez żołnierzy niemieckich. W walce oddział partyzancki uległ rozproszeniu, a sam major Hubal poległ na polu walki z bronią w ręku. Trafiony kulą z karabinu maszynowego prosto w serce. Miejsce pochówku majora Hubala pozostaje wciąż nieznane. Niemcy ukryli jego ciało, aby pamięć o majorze nie inspirowała Polaków do dalszej walki.
  30 kwietnia mija 82 lata od bohaterskiej śmierci majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala". Z tej okazji nauczyciele Wojciech Leszczyński i Małgorzata Duda przygotowali zajęcia, które miały przybliżyć postać "Hubala". Klasy pierwsze zostały zapoznane z biografią patrona szkoły. Został zaprezentowany film "Hubal" w reżyserii Bohdana Poręby. Uczniowie uporządkowali miejsce przy pomniku, zapaliły znicze i złożyli kwiaty przy tablicy pamiątkowej.
  Uczestniczyliśmy w uroczystych obchodach DNIA PAMIĘCI O MAJORZE HUBALU w Anielinie.
   Major Henryk Dobrzański swoją postawą uczył odpowiedzialności, szacunku i patriotyzmu, czyli wartości, które nie powinny przemijać i każdego dnia powinny być pielęgnowane. Autor M. Duda.

  facebook

 

  2 maja - Zmarł płk Marian Zach, strażnik historii i Hubalowa legenda.

   W rocznicę śmierci majora Hubala, zmarł płk Marian Zach - współtwórca Stowarzyszenia Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego oraz jego honorowy prezes. Był wyjątkową postacią nie tylko w środowisku Hubalczyków, ale też dla mieszkańców gminy Poświętne, w której się wychował i spędził także większość życia. Był honorowym prezesem Stowarzyszenia Ułanów im. Wydzielonego Oddziału Wojska Polskiego majora Hubala, miłośnikiem koni. Większość swojego życia poświęcił pielęgnowaniu legendy mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala i jego Oddziału Wydzielonego WP.
   Płk Marian Zach był zawodowym żołnierzem w stanie spoczynku, Honorowym Hubalczykiem oraz Kustoszem Tradycji i Chwały Oręża Polskiego. W swoim rodzinnym domu w Poświętnym utworzył prywatne muzeum, w którym zgromadził kilkaset eksponatów militarnych. W zbiorach znajdowała się m.in. szabla i ostrogi stanowiące największą wartość, ponieważ są pamiątką po kuzynie walczącym w oddziale Hubala, który zginął w Warszawie jako żołnierz Armii Krajowej.
   Płk Marian Zach właśnie "Hubalowi" poświęcił swoje życie, zmarł dokładnie w 82. rocznicę jego śmierci, nad ranem 30 kwietnia. W maju skończyłby 94 lata. Autor M. Duda.

  facebook

 

  29 kwietnia - 231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


   Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku mija już 231 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: "WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY!
   Chociaż wydarzenia te są odległe czasowo, chociaż minęło od nich kilka pokoleń Polaków, to nadal w naszej świadomości zajmują one bardzo ważne miejsce.
   Obowiązkiem nas wszystkich - i starszych i młodszych - jest codzienne pielęgnowanie pamięci o ludziach, którzy swoją pracą i zaangażowaniem w tamtych trudnych historycznie czasach spowodowali, że w sercach i umysłach Polaków nigdy nie zgasła iskra wolności i niepodległości. Efektem ich niestrudzonych wysiłków było w końcu odzyskanie przez Polskę niepodległości. To właśnie takie postawy, takie wydarzenia i tacy ludzie budują tożsamość narodową, która pozwala przetrwać każdy, nawet najtrudniejszy czas.
   W 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" zapoznali się na lekcji historii z prezentacją poświęconą temu wydarzeniu, obejrzeli i omówili obraz Jana Matejki "Konstytucja 3 maja". Omówiono rolę konstytucji w państwie, podstawowe zasady konstytucjonalizmu, zasady ustrojowe.
   Na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki odbył się konkurs wiedzy historycznej w formie quizu online "Wokół Konstytucji 3 Maja 1791 r." Cel konkursu to m.in.: krzewienie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz uczczenie pamięci twórców ustawy zasadniczej z 1791 r.
  Uczniowie klasy 1TFP wykonali prezentacje multimedialne dotyczące Konstytucji 3 Maja. Najciekawsze zostały zaprezentowane społeczności szkolnej.
   Dzięki podjętym działaniom uczniowie zrozumieli, iż obchodzenie świąt narodowych jest ważnym elementem życia społecznego i narodowego. Pozwala to podtrzymywać tradycję i pamięć historyczną oraz tworzyć duchową wspólnotę polskiego narodu. Autor M. Duda.

  facebook

 

  28 kwietnia - "Giełda Zawodów"


   W dniu 28 kwietnia 2022r. wystąpiliśmy przed uczniami klas ósmych, którzy przybyli z różnych szkół na "Giełdę Zawodów" zorganizowaną przez PSP nr 20 w Radomiu. Odegraliśmy krótką scenkę prezentującą zawody z oferty naszej szkoły, a Kacper z klasy 2k zaśpiewał piosenkę do której ułożył słowa zachęcające do nauki w "Hubalu". Uczennice klasy 3TMF wykonały piękne fryzury chętnym osobom. Prezentację multimedialną przygotowały uczennice z klasy 3MPG pod czujnym okiem Pana Jarosława Wajsa. Wszystkim bardzo dziękujemy! Opiekunowie Karolina Czerwonka i Monika Adamczyk.

  facebook

 

  28 kwietnia - Podziekowanie


  facebook

 

  22 kwietnia - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.


   Po dwóch latach nieobecności powrócił Ogólnopolski Konkurs Recytatorski organizowany przez Amfiteatr w Radomiu. W tegorocznej 67 edycji nasza uczennica z klasy 1TFP Martyna Szczerbińska zaprezentowała utwory polskich romantyków. Za swój występ została nagrodzona dyplomem wyróżnieniem i książką. Gratulujemy uczennicy i opiekunowi pani Gabrieli Zajączkowskiej.

  facebook

 

  21 kwietnia - Podziękowania od Krzysia.

  facebook
  21 kwietnia - Podzękowania Hospicjum Królowej Apostołów.

  facebook
  15 kwietnia


  facebook

 

  14 kwietnia - Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.


   13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej - prawie 22 tys. obywateli II Rzeczypospolitej zamordowanych przez funkcjonariuszy NKWD na rozkaz sowieckich władz. Ustanowiony w 2007 roku uchwałą Sejmu RP Dzień Pamięci przypada w rocznicę opublikowania przez Niemców w 1943 roku informacji o odkryciu w Katyniu masowych grobów oficerów Wojska Polskiego.
   W 82 rocznicę Zbrodni Katyńskiej uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" podjęli szereg działań upamiętniających ofiary dokonanego wówczas ludobójstwa. Zaangażowanie młodzieży w wydarzenia edukacyjne poświęcone zbrodni dokonanej w Katyniu pełni ważną rolę w działaniach wychowawczych. W ramach obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w szkole zorganizowana została okolicznościowa wystawa. Uczniowie brali udział w uroczystości na Cmentarzu Rzymskokatolickim przy ul. Limanowskiego: uczestniczyli w modlitwie w intencji pomordowanych w 1940 roku, Apelu Pamięci, złożyli kwiaty i zapalili znicze pod Pomnikiem Katyńskim.
   Nauczyciel historii przeprowadzili pogadanki i lekcje o zbrodni jakiej dokonano na rozkaz sowieckich władz. Zaprezentowany zastał film "Katyń - Historia wciąż żywa".

  facebook

 

  14 kwietnia - "Gdy liczy się czas".


   Akcja pisania kartek wielkanocnych i listów do dzieci chorych onkologicznie zakończyła się. Wszystkie kartki dostarczone do opiekuna wolontariatu zostały zeskanowane i wysłane e-mailem do Fundacji,"Gdy liczy się czas". Mamy nadzieję, że dzięki temu choć na chwilę zapomną o chorobie.

  facebook

 

  14 kwietnia - Życzenia świąteczne Wolontariatu Szkolnego.


   Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych Wolontariat Szkolny wraz z opiekunem W. Jarosz składa życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom.
Niech radosne alleluja będzie dla każdego ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy w trudzie każdego dnia, a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

  facebook

 

  14 kwietnia - "Klasowe jajeczko".


   13.04.2022 w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną uczennice z klasy 3fg przygotowały "klasowe jajeczko". Na świątecznie zastawionym stole zagościły potrawy w nowoczesnym wydaniu, ale nie zabrakło dań tradycyjnych... smacznych i pachnących. W tym wyjątkowym dniu, wyjątkowo nikt nie spieszył się do innych obowiązków. Kto nie przyszedł... ma czego żałować!!!

  facebook

 

  14 kwietnia - Ozdoby świąteczne przekazane.


   Wolontariat szkolny zachęcał do wykonania pisanek, palm oraz wielkanocnych stroików. Ozdoby zostały przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu, którego wspieramy od wielu lat. Uczniom z klas: 1TfP1/2, 2TFP1/2, 3TMF2/2, 3fg, 3f, 1opf2/2, którzy poświęcili czas i duży wysiłek na wykonanie ozdób, opiekun wolontariatu serdecznie dziękuje!

  facebook

 

  14 kwietnia - Zdobyła dwa pierwsze miejsca w konkursach...


   Zwycięzcą I miejsca w szkolnym konkursie fryzjersko - fotograficznym oraz konkursie "Ozdoba wielkanocna" została Ewelina Sasin uczennica klasy 1 TFP.
Organizator W. Jarosz dziękuje młodzieży za udział i inspirujące praca, serdecznie zaprasza do udziału w kolejnych konkursach. Ewelinie gratulujemy podwójnej wygranej!!!

  facebook

 

  13 kwietnia - Akcja społeczno-edukacyjna "Żonkile".


   12.04.2022 r. uczennice z klasy 1TFP GR2 włączyły się do akcji społeczno-edukacyjnej "Żonkile" z okazji 79 rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. Z dumą nosiły żonkile - symbol pamięci, szacunku i nadziei. Obejrzały film "Muranów - Dzielnica Północna" w reżyserii Łukasza Kamila Kamińskiego. Materiał w stylistyce youtuberskiej opowiada historię Muranowa, dawnej dzielnicy żydowskiej w Warszawie i jej mieszkańców. Po projekcji filmu stworzyły własny projekt upamiętniający Powstanie w Getcie Warszawskim. Rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie przypada 19 kwietnia, jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, dlatego wydarzenie uczciliśmy troszkę wcześniej.

  facebook

 

  13 kwietnia - Z wizytą w Bibliotece Publicznej w Radomiu.


   Biblioteka Publiczna w Radomiu, to miejsce w którym spotyka się tradycja z nowoczesnością. Przekonali się o tym uczniowie klasy 1TFP w czasie swojej wizyty. Zapoznali się z historią placówki, poznali zasady obowiązujące w czytelni oraz wypożyczalni. Dowiedzieli się wielu ciekawostek związanych biblioteką i jej zasobami. Współczesny, młody człowiek może tu korzystać z wielu udogodnień również technicznych.
Dla wielu uczestników wycieczki nie będzie to ostatnie spotkanie z tradycyjnie rozumianą książką.

  facebook

 

  11 kwietnia - Konkursu recytatorski.


   Rok 2022 jest Rokiem Polskiego Romantyzmu. Chcąc uczcić polskich poetów romantycznych uczniowie zaprezentowali ich utwory podczas konkursu recytatorskiego. Jury w składzie: Gabriela Zajączkowska, Anna Kowalska, Katarzyna Pastuszka i Magdalena Janczewska oraz uczniowie klasy 1F z przyjemnością wysłuchali utworów A. Mickiewicza, C.K. Norwida i M. Romanowskiego. Oto wyniki konkursu:
I miejsce - Martyna Szczerbińska,
II miejsce - Natalia Podkowa,
1 wyróżnienie - Aleksandra Markowska,
2 wyróżnienie - Natalia Wasilewska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy nagrodzonym!

  facebook

 

  8 kwietnia - Tragi techniki motoryzacyjnej.


   W dniu 08.04.2022r uczniowie klas o profilach samochodowych pod opieką p. Justyny Prokop-Najdy i p. Dariusza Motyki udali się na wycieczkę do Poznania na Tragi techniki motoryzacyjnej połączonej z Motor Show. Tegoroczna wystawa dotyczyła elektromobilności, której celem było nauczenie ludzi w jaki sposób przygotować się na nową erę przemysłu motoryzacyjnego. Pojazdy autonomiczne, car sharing, łączność, cyberbezpieczeństwo, środowisko, digitalizacja - to główne hasła edycji Poznań Motor Show 2022r. Impreza obfitowała również w premiery najnowszych modeli samochodów.

  facebook

 

  4 kwietnia - Obchody 82 rocznicy pierwszych masowych egzekucji...


   Firlej to miejsce straceń, w którym według historyków w czasie hitlerowskiej okupacji zamordowano nawet kilkanaście tysięcy osób. 4 kwietnia 1940 r. na radomskim Firleju, wówczas wsi na terenie gminy Wielogóra, stracono 141 mężczyzn ze wsi Gałki, Stefanów i Hucisko, aresztowanych w ramach pacyfikacji wsi w powiecie koneckim i opoczyńskim, które wspierały oddział majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala". Historycy szacują, że w kolejnych miesiącach i latach zamordowanych mogło tam zostać od 12 do 15 tys. osób. Ofiary upamiętnia pomnik postawiony w 1976 r. na otwartym kilka miesięcy wcześniej cmentarzu komunalnym.
Obchody 82 rocznicy pierwszych masowych egzekucji przeprowadzonych w czasie II wojny światowej na Firleju rozpoczęły się przy pomniku 4 kwietnia 2022 r. Uroczystość odbyła się w ceremoniale wojskowym z udziałem przedstawicieli administracji państwowej, samorządowej, służb mundurowych, a także pocztów sztandarowych, przedstawicieli organizacji i instytucji społecznych oraz młodzieży szkolnej. Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" reprezentował poczet sztandarowy szkoły.

  facebook

 

  2 kwietnia - Świąteczna Zbiórka Żywności.


   2 kwietnia nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności organizowanej przez Radomski Banki Żywności. Dary, zebrane podczas zbiórki zorganizowanej w sklepie Eurospar, przekazaliśmy do Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start". Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom p. E. Kotysz, p. D. Frąk, p. W. Chmielnickiemu oraz uczennicom A. Łaśińskiej, W. Romanowskiej, P. Wesołowskiej, M. Gębczyk, Z. Podsiadło.

  facebook

 

  31 marca - Zarząd Radomskiej Rady FSNT NOT ogłosił wyniki konkursu "Młody Innowator"...


   Zarząd Radomskiej Rady FSNT NOT ogłosił wyniki konkursu "Młody Innowator". Zgłoszona praca pt. "Frezarka SAM na potrzeby domowego użytku" autorstwa Piotra Grzybowskiego ucznia Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.
   Zarząd składa gratulacje i podziękowania dla Pani Dyrektor Anny Kwiatkowskiej oraz opiekuna ucznia zwycięskiej pracy Pana Tomasza Jaśkiewicza za rozpowszechnianie informacji oraz perfekcyjne przygotowanie autora projektu do realizacji innowacyjnego pomysłu.
   Przypominamy, że Piotr w ubiegłym roku szkolnym również brał udział w konkursie ogłoszonym przez ZRR FSNT NOT i zdobył drugie miejsce.
   Piotrze, życzymy Ci kolejnych nowatorskich pomysłów i kolejnego sukcesu.

  facebook

 

  31 marca - Finał konkursu "Światowy Dzień liczby Pi"


   14 marca 2022r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień liczby Pi. Z tej okazji odbył się szkolny konkurs, w którym mógł wziąć udział każdy uczeń. Wystarczyło w aplikacji LearningApps stworzyć grę, zadanie o liczbie Pi lub zamieścić ciekawostki związane z tą liczbą. Miło nam ogłosić, że I miejsce zajęła Natalia Bik z klasy 1TFP, a II miejsce Dominika Chudzik z klasy 1f. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! I. Pajek, J. Wajs, K. Czerwonka.

  facebook

 

 Dzień otwarty szkoły 1.04.2022 r.

1 kwietnia 2022 r. godz. 8.00 - 15.00

W ramach dnia otwartego szkoły zaprezentują się przedstawiciele z branż:

 1. samochodowej,
 2. mechanicznej,
 3. poligraficznej,
 4. fryzjerskiej,

Instytucje:

 1. Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu.
 2. Cech Rzemiosł Różnych.
 3. Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP.

Odbędą się warsztaty z branży:

 1. samochodowej:
 2. - diagnostyka komputerowa silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa,
  - ocena stanu technicznego nadwozia pojazdu na podstawie badania powłoki lakierniczej.
 1. fryzjerskiej:
 2. - dziś fale i loki - prezentacja nowoczesnej pracowni fryzjerskiej z możliwością wykonania zakręconej fryzury,
  - analiza stanu skóry głowy i włosów przy pomocy mikrokamery trychologicznej,
  - galeria fryzur - wystawa ze zdjęciami upięć wykonanych przez uczennice.
 1. poligraficznej i reklamy:
 2. - fotoszopka, czyli kreatywna zabawa z portretem,
  - DIY - zrób sobie zeszyt,
  - gadżety w 3D.
 1. mechanicznej:
 2. - programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie,
  - modelowanie 3D.

Dodatkowe atrakcje
Symulator jazdy motorem, alkogogle, warsztaty z pierwszej pomocy.

Zapraszamy!

  facebook

 

  31 marca - Finał "IX Międzywojewódzkiego Turnieju ..."


   31 marca 2022 roku odbył się finał "IX Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych - Radom 2022". W tegorocznym turnieju reprezentowała naszą szkołę drużyna złożona z uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Skład zespołu stanowili: Krzysztof Dudek, Jakub Kozieł, Dawid Krzosek, Wiktor Wancerz oraz Kacper Mierzwa. Spośród kilkudziesięciu uczestników z różnych regionów Polski drugie miejsce w klasyfikacji Branżowych Szkół I Stopnia zajął Kacper Mierzwa.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  facebook

 

  29 marca - Wizyta studyjna w firmie RADMOT.


   W ramach współpracy partnerskiej z Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu uczniowie naszej szkoły z klas o profilu operator obrabiarek skrawających, razem ze studentami z kierunku zarządzania zasobami ludzkimi, uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie RADOMT TOCZENIE I FREZOWANIE CNC w Woli Gutowskiej. Podczas prezentacji, uczestnicy poznali strukturę i sposób organizacji i zarządzania firmą, nowe technologie wytwarzania oraz park maszynowy. Na spotkaniu z prezesem firmy Panem Janem Stańczykiem uczniowie poznali również możliwości dalszego kształcenia i kariery zawodowej. Na zakończenie wizyty wszyscy otrzymali drobne suweniry.
  Dziękujemy Wyższej Szkole Handlowej oraz prezesowi firmy RADMOT za możliwość uczestnictwa w tej wizycie.

  facebook

 

  21 marca - Wyniki konkursu na "Mistrza Sudoku"


   21 marca 2022r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs na "Mistrza Sudoku", przygotowany przez nauczycielkę matematyki Karolinę Czerwonkę. Każda osoba biorąca udział w konkursie miała inną planszę Sudoku z tym samym stopniem trudności. Oprócz poprawnego rozwiązania liczył się również czas rozwiązania. W tym roku Mistrzynią Sudoku w naszej szkole została Dominika Wójcik z klasy 2TFP. Gratulacje!!!

  facebook

 

  20 marca - Gest wsparcia.


   Uczniowie w geście wsparcia łączą się z Ukrainą.

  facebook

 

  18 marca - Akcji "POLA NADZIEI"


   W tym trudnym okresie sercem,a przede wszystkim czynami wspieramy Ukrainę, ale często zapominamy o osobach chorych na raka. Wolontariat szkolny w dniu 17 marca zachęcał do włączenia się do akcji "POLA NADZIEI" - zakupu za symboliczną złotóweczkę żonkila, symbolu nadchodzącej wiosny i odradzającego się życia. Nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły nigdy nie pozostają obojętni na pomoc innym, wspólnie udało Nam się zebrać 111 złotych i 30 groszy. Opiekun wolontariatu bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie akcji.

  facebook

 

  16 marca - Biblioteka szkolna zaprasza...


   Biblioteka szkolna zaprasza w każdy wtorek na przerwach na prezentację ciekawych książek. Uczennice chętnie doradzą lekturę do poczytania w wolnym czasie. Zapraszamy:)

  facebook

 

  13 marca - Konkurs fryzjersko - fotograficzny "FRYZURA HISTORYCZNA.


   Uczesanie historyczne wykonane przez naszych zdolnych uczniów branżowej szkoły I stopnia jak również technikum fryzjerskiego. Prace zaproponowane na szkolny konkurs fryzjersko - fotograficzny "FRYZURA HISTORYCZNA", organizowany przez wolontariat. Niebawem rozwiązanie. A Wam kochani, która propozycja przypadła do gustu?

  facebook

 

  12 marca - Formy służby wojskowej.


   W piątek, 11.03.2022, w naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące poszczególnych form służby wojskowej tj.: służby kandydackiej, służby przygotowawczej i terytorialnej służby wojskowej. Spotkanie z uczniami klas 2TFP, 3TFg, 3op, 3opg miało na celu przybliżenie możliwości wstąpienia do służby wojskowej. Zajęcia poprowadził przedstawiciel Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień.

  facebook

 

  8 marca - Łączy nas krewa...

Łączy nas krew, która ratuje życie
BO TĘTNI W NAS DOBRO

   8 marca odbyła się w naszej szkole akcja honorowego oddawania krwi we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dra Konrada Vietha w Radomiu. Społeczność "Hubala" ponownie okazała wielkie serce i gotowość do niesienia pomocy. Dziękujemy za udział w akcji!

  facebook

 

  7 marca - VI Wielkanocna Paczka dla Bohatera.


   Wspierając pomoc dla uchodźców z Ukrainy przybywających do Radomia, nasza szkoła nie zapomina o lokalnych bohaterach, którzy walczyli o naszą niepodległość. Trwa pakowanie produktów dla 55 kombatantów regionu radomskiego w ramach VI Wielkanocnej Paczki dla Bohatera organizowanej przez Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera. Paczki przekażemy bohaterom do 14 kwietnia. Walczyli za nas, zawalczmy dla nich!

  facebook

 

  7 marca - Konkurs na...

UWAGA KONKURS NA!!!

1. KARTKĘ WIELKANOCNĄ,
2. WYJĄTKOWĄ PISANKĘ,

Organizator konkursu:

* wolontariat szkolny,

Cele konkursu:

* rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
* rozwijanie wrażliwości, stworzenie możliwości prezentacji swojej pracy na wystawie,
konkursowej;

Zasady uczestnictwa:

* każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac,
* autorem kartki wielkanocnej i pisanki może być tylko jedna osoba,
* prace muszą być wykonane własnoręcznie,

Nagrody:

Wyboru nagrodzonych prac dokonuje Dyrektor szkoły i opiekun wolontariatu W. Jarosz.

* Czas trwania konkursu: 08.03.2022 - 04.04.2022,
* Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka,
* Pracę konkursowe należy składać osobiście do opiekuna wolontariatu,.

  facebook

 

  7 marca - Pomoc dla dzieci chorych onkologicznie.


   Wolontariat szkolny zaprasza społeczność szkolną do napisania listu lub wykonania kartki wielkanocnej dla dzieci chorych onkologicznie.
Wszystkie prace zostaną zeskanowane (ze względu na COVID-19) i wysłane e-mailem do Fundacji "Gdy liczy się czas", oni wydrukują je i przekażą dzieciom.
Listy i kartki proszę przynosić do opiekuna wolontariatu Pani Wioletty Jarosz do 04.04.2022.

  facebook

 

  1 marca - Wielkanoc zbliża się małymi kroczkami.

  Wolontariat szkolny zachęca do wykonania własnoręcznie pisanek, palm oraz wielkanocnych, wiosennych stroików. Ozdoby zostaną przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Czekamy na nie do 04.04.2022, prosimy o dostarczenie do Pani W. Jarosz.
LICZY SIĘ WYOBBRAŹNIA I SERCE NA POTRZEBY INNYCH !!!

  facebook

 

  1 marca - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

   Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" został ustanowiony jako święto państwowe w 2011 roku. Przypomina o trudnych i bolesnych kartach polskiej historii powojennej, związanej z tragicznymi losami żołnierzy podziemia, którzy po 1945 roku nie złożyli broni i kontynuowali walkę, wyrażając w ten sposób swój sprzeciw komunistycznemu porządkowi politycznemu narzuconemu Polsce po wojnie.
   Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszej szkole zaprezentowano okolicznościową wystawę przygotowaną przez uczniów, a na lekcjach historii odbyły się pogadanki tematyczne oraz prezentacja filmów dokumentalnych. Poczet sztandarowy naszej szkoły, uczestniczył w uroczystościach poświęconych "Żołnierzom Wyklętym" pod Pomnikiem Żołnierzy Zrzeszenia Wolności i Niezawisłość - "Żołnierze Wyklęci" przy ul. Beliny-Prażmowskiego, gdzie złożono kwiaty i oddano hołd poległym.
   Włączając się w obchody składamy hołd Żołnierzom Wyklętym za ich męstwo, niezłomną postawę patriotyczną. Dziękujemy im za walkę o Wolną i Niepodległą Polskę.

  facebook

 

  28 luty - #Hubal dla Ukrainy.

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

bierzemy udział w miejskiej akcji "Radomska Oświata razem dla Ukrainy", w ramach której będziemy zbierali produkty spożywcze i artykuły chemiczne dla rodzin przybywających z Ukrainy do Radomia. Bardzo proszę Państwa o włączenie się w to działanie poprzez przekazanie darów lub poprzez wpłatę dowolnej kwoty na specjalny rachunek bankowy. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj: #SilaWPomaganiu, #SilaWPrecyzji, #OswiataWRadomiu
   Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Pokażmy nasze serca tym, którzy tego potrzebują.

Anna Kwiatkowska Dyrektor szkoły ZSZ im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu.

  facebook

 

  28 luty - Nie dla agresji.

  facebook

 

  28 luty - Akcja Żonkile.

  facebook

 

  24 luty - Tłusty Czwartek.

   Wolontariat szkolny z okazji "TŁUSTEGO CZWARTKU" przygotował skromne słodkości. Uczniowie z klasy 3TMF: Maja, Kinga i Daniel rozprowadzali je na terenie szkoły za symboliczną kwotę. Wspólnie zebraliśmy 120 złotych 67 groszy, które zostało przekazane do Polskiej Akcji Humanitarnej. Dyrekcji oraz Nauczycielom dziękujemy za dużą wyrozumiałość w zakłóceniu zajęć i wsparcie działań, Uczniom za nieodzowną pomoc potrzebującym.

  facebook
  24 luty - Podaruj życie innym.

  W dniu 08.03.2022 r. od godziny 8.00 w naszej szkole odbędzie się Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Zapraszamy uczniów i nauczycieli do włączenie się do akcji.
Zapisy u pań E. Sobieraj, K. Pastuszki i E. Kotysz.

  facebook

 

  22 luty - 25 luty - Sprawdź się w Sudoku.

  facebook

 

  22 luty - Okulary dla Afryki.

  facebook

 

  22 luty - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

   21.02.2022r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Święto zostało ustanowione w 1999 roku przez UNESCO, aby podkreślić różnorodność językową i kulturową narodów. W tym roku mieliśmy okazję zmagać się z łamańcami językowymi oraz poznać ciekawostki dotyczące języka polskiego. Chętni uczniowie mogli sprawdzić, czy potrafią posługiwać się poprawną polszczyzną, a zwycięzcy testu otrzymali nagrody książkowe. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!- A. Kowalska, M. Janczewska, K. Pastuszka.
  facebook

 

  22 luty - "Wolontariat zaprasza".

   Wolontariat szkolny zaprasza na słodkości z okazji zbliżającego się TŁUSTEGO CZWARTKU, który już... 24.02.2022r.
  facebook

 

  21 luty - Akcja - "Wiosenne porządki".

   Kochani! Rusza wielka akcja pt. "Wiosenne porządki". Prowadzimy zbiórkę chemii gospodarczej, potrzebnej do schroniska i noclegowni. Niezbędne są: proszki do prania, płyny do mycia: podłóg, okien, naczyń, WC oraz papier toaletowy, ręczniki papierowe, zmywaki, ściereczki, worki na śmieci, kostki WC. Zbiórka trwa do końca marca. Wszystkie rzeczy prosimy przynosić do sali 44 do pani Karoliny Czerwonki i pani Eweliny Sobieraj.
  facebook

 

  24 stycznia - Dostęp do międzynarodowej aplikacji Audanet.

   Nasza szkoła uzyskała dostęp do międzynarodowej aplikacji Audanet, która jest wykorzystywana do kosztorysowania napraw pojazdów samochodowych przez warsztaty naprawcze, rzeczoznawców, oraz firmy ubezpieczeniowe. Od nowego semestru programem mogą się również posługiwać uczniowie naszej szkoły na kierunkach samochodowych. Audanet jest doskonałym źródłem informacji na temat konstrukcji pojazdu, umiejscowienia części i ich kompletacji oraz technologii naprawy. Ta innowacja pozwoli uczniom ugruntować wiedzę teoretyczną w nowoczesny sposób.
  facebook

 

  22 stycznia - "Koduj z Gigantami"

  facebook

 

  12 stycznia - XXVII Konkurs Historyczny.

XXVII Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"

   Tradycja - nasza pamięć o przeszłości - to jeden z fundamentów naszej tożsamości. Kultywujemy ją w rodzinach i w państwie, w społecznościach lokalnych i regionalnych oraz w całej wspólnocie narodowej, w wojsku, w organizacjach społecznych i proobronnych oraz w związkach wyznaniowych. Jej wychowawcze znaczenie doceniają wszyscy, począwszy od rodziców i dziadków, dostrzegają je szerokie kręgi nauczycieli, wychowawców i wojskowych, działaczy państwowych i społeczników, a przede wszystkim weterani - uczestnicy i świadkowie wydarzeń historycznych. Można powiedzieć, że tradycję dostrzega, ceni i pielęgnuje każdy Polak. Po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala", odbył się konkurs, którego celem jest popularyzowanie wśród młodzieży tematyki historii wojskowości oraz wiedzy o losach żołnierza i dziejach oręża polskiego. Kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych młodego pokolenia poprzez upowszechnianie wiedzy o historii oręża polskiego w różnych okresach historycznych oraz znaczeniu sił zbrojnych w życiu politycznym, ekonomicznym i kulturowym Państwa i Narodu Polskiego.
  facebook

 

  3 stycznia - Wyniki konkursu fryzjersko-fotograficznego.

   Miło Nam ogłosić iż zwycięzcą I miejsca w szkolnym konkursie fryzjersko-fotograficznym "Fryzura wieczorowa" została Barbara Borkowicz uczennica klasy 1TFP. Organizator W. Jarosz bardzo dziękuje za wszystkie artystyczne prace i zaprasza do udziału w następnym konkursie, który już niebawem. Basi gratulujemy wygranej.
  facebook

 

  21 grudnia - Życzenia świąteczne szkolnego wolontariatu.

   Z okazji zbliżających się świąt, proszę przyjąć życzenia zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najserdeczniejsze życzenia składają wolontariusze wraz z opiekunem wolontariatu.
  facebook

 

  19 grudnia - Jarmark Świąteczny i najładniejsza choinka.

   W dniu 19.12.2021 r. w ramach akcji Jarmark Świąteczny odbył się konkurs na najładniej ubraną choinkę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 TMF Daniel i Łukasz oraz opiekun wolontariatu W. Jarosz. Niestety, pomimo dużego wkładu pracy i poświęcenie wielu godzin na przygotowanie ozdób, tym razem nie otrzymaliśmy trofeum. Nie poddajemy się, postaramy się by w przyszłym roku nasze ozdoby były jeszcze bardziej efektowne!!!
  facebook

 

  19 grudnia - "Fryzura wieczorowa".

   Propozycje uczesań uczniów branżowej szkoły I stopnia oraz technikum fryzjerskiego, a tym samym pracę na szkolny konkurs fryzjersko - fotograficzny "Fryzura wieczorowa" organizowany przez wolontariat. Wkrótce rozwiązanie.
  facebook

 

  19 grudnia - Wyniki konkursu "Ozdoba bożonarodzeniowa".

   I miejsce w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa" otrzymała uczennica klasy 1 TFP - Natalia Bik. Organizator konkursu W. Jarosz dziękuję za uczestnictwo.
  facebook

 

  19 grudnia - Podsumowanie XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.


Drodzy Darczyńcy!


   15 grudnia podsumowaliśmy XI Bożonarodzeniową Paczkę dla Bohatera w Radomiu. Dzięki Waszym zbiórkom zgromadziliśmy około 3200 kg produktów. Uczniowie i nauczyciele ZSZ 'Hubala' zapakowali 71 paczek z żywnością i 60 paczek z produktami chemicznymi. Bardzo dziękujemy uczniom klas 3TFG i 3MPG za ogromną pomoc w pakowaniu i przygotowaniu prezentów dla naszych kombatantów. Służby mundurowe już wręczają paczki, a swoje zadanie planują zakończyć w niedzielę 19 grudnia. Serdeczne podziękowania za poświęcony czas i otwarte serca składają organizatorzy XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera w Radomiu: Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Dorota Frąk, Mariola Jabłońska, Katarzyna Pastuszka, Iwona Sionek, Ewelina Sobieraj, Gabriela Zajączkowska, Marta Wawrzos. Dziękujemy:
Zobacz więcej...

  17 grudnia - Światowy Dzień bez Przekleństw.

   Światowy Dzień bez Przekleństw przypada każdego roku 17 grudnia. Jak co roku w naszej szkole organizowane są obchody tego święta. W ramach walki z wulgaryzacją języka w naszej szkole uczniowie mogli wykazać się pomysłowością i przygotować plakaty, które mają promować posługiwanie się językiem bez używania wulgaryzmów. Konkurs zorganizowały p. K. Pastuszka i M. Janczewska.
   Wszystkim uczniom, którzy wykonali prace dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność. Uczestnicy konkursu zostali docenieni!!!

  facebook

 

  17 grudnia - Akcja pisania listów i kartek...

   Akcja pisania listów i kartek świątecznych dla dzieci chorych onkologicznie dobiegła końca. Wszystkie kartki dostarczone do opiekuna wolontariatu W. Jarosz zostały zeskanowane i wysłane do fundacji "Gdy liczy się czas". Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych akcji.

  facebook

 

  17 grudnia - Wigilia klasy 3fg.

   15.12.2021 r. uczniowie klasy 3fg przygotowali wigilię klasową, potrawy wyglądały wyjątkowo, a smakowały jeszcze lepiej. Młodzież zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Nie zabrakło pisma świętego, opłatka, sianka, białego obrusu czy też oprawy muzycznej.

  facebook

 

  12 grudnia - Zabawa mikołajkowa.

   W dniu 11 grudnia uczennice z klasy 1TFP i 3fg z opiekunem wolontariatu W. Jarosz uczestniczyły w zabawie mikołajkowej w świetlicy integracyjnej Stowarzyszenia Rozwoju Regionu "HUSSAR". Bezpłatnie świadczyły usługi z zakresu fryzjerstwa, najmłodszym wykonywały artystyczne makijaże.

  facebook

 

  10 grudnia - Uroczyste odsłonięcie tablicy...

   Uroczyste odsłonięcie tablicy informacyjnej ufundowanej przez Radomski Klaster Metalowy. Dziękujemy!
   Przypominamy, że w naszej szkole kształcimy w systemie dualnym. Część praktyczna nauki odbywa się w firmach tworzących Klaster. Jak przypomniał Prezes firmy PRONAR na naszych uczniów czekają po skończeniu nauki atrakcyje miejsca pracy.

  facebook

 

  7 grudnia - Szkolenie dla doradców zawodowych.

   W ramach projektu ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego w dniach 29-30.11.2021r. odbyło się szkolenie: SIŁA MOTYWACJI - coaching, mentoring i trening w prowadzeniu ludzi oraz niwelowanie stresu w otoczeniu i trening uważności, w którym uczestniczyli doradcy zawodowi szkół podstawowych i średnich regionu radomskiego. Uczestnikiem tego szkolenia z ramienia ZSZ "Hubal" w Radomiu był pan Wojciech Leszczyński - doradca zawodowy. Uczestnicy zdobyli praktyczną wiedzę z zakresu m.in.: wpływu uważności na naukę i motywację, mechanizmu powstawania i dynamiki reakcji stresowej, narzędzi coachingu, mentoringu i treningu oraz wzięli udział w treningu z wykorzystaniem technik medytacyjnych oraz zwiększających samoświadomość i budujących spokój. W ramach szkolenia doradcy zawodowi nauczyli się: świadomego zarządzania własnymi emocjami, wpływania na sposób myślenia, by niwelować negatywne emocje. Zrozumieli również czym jest odporność psychiczna i jak można ją wzmocnić. Opanowali sposoby skuteczniejszego wykonywania swoich zadań pod presją czasu. Wszystkie etapy projektu ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego co godne jest uwagi zostały przedstawione w reportażu TV Dami.
Serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia. https://www.youtube.com/watch?v=j8hHbs2uNzU.

  facebook

 

  6 grudnia - Własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe.

   Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas. Wolontariat szkolny zachęca do wykonania własnoręcznie ozdób bożonarodzeniowych. Ozdoby zostaną przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Na ozdoby czekamy do 17.12.2021, prosimy o dostarczenie do Pani W. Jarosz. CZEKAMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ.

  facebook

 

  6 grudnia - Lubisz pisać listy?

Lubisz pisać listy, kartki pocztowe? Ta akcja jest właśnie dla Ciebie !!!
Wolontariat szkolny zaprasza wszystkie chętne osoby do napisania listu lub wykonania kartki dla dzieci chorych onkologicznie. Wszystkie prace zostaną zeskanowane (ze względu na Covid) i wysłane do Fundacji "Gdy liczy się czas", oni wydrukują je i przekażą dzieciom. Tak mały gest nic nie kosztuje, a może przynieść dużo uśmiech na wielu twarzach. Listy i kartki proszę przynosić do Pani W. Jarosz do 17.12.2021.

  facebook

 

  3 grudnia - XV Hubalowa Wigilia.

  Już po raz piętnasty na leśnej polanie Bielawy położonej w lasach Nadleśnictwa Opoczno odbyła się Hubalowa Wigilia. Atmosfera uroczystości była bardzo podniosła. Zaczęło się tradycyjnie od wspólnego ubierania choinki i świątecznych życzeń składanych podczas dzielenia się opłatkiem.
Grudniowe spotkania w leśnej głuszy uczniów szkół noszących imię majora Hubala z leśnikami są już wieloletnią tradycją. Zapoczątkował ją Patron szkół w 1939 roku. Uczniowie i leśnicy kontynuują tę tradycję od 2007 roku i spotkali się już piętnasty raz w tym samym miejscu, w którym ostatni żołnierze Wojska Polskiego, dowodzeni przez majora Henryka Dobrzańskiego, świętowali pierwsze Boże Narodzenie w okupowanej Polsce.

  facebook

 

2 grudnia - Podziękowania.

  facebook
  1 grudnia - Andrzejki organizowane przez Wolontariat skolny.

  Wolontariat szkolny jak co roku z okazji Andrzejek, zaproponował 29.11.2021 r. całej społeczności szkolnej akcję "Wróżby andrzejkowe dla PAH". Uczennice klasy 3fg przygotowały słodkości z niespodzianką i rozprowadzały na terenie szkoły za symboliczną kwotę. Wspólnie zebraliśmy 150 złotych, które zostało przekazane do Polskiej Akcji Humanitarnej. Dyrekcji oraz Nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość w zakłóceniu zajęć i wsparcie działań, Pracownikom za wyrozumiałość, Uczniom za otwartość pomocy potrzebującym.

  facebook

 

  30 listopada - Jestem w schronisku - pomóż mi.

  facebook

 

  30 listopada - Akcja "Opatrunek na ratunek".

  Akcja "Opatrunek na ratunek" dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji, bez Was by się to nie udało. Ewelina Sobieraj oraz Karolina Czerwonka.

  facebook

 

    29 listopada - Konkurs.


UWAGA KONKURS NA!!!

1. KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.
2. STROIK ŚWIĄTECZNY.

   Organizator konkursu:
 • wolontariat szkolny
  1. Cele konkursu:
 • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
 • rozwijanie wrażliwości, stworzenie możliwości prezentacji swojej pracy na wystawie konkursowej;
  1. Zasady uczestnictwa:
 • każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac,
 • autorem kartki i stroika świątecznego zgłoszonego do Konkursu może być tylko jedna osoba.
  1. Nagrody:
 • Wyboru nagrodzonych prac dokonuje Dyrektor szkoły i opiekun wolontariatu W. Jarosz.

Zobacz regulamin konkursu...

  facebook

 

  28 listopada - Świąteczna Zbiórka Żywności.

  W dniach 26.11-27.11. 2021 r. na terenie całego kraju odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności. Mottem wydarzenia było "Święta godne, a nie głodne" W zbiórkę zaangażowali się nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły, którzy kwestowali w supermarkecie Eurospar. Zebraną żywność w ilości 170 kg Radomski Bank Żywności przekazał na Paczkę dla Bohatera. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom!

  facebook

 

  28 listopada - Wizyta studyjna w AZZ.

  W ramach projektu: ZAWODOWCY - przyszłością Radomskiego Klastra Metalowego w dn. 25.11.2021r. odbyła się wizyta studyjna w firmie AZZ Specialty Welding w Radomiu. Firma jest częścią grupy AZZ z oddziałami w USA, Kanadzie, Brazylii, Chinach oraz w Polsce i Niderlandach. Od ponad 40 lat dostarcza rozwiązania w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, spawania, napawania oraz usług inżynieryjnych na potrzeby klientów na całym świecie. Uczestnikami wizyty byli doradcy zawodowi szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedstawiciel UTH w Radomiu. Naszą szkołę reprezentowała pani Beata Kacprzak - kierownik szkolenia praktycznego oraz pan Wojciech Leszczyński - doradca zawodowy. W programie wizyty uczestnicy m.in.: zwiedzali nowoczesne hale produkcyjne a także spotkali się z przedstawicielami działu HR. Istotnym punktem wizyty było zaprezentowanie modelu współpracy firmy ze szkołami. Należy podkreślić, że ZSZ im. "Hubal" w swojej ofercie edukacyjnej posiada nowy kierunek kształcenia: technik spawalnictwa, co stanowi mocny fundament do owocnej współpracy z firmą AZZ w ramach kształcenia dualnego.

  facebook

 

25 listopada - Podziękowania.

  facebook
  24 listopada - "Młodzież i jej pasje".

  23 listopada w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyła się jubileuszowa X edycja międzyszkolnych prezentacji "Młodzież i jej pasje". Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie na forum swojej pasji. Naszą szkołę reprezentował uczeń z klasy 2k Kacper Hajduk, który specjalnie na tę okazję napisał inspirujący utwór z przesłaniem. Towarzyszyć mu miała koleżanka z klasy 3f, ale niestety w ostatniej chwili zdrowie jej na to nie pozwoliło. Kacper wzbudził duże zainteresowanie swoim występem, a tym samym zdobył gromkie brawa. Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska i opiekun wolontariatu pani Wioletta Jarosz kibicowały najgłośniej - kto nie widział ma czego żałować!!! Organizatorem projektu było II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Dziękujemy za zaproszenie.

  facebook

 

23 listopada - Podziękowania.

  facebook
  23 listopada - Przystąpili do olimpiady...

   23 listopada o godzinie 12 uczniowie klas 2TFP oraz 3TMF przystąpili do Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Celem konkursu jest upowszechnianie oraz pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. To wiedza, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zorganizowała i przeprowadziła konkursu w naszej szkole pani Mariola Jabłońska.

  facebook

 

  22 listopada - Szkolny Wolontariat zaprasza!

  Wolontariuszki z klasy 3fg wraz z opiekunem wolontariatu panią W. Jarosz z okazji zbliżających się... andrzejek zapraszają 29.11.2021 na słodkości z niespodzianką. Za symboliczną kwotę będzie można zasmakować słodkości, a tym samym wesprzeć Polską Akcję Humanitarną.

  facebook

 

  22 listopada - Kolejna podpisana umowa o współpracy.

  Dzisiaj nasza Szkoła oraz Stowarzyszenie Rozwój Regionu "Hussar" podpisały umowę o współpracy. Na dokumencie podpisy złożyli Dyrektor Szkoły Pani Anna Kwiatkowska i Prezes Hussar-a Pan Mariusz Wiśniewski. Wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia zapraszamy do naszej szkolnej pracowni fryzjerskiej - zapewniamy, że wyjdziecie zadowoleni.

  facebook

 

  20 listopada - W ramach programu innowacyjnego.

  Telefon na lekcji?! Dzisiaj obowiązkowo! Starannie wyselekcjonowana grupa przyszłych techników grafiki i poligrafii cyfrowej mimo soboty w pocie czoła szlifowała swoje fotograficzne umiejętności w ramach programu innowacji pedagogicznej w projekcie "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego" realizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.
Jednego możecie być pewni: od dzisiaj nasze zdjęcia na fb będą jeszcze lepsze.

  facebook

 

  20 listopada - Dni Techniki w ZSCKR.

   Uczniowie klasy 2k w dniu 19.11.2021 wzięli udział w Radomskich Dniach Techniki, których organizatorem jest Radomska Rada FSNT NOT. Centralnym miejscem wydarzeń był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu. Nasi uczniowie wzięli udział w wystawie starych motocykli, pokazach dronów, systemów energetyki odnawialnej oraz maszyn rolniczych. Uczniowie mieli również okazję poprowadzić po raz pierwszy ciągnik rolniczy.

  facebook

 

  20 listopada - Stypendium za talent.

   W dniu 19 listopada, młodzi, uzdolnieni artystycznie uczniowie radomskich szkół otrzymali stypendia Fundacji Polish Orphans Charity. Wśród 10 stypendystów znalazła się uczennica naszej szkoły, Katarzyna Kosiec, klasa 3 MPG. Dziękujemy Pani Alinie Włodarz za dostrzeżenie talentu i potencjału Kasi.
   Katarzyno! Jesteśmy z Ciebie dumni. Jesteś inspiracją dla kolegów i koleżanek nie tylko w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  18 listopada - Jubileusz 70-lecia Radomskiej Rady FSNT Naczelnej Organizacji Technicznej.

   W dniu 19 listopada podczas XXIII Radomskich Dni Techniki i jubileuszu 70-lecia Radomskiej Rady FSNT Naczelnej Organizacji Technicznej nauczyciel naszej szkoły Pan Sławomir Srocki został odznaczony przez NOT srebrnym medalem, a uczeń klasy 3MPg technikum mechanicznego Piotr Grzybowski, laureat II miejsca regionalnego etapu w XIV edycji konkursu Młody Innowator, otrzymał dyplom i nagrodę ufundowaną przez organizatorów konkursu.

  facebook

 

  18 listopada - Akcja - Nie bij mnie, kochaj mnie.

   W dniu 17 listopada wolontariuszki z klasy 3fg przeprowadziły wśród mieszkańców akcję "Nie bij mnie, kochaj mnie". Celem akcji było zwrócenie uwagi przechodniów poprzez rozmowę na problem przemocy wobec dzieci. Akcja powstała dzięki fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy z życzliwością i zaciekawieniem słuchali wolontariuszek zachęcających do przyłączenia się do akcji.

  facebook

 

  17 listopada - Wizyta studyjna w DGM MORII.


   Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej zorganizowała wizytę studyjną w DGM MORII w Pleszewie, jednym z największych producentów obrabiarek do metalu i wiodącym światowym producentem sterowanych numerycznie centrów tokarskich i frezarek.
   W wizycie uczestniczyli doradcy zawodowi, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach: operator obrabiarek skrawających i technik mechanik. Podczas prezentacji przedsiębiorstwa, uczestnicy poznali sposób organizacji i pracy, nowe technologie wytwarzania, zobaczyli nowoczesny park maszynowy, dowiedzieli się o sposobie współpracy ze szkołami i przygotowaniem uczniów do egzaminów zawodowych oraz międzynarodowego konkursu WorldSkills w konkurencji Frezowanie CNC.
   Dziękujemy organizatorowi za udział w wyjeździe.

  facebook

 

  17 listopada - Szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej.

   17 listopada 2021 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana Komisja w składzie: Anna Kwiatkowska, Małgorzata Duda, Anna Kowalska, Magdalena Janczewska, oceniała dobór repertuaru, interpretację utworu, dykcję oraz właściwy ubiór i poprawną postawę recytującego. Pomimo tremy wszyscy uczestnicy prezentowali się świetnie. Oto laureaci: Natalia Wasilewska - recytacja (3TMF)
Maja Jedlikowska - śpiew (3TMF)
Kamil Rutkowski - śpiew (3F)
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie.
Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy pani Alinie Włodarz i panu Jarosławowi Wajsowi.

  facebook

 

  15 listopada - Konkurs dla uczniów szkół podstawowych.


   Zbliżają się święta, czas zabrać się za... projektowanie choinki. Wszystkich uczniów klas 7-8 zainteresowanych grafiką i drukiem 3D zapraszamy do udziału w naszym konkursie pt. "Choinka bożonarodzeniowa 3D". Najlepsze trzy prace wydrukujemy i przyślemy do Waszej szkoły. Dodatkowo, w przypadku wyboru naszej szkoły i kierunku TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ, laureat otrzyma podręcznik do przedmiotów zawodowych.

Regulamin konkursu - zobacz tutaj...

  facebook

 

  14 listopada - Zamienili się miejscem z nauczycielem.

   Kto z Was by chciał zostać nauczycielem? Otóż nasi uczniowie z klas technikalnych fryzjerskich podjęli takie wyzwanie i zamienili się miejscem z nauczycielem. Tematem zajęć były warkocze bokserskie. Kto wcielił się w rolę uczniów? Również uczniowie uczący się zawodu fryzjer, ale z klasy pierwszej branżowej szkoły I stopnia. Oczywiście na wstępie nie zabrakło głównego instruktarzu wykonanego przez panią Karolinę Gawryś. Oprócz świetnej zabawy i zdobyciu nowych znajomości i umiejętności najlepsze prace zostały udokumentowane i zamieszczone na gazetce ściennej.

  facebook
  14 listopada - Kim ona jest?

   Przedstawiamy dzisiaj naszą ulubioną klientkę Inkę. Jest zawsze uśmiechnięta, chętna do rozmów czy spędzania wspólnie czasu. Czemu jest dla nas tak wyjątkowa? Po pierwsze, jest najmłodszą klientką pracowni fryzjerskiej w naszej szkole, a po drugie, reprezentuje już 3 pokolenie, które korzysta z talentów naszych uczniów. Zapraszamy wszystkich do sali 23. Inka już zapowiedziała kolejne klientki swoje - ulubione koleżanki.

  facebook
  13 listopada - XI edycja Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.

Wszystkie ręce na pokład!!!

ZSZ im. "Hubala" po raz siódmy pomaga w organizacji zbiórki żywności oraz produktów chemicznych w ramach ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera. To już XI edycja Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Rozpoczynamy zbiórkę dla kombatantów okręgu radomskiego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Czekamy na Wasz gest w "Hubalu" do 10 grudnia.

  facebook

  12 listopada - Obchody Narodowego Święta Niepodlegości.

   Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone co roku 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego państwa. Tego dnia w 1918 roku po 123 latach zaborów Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Święto zostało ustanowione w 1937 roku, ale od 1939 nie było obchodzone - przywrócono je w roku 1989. Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować. 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas tej uroczystości przypomniana została historia niewoli naszej ojczyzny, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy jako niepodległe państwo, przez dzieje tragicznej walki naszego narodu o wyzwolenie, aż po dzień odzyskania niepodległości. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami, recytacjami wierszy co pozwoliło widzom głębiej przeżyć tamte chwile. Akademia została przygotowana przez panią Małgorzatę Duda oraz pana Wojciecha Leszczyńskiego. Zespół Szkół Zawodowych im. "Hubala" aktywnie włączył się w obchody tego święta. 11 listopada 2021 r. pani Dorota Frąk wraz z pocztem sztandarowym naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele Katedralnym Opieki Najświętszej Maryi Panny oraz w przemarszu pod Pomnik Czynu Legionów w Rynku.

  facebook

 

  9 listopada - Zbiórka dla potrzebujących.

  facebook

 

  9 listopada - Kontroluj swoje życie...

   Dziś byliśmy na super konferencji dla młodzieży "Kontroluj swoje życie bo ktoś zrobi to za Ciebie". Wyszliśmy silniejsi, pewniejsi siebie, nastawieni na rozwój, sukces, realizację własnego potencjału. Nauczyliśmy się myśleć jak milionerzy, jak nie dać się wplatać w uzależnienie oraz jak wrzucić na luz. Już czekamy na kolejne tego typu wydarzenie!!!
   W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3TMF z panią Moniką Adamczyk.

  facebook

 

  8 listopada - Więzienie Stracony Czas.

   8 listopada uczniowie klasy 3 MPG mieli okazję zwiedzić Areszt Śledczy w Radomiu. Nie ...jeszcze nie zasłużyliśmy na pobyt za kratami.... Na szczęście byliśmy tylko gośćmi, którzy chcieli zobaczyć realia polskiego więziennictwa. Obejrzeliśmy film edukacyjno-profilaktyczny pt. „Więzienie Stracony Czas”, przeszliśmy podziemnymi korytarzami pełnymi krat i zabezpieczeń. Zobaczyliśmy celę i "spacerniak" i już wiemy...., że wybieramy wolność.

  facebook

 

  3 listopada - Dyktando na Święto Niepodległości.

  facebook

 

  3 listopada - Symbolicznie zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli.

>

   Uczniowie klasy 3fg pod opieką wychowawcy W. Jarosz poprzez symboliczne zapalenie zniczy na nagrobkach na Cmentarzu Rzymskokatolickim ul. Limanowskiego z zadumą, melancholią upamiętnili i uczcili pamięć zmarłych, wieloletnich nauczycieli naszej szkoły. Oddali hołd poległym żołnierzom, więźniom obozów koncentracyjnych oraz strażakom.

  facebook

 

  1 listopada - Aktywnie kwestowali na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów.

   1 listopad Dzień Wszystkich Świętych. Reprezentanci klas: 3f, 3fg oraz 3TMF pod czujnym okiem opiekuna szkolnego wolontariatu z uśmiechem na ustach, dużym zaangażowaniem aktywnie kwestowali na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu przed Cmentarzem Komunalnym na ul. Ofiar Firleja. Dziękujemy za chęć pomagania innym.

  facebook

 

  1 listopada - Pamięć o bohaterach z lokalnej społeczności.

   Kochani... 1 listopada to Święto Zmarłych. Wszyscy pamiętamy o osobach bliskich, których nie ma wśród nas. Odwiedzamy groby naszych bliskich, ale czy pomyśleliście kiedykolwiek co się dzieje z grobami którymi nikt się nie opiekuje? Otóż "Hubal" pamięta. Klasa 2TFg wraz z opiekunem panią Karoliną Gawryś uczcili pamięć o bohaterach z lokalnej społeczności i jak każdego roku zapalili znicze na pustych grobach. Światełka zostały również zapalone w miejscu poświęconym męczeńskiej krwi 30-tu Radomskich strażaków rozstrzelanych 7 lipca 1944 roku przez hitlerowskich okupantów.

  facebook

 

  31 października - Akcja IX Znicz dla Bohatera.

   Zespół Szkół Zawodowych im. "Hubala" wspiera Paczkę dla Bohatera, dlatego 30 października wolontariusze z klasy 3 MPG dołączyli do akcji IX Znicz dla Bohatera. Odwiedzili groby oraz zapalili znicze na grobach lokalnych bohaterów: ppłk. Leona Etwerta, prezesa radomskiego Światowego Związku Żołnierzy AK, Franciszka Sołśni, żołnierza AK oraz mjr. Edwarda Małachowskiego. Odwiedzili również symboliczne miejsca upamiętniające legionistów, więźniów politycznych, pomordowanych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych, oraz zamordowanych w Katyniu. Niech spoczywają w pokoju.

  facebook

 

  31 października - Halloween.

   Prace wykonane przez uczniów z klas 3MPg i 2TFP technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  28 października - Odszedł na zawsze.


   Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem, zawiadamiamy, że w dniu 22 października 2021r. zmarł ŚP Ryszard Filipski, aktor, odtwórca niezapomnianej roli majora Henryka Dobrzańskiego w słynnym filmie "Hubal". Przyjaciel naszej szkoły, którą odwiedził w 2008 r.

  facebook

 

  26 października - Wręczenie odznaczeń państwowych.


   W dniu 25 października Mazowiecki Kurator Oświaty Pani Aurelia Michałowska z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczyła odznaczenia państwowe długoletnim pracownikom naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego w SZM. Gratulujemy.

  facebook

 

  26 października - Bezpieczne zakupy.


   Klasy 3MPg, 2TFP, 3f uczestniczyły w lekcji poświęconej bezpiecznym zakupom w sieci. Od przedstawiciela firmy Allegro dowiedzieliśmy się, jak nie stać się ofiarą phishingu, dlaczego zielona kłódka w adresie strony nie jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wielu innych, ważnych z punktu widzenia kupującego i sprzedającego kwestii.

  facebook

 

  21 października - Przedstawiciele klastra metalowego wręczyli ...


   21 października uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uroczyście ślubowali rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, zawsze godnie reprezentować szkołę i szanować jej tradycje. Mieliśmy przyjemność gościć na naszej uroczystości Panią Prezydent Katarzynę Kalinowską, Prezesa firmy PRONAR Jerzego Widulińskiego oraz Dyrektor ds. personalnych w fabryce broni Małgorzatę Dolegę. Przedstawiciele klastra metalowego wręczyli wyprawki operatorom klasy pierwszej. Po części oficjalnej, Samorząd Uczniowski przygotował otrzęsiny dla pierwszaków. Reprezentanci klas pierwszych wzięli udział w czterech konkurencjach: Konkurencji wiedzy o szkole, jedzenia na czas, sportowej oraz konkursie muzycznym. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła klasa 1OPF, która w nagrodę będzie zwolniona z testów i kartkówek przez kolejny tydzień. Gratulujemy i witamy w społeczności "Hubalowej"

  facebook

 

  21 października - Nowoczesne technologie wytwarzania.


Dni Druku 3D.

   Pod takim hasłem odbyły się Targi Kieleckie, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas 1TFP i 2TFP technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz uczniowie klasy 3OP o kierunku operator obrabiarek skrawających. Podczas prezentacji krajowych i zagranicznych wystawców, uczniowie mogli poszerzyć wiadomości z zakresu nowoczesnych technologii druku i skanowania 3D, obróbki wiórowej i bezwiórowej, pomiarów dotykowych i bezdotykowych, maszyn i centrów obróbczych, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych oraz obróbki galwanicznej. Aktywni uczniowie otrzymywali także suveniry.
Organizatorzy wycieczki nie zapomnieli również o elemencie turystyczno-krajoznawczym jakim było zwiedzanie Szydłowca a w nim: barwnego parku otaczającego zamek, rynku z ratuszem, gotyckiego kościoła z zabytkowym zegarem słonecznym, a dla wytrwałych atrakcję stanowiło wejście na wieżę widokową i podziwianie z niej okolicy usłanej jesiennymi barwami. Organizatorami byli Beata Kacprzak oraz Tomasz Jaśkiewicz.

  facebook

 

  21 października - Dla Krzysia.

   W naszej szkole trwa zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji charytatywnej dla Krzysia, chłopca chorego na EB - pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Wolontariat serdecznie zachęca do włączenia się w zbiórkę !!! Tak mały gest nic nie kosztuje, a pomaga.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE CZYSTYCH ZAKRĘTEK DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO LUB OPIEKUNA WOLONTARIATU W. JAROSZ.

  facebook

 

  20 października - AKADEMIA FILMOWA 2021/2022.

   Nasza szkoła ponownie przystąpiła do projektu edukacyjnego kina Helios. Celem Akademii Filmowej jest m.in. przygotowanie dzieci i młodzieży szkolnej do roli współczesnego odbiorcy kultury. W ramach projektu zaplanowano 6 spotkań obejmujących projekcję filmu poprzedzoną wykładem multimedialnym, który wprowadza młodzież w zagadnienia tworzenia i odbioru sztuki filmowej, zapoznaje z historią, teorią, językiem filmu oraz ze zjawiskami i procesami współczesnego świata.
   W bieżącym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy: 1f, 1opf, 1TFP, 2f, 2TFP, 3kg, 3ecg, 3opg, 3fg, 3f, 3fc, 3TMF, 3TFG, 3MPG. Za nami pierwsze, październikowe spotkanie. Zaprezentowano na nim wykład pt. "Scenarzysta i scenariusz" oraz film "Gagarine". Czekamy na kolejne spotkania, które są też okazją do klasowej integracji.

  facebook

 

  15 października - Zawitali do Warszawy.

  15 października klasa 1TFP oraz chętni z klasy 2TFP zawitali do Warszawy. Głównym punktem na trasie wycieczki był Zamek Królewski. Zachwycił swoim pięknem niejednego zwiedzającego. Piękna pogoda sprzyjała spacerowi po Starówce, gdzie uczestnicy poznali trudną historię naszej stolicy. Wyprawa zakończyła się spotkaniem z nowoczesną architekturą w Złotych Tasasach. Opiekę wychowawczą nad uczniami sprawowały panie Iwona Pajek i Gabriela Zajączkowska

  facebook

 

  13 października - Dzień Edukacji Narodowej.

  13 października bieżącego roku nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele klas wzięli udział w akademii zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W części oficjalnej Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę i wręczyła nagrody Dyrektora. Teleturniej "Jaka to Melodia" w części artystyczne zweryfikował znajomość muzyki popularnej wśród kadry kierowniczej, nauczycieli i uczniów. Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Mariolą Jabłońską i Martą Wawrzos.

  facebook

 

  13 października - Umowa ze Szkółką Piłkarską.

  W dniu 13 października Pani dyrektor Anna Kwiatkowska podpisała umowę ze Szkółką Piłkarską Talencik i APN Taleny w Radomiu na podstawie której młodzi adepci będą mogli trenować na naszym naturalnym boisku do piłki nożnej.

  facebook

 

  13 października - Prace uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  facebook

 

  12 października - Wdrożenie innowacji pedagogicznej.

  W ramach wdrożenia innowacji pedagogicznej prowadzonej w naszej szkole uczniowie klas trzecich na kierunku mechanik pojazdów samochodowych wzięli udział w szkoleniu dotyczącym nowoczesnych układów bezpośredniego wtrysku paliwa. Wykłady połączone z elementami praktycznymi poprowadził Paweł Szymczak ekspert ds. szkleń technicznych Inter Cars. Tego typu spotkania są niepowtarzalną szansą na poznanie nowoczesnych rozwiązań stosowanych we współczesnych pojazdach.

  facebook

 

  11 października - Akcja charytatywna.

  Nasza szkoła przyłączyła się po raz trzeci do akcji "Opatrunek na ratunek" - zbieramy wszystkie materiały opatrunkowe - nowe, nieużywane i z długim terminem ważności (minimum 0,5 roku). Bardzo potrzebne są bandaże, plastry na rolkach, opaski dziane i elastyczne, gazy, rękawiczki jednorazowe i chirurgiczne, igły, strzykawki, kompresy jałowe oraz niejałowe, maść cynkowa, ichtiolowa, Sudocrem, Tribiotic, Clotrimazolum, drobne sprzęty i urządzenia medyczne: termometry bezrtęciowe albo elektroniczne, ciśnieniomierze, baterie do tych sprzętów, glukometry z paskami. Wszystkie materiały opatrunkowe można przynosić do 19 listopada 2021r. do nauczycielek: E. Sobieraj oraz K. Czerwonka. Więcej o akcji na stronie

https://redemptorismissio.org/produkt/opatrunek-na-ratunek/

  facebook

 

  8 października - Witaj stolico!!!

  Cudowna wycieczka z cudowną młodzieżą. Warszawa zaliczona. Szykujemy się na następne wyprawy.

  facebook

 

  1 października - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

  "Moralność Pani Dulskiej" to tekst Gabrieli Zapolskiej, który w tym roku był czytany w czasie Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie "ubrali" kostium lat dwudziestych minionego wieku. Pomimo pandemii i ograniczonej ilości uczestników zabawa w kapeluszach była doskonała. Oprawę artystyczną oraz przygotowaniem uczestników zajęły się panie Anna Kowalska, Magdalena Janczewska i Gabriela Zajączkowska.

  facebook

 

  30 września - Dzień Chłopaka w Hubalu.

Dzień chłopaka w HUBALU jak co roku z atrakcjami.

  Na naszych chłopców czekał słodki poczęstunek a także zadania, za które Panowie mogli zdobyć vouchery zwalniające z prac domowych lub odpowiedzi. Konkurencje nie były łatwe, ale nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzili. Sami oceńcie patrząc na fotorelację na szkolnym Facebooku. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  30 września - Dzień Chłopaka.

  facebook

 

  29 września - Dzień Chłopaka w klasach 2TFP i 3MPG.

  29 września z okazji Dnia Chłopaka klasy 2TFPi 3 MPG wzięły udział w prawdziwie męskiej grze jaką jest paintball. Integracji klas sprzyjał również czas spędzony przy ognisku. Wychowawcy klas dzielnie kibicowały drużynom.
Organizatorkami i opiekunkami były panie: Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  27 września - Obchody Dnia Państwa Podziemnego.

  27 września poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w obchodach Dnia Państwa Podziemnego, które rozpoczęły się mszą świętą w kościele garnizonowym na placu Konstytucji 3 Maja w Radomiu. Stamtąd delegacje przeszły przez deptak, na ulicę Niedziałkowskiego, gdzie przy pomniku Armii Krajowej stającym przy Urzędzie Miejskim odbyły się dalsze uroczystości. Uroczystości swoją obecnością zaszczycili między innymi: posłanka Agnieszka Górska, Krzysztof Murawski szef radomskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Byli także żołnierze, uczniowie radomskich szkół, strażnicy miejscy, policjanci, orkiestra wojskowa. Na miejscu, przy pomniku Armii Krajowym upamiętniającym żołnierzy z okręgu "Jodła" (okręg Radomsko - Kielecki), który został odsłonięty w 2019 roku, odczytano Apel Poległych, odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego przy asyście radomskiej orkiestry wojskowej. Przybyłe delegacje składały również wiązanki kwiatów przy obelisku.

  facebook

 

  27 września - Targi EXPO!

Czy lekcje zawsze muszą być nudne, wyczekując dzwonka w szkolnej ławce?

Otóż nie. Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach technik usług fryzjerskich oraz fryzjer, przekonali się o tym w minioną niedzielę uczestnicząc w targach fryzjersko - kosmetycznych BEAUTY FORUM&HAIR 2021. Podczas nich mogli nie tylko robić zakupy czy też oglądać nowości kosmetyczne prezentowane przez wystawców, ale również mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach, oglądania mistrzów barberingu w akcji i nawiązywania współpracy. Z pewnością była to dla nich ciekawa lekcja, na której poznali nowe trendy z zakresu fryzjerstwa, barberstwa, kosmetyki klasycznej, makijażu klasycznego i permanentnego oraz podologii.
Z pewnością pojedziemy tam kolejny raz, tak deklarowali uczniowie.
Organizatorem i opiekunem wyjazdu była pani Karolina Gawryś.

  facebook

 

  24 września - Bierzmy z nich przykład!

  Łączy nas krew, która ratuje życie.

  Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się dojrzałością społeczną. Dnia 22.09.2021 r. oddali honorowo krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu.
1. Wasilewska Aleksandra z klasy 3f.
2. Szczepanowski Wiktor z klasy 3MPg.
3. Pszczoła Szymon z klasy 3MPg.
4. Zamolski Bartłomiej z klasy 3MPg.
5. Kupis Maciej z klasy 3k.
6. Adamczyk Mateusz z klasy 3ecg.
7. Prokop Piotr z klasy 3opg.
Dziękujemy za wzorową postawę i zapraszamy do kolejnych akcji.

  facebook

 

  23 września - Operator - słuszny wybór!

Wkraczamy w świat nowoczesnej technologii.

 Uczniowie klasy 1opf w ramach wyprawki szkolnej sponsorowanej przez radomskich przedsiębiorców zrzeszonych w Klastrze Metalowym, otrzymali ubrania oraz podręczniki do teoretycznej nauki zawodu. W ramach kształcenia dualnego zdobywają wiedzę teoretyczną w szkole, a praktyczną w najlepszych zakładach branży metalowej. Oni już wybrali zawód z przyszłością. Nie czekaj!

  facebook

 

  23 września - To tylko próba.

 W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się ewakuacji wszystkich osób przebywających w budynku szkoły. Na szczęście był to tylko próbny alarm, który przebiegł zgodnie z procedurami i bardzo sprawnie.

  facebook

 

  22 września - Złota Polska Jesień.

Grafika zaprojektowana i wykonana przez uczniów
technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

  facebook

 

  21 września - Trójki pitagorejskie.

  facebook

 

  20 września - HDK zaprasza.

Dnia 22 września 2021 roku od godz.8.00 zapraszamy uczniów naszej szkoły do honorowego oddawania krwi w Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Radomiu, ul. Limanowskiego 42.

  facebook

 

  19 września - Dbamy o środowisko.
  facebook

 

  16 września - Plan zjazdu w Branżowej Szkole II Stopnia.


  facebook

 

  9 września - Kiermasz książki.
  facebook

 

  1 września - Inauguracja roku szkolnego 2021/2022.


   1 września 2021 r. uroczystym apelem rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor Anna Kwiatkowska, powitała wszystkich przybyłych gości, grono pedagogiczne oraz uczniów. Naszymi gośćmi byli: Radosław Witkowski - Prezydent Radomia, Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta, Agnieszka Grabska - Dyrektor Wydziału Edukacji, Ryszard Lutek - Członek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Radomiu, Jerzy Widuliński - Przedstawiciel klastra metalowego oraz Agnieszka Prażmowska - Przewodnicząca Rady Rodziców ZSZ im. mjra H. Dobrzańskiego "HUBALA". Szczególne słowa Pani Dyrektor skierowała do najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Całą uroczystość wzbogaciła część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz występ naszego ucznia Kacpra Hajduka, który zaprezentował piosenkę własnego autorstwa.

  facebook

 

  1 września - Spotkanie informacyjne dotyczące szczepień - COVID -19.

Szanowni Państwo,

zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych na spotkanie informacyjne dotyczące szczepień organizowanych przez naszą szkołę w najbliższy piątek 3 września 2021r. o godzinie 16.00 w sali 24.
Dodatkowo informujemy, że konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem:https://liblink.pl/HSjDgCpu5s

  facebook

 

  27 sierpnia - Informacja w sprawie rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele i Uczniowie

   W dniu 1.09.2021 roku o godzinie 11.30 na sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.
   W uroczystości uczestniczyć będą Dyrekcja Szkoły, zaproszeni goście, uczniowie klas pierwszych: 1TFP, 1f, 1k, 1opf z wychowawcami oraz wszyscy pozostali nauczyciele.
    O godzinie 10.30 w dniu 1.09.2021 w ramach rozpoczęcia nowego roku szkolnego spotkają się z wychowawcami klasy pozostałe wg harmonogramu:
Klasa 3TMF sala 51 - M. Adamczyk
Klasa 3TFg sala 41 - E. Sobieraj
Klasa 3MPg sala 52 - M. Wawrzos
Klasa 2TFP sala 36 - M. Jabłońska
Klasa 3op sala 42 - W. Chmielnicki
Klasa 3opg sala 57 - T. Jaśkiewicz
Klasa 3k sala 56 - M. Figaszewski
Klasa 3kg sala 53 - D. Motyka
Klasa 3fc sala 23 - E. Kotysz
Klasa 3f sala 38 - K. Pastuszka
Klasa 3fg sala 37 - W. Jarosz
Klasa 3ecg sala 54 - M. Duda
Klasa 2ec sala 44 - K. Czerwonka
Klasa 2k sala 24 - T. Kamieniak
Klasa 2f sala 43 - A. Adach

  facebook

 


Losy absolwentów  

Radom


Radom


Informacje

Gabinet pielęgniarki

  Poniedziałek - 800 - 1400

  Wtorek - 800 - 1400

  Czwartek - 800 - 1500

  Piątek - 1030 - 1500


Partnerzy

 


cech


Radom


Radoski Klaster Metalowy


Fabryka Broni


PMP


Inter-metal


Lemich


Cardfrez


Aplisens


stanmar


Techmatik


GGG


Elmar


Tech-project


śrubstal


jmTechnik


ZNTK


Radmot


Pronar


Gabec


Landoia


Prozamet


UTH


Rohbogen


Lenaal


vorsteel


setrion


toho


Szymanscy


Radom


Szkoła z misją


Klub Szkół Unicef


Radom


Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu


Radomski bank Żywności


cozadzien


BIP Radom


Radom

Copyright 1904-2022 ZSZ im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu.