Archiwum 2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/2018  2018/2019  2019/2020  2021/2022 

  27 sierpnia - Informacja w sprawie rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele i Uczniowie

   W dniu 1.09.2021 roku o godzinie 11.30 na sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.
   W uroczystości uczestniczyć będą Dyrekcja Szkoły, zaproszeni goście, uczniowie klas pierwszych: 1TFP, 1f, 1k, 1opf z wychowawcami oraz wszyscy pozostali nauczyciele.
    O godzinie 10.30 w dniu 1.09.2021 w ramach rozpoczęcia nowego roku szkolnego spotkają się z wychowawcami klasy pozostałe wg harmonogramu:
Klasa 3TMF sala 51 - M. Adamczyk
Klasa 3TFg sala 41 - E. Sobieraj
Klasa 3MPg sala 52 - M. Wawrzos
Klasa 2TFP sala 36 - M. Jabłońska
Klasa 3op sala 42 - W. Chmielnicki
Klasa 3opg sala 57 - T. Jaśkiewicz
Klasa 3k sala 56 - M. Figaszewski
Klasa 3kg sala 53 - D. Motyka
Klasa 3fc sala 23 - E. Kotysz
Klasa 3f sala 38 - K. Pastuszka
Klasa 3fg sala 37 - W. Jarosz
Klasa 3ecg sala 54 - M. Duda
Klasa 2ec sala 44 - K. Czerwonka
Klasa 2k sala 24 - T. Kamieniak
Klasa 2f sala 43 - A. Adach

  facebook

 

  27 sierpnia - Informacja MOPS w Radomiu.

   Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w  Radomiu informuje o  możliwości składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkujących  na  terenie miasta  Radomia w roku szkolnym 2021/2022.

   Wnioski o stypendium szkolne na rok szkolny 2021/2022 mogą być składane w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przy ul. Limanowskiego 134, jak również korespondencyjnie za pośrednictwem platformy e-PUAP, w nieprzekraczalnym, ustawowym terminie, od I do 15 września 2021 r.

Zasad przyznawania i trybu składania wniosków dokumenty:

1. Pouczenie o sposobie wypełniania wniosku. Pobierz.

2. Procedura. Pobierz.

3. Wydatki kwalifikowane. Pobierz.

4. Wniosek i załączniki. Pobierz.

  facebook

 

  23 sierpnia - Egzaminy poprawkowe.

Harmonogram egzaminów poprawkowych 26-27 sierpnia 2021 r.

Zobacz tutaj ...

  facebook

 

  12 sierpnia - "Rekrutacja do branżowej szkoły II stopnia".

  facebook

 

  21 czerwca - Eliminacje ogólnopolskiego finału X Mistrzostw młodych mechaników.


   W dniu 18.06.2021 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego finału X Mistrzostw młodych mechaników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3Kl - Krystian Nazarczuk i Jakub Romanowski. Ambasadorem konkursu w był Grzegorz Duda, gospodarz programów TVN Turbo. Najlepsi młodzi zawodnicy otrzymają zaproszenie do Garażu Dudy, gdzie dołączą do jego mechaników i obejrzą różne ciekawe projekty motoryzacyjne.
Pełna relacja z eliminacji jest dostępna na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/

  facebook

 

  17 czerwca - Polska Akcja Humanitarna.


   Koniec roku szkolnego to czas podziękowań dla nauczycieli. Kwiaty są piękne, ale szybko więdną. Polska Akcja Humanitarna zaprasza rodziców i uczniów do podziękowania za mijający rok w innej formie, formie podziękowań, niewielką część pieniążków przeznaczonych na kwiaty i słodycze prosi o przekazanie PAH. Dzięki temu PAH będzie mogła nieść skuteczną pomoc potrzebującym Somalijczykom. Zbiórkę prowadzi wolontariat szkolny w dniach 21.06.2021-25.06.2021.

  facebook

 

  15 czerwca - Narodowy Instytut Onkologii.


   Podziękowanie za udział w ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka w edycji 2020/2021. tutaj ...

  facebook

 

  13 czerwca - Konkurs "Zwierzę to nie rzecz".


   Informujemy, że wystartował konkurs plastyczny "Zwierzę to nie rzecz"- to ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz dzieci uczących się w edukacji domowej. Organizatorkami konkursu są Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka, Dagmara Gliwińska-Breś aktywistka, pomysłodawczyni konkursu oraz Katarzyna Majchrzak działaczka Wiosny Roberta Biedronia, dyrektorka biura senatorskiego.
- Nasz cel jest bardzo prosty, wychowywać młode pokolenie w duchu miłości i szacunku do zwierząt. Dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczne Prezydentom miast, którzy objęli nasze wydarzenie patronatem honorowym, a także wspaniałym ludziom, którzy zgodzili się zasiąść w jury konkursowym. Konkurs potrwa do 30 czerwca, a wybrane prace plastyczne zostaną zaprezentowane między innymi podczas wystawy w Senacie, a następnie w miastach, które objęły wydarzenie patronatem honorowym. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału - mówi Gabriela Morawska-Stanecka.
Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezydenci Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Katowic, Krakowa, Rybnika, Sosnowca, Tychów oraz Wrocławia. W jury konkursowym zasiedli przedstawiciele i przedstawicielki ze świata mediów, sztuki, prawa oraz działalności pro zwierzęcej: Joanna Chwastek, Maja Głowacka, Alicja Kocurek, Anna Koczwara, Marcin Kostrzyński, Karolina Kuszlewicz, Renata Markowska, Danuta Mikusz-Oslislo, Joanna Nowicka, Monika Paca-Bros, Dorota Szczepanek, Jarosław Telenga i Hanna Zielińska.
Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.facebook.com/Konkurs-plastyczny-Zwierz%C4%99-to-nie-rzecz-100520508923281.

  facebook

 

  12 czerwca - V edycja konkursu.


   14 czerwca, w najbliższy poniedziałek, startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu pt. Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Szczegóły przedsięwzięcia tutaj ...

  facebook

 

  1 czerwca - 93 urodziny płk. Mariana Zacha.


   93 urodziny płk. Mariana Zacha. Spotkanie odbyło się na Bielawach. W imieniu Dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala", życzenia złożyła pani Beata Jasek. Mimo deszczu humory dopisały, ptaki pięknie śpiewały i też życzyły Naszemu Przyjacielowi dużo zdrowia! 200 lat Panie Pułkowniku!

  facebook

 

  30 maja - Podziękowania.


  facebook

  30 maja - Podziękowania.


  facebook

 

  23 maja - Komunikat prasowy Wojewody Mazowieckiego.


Komunikat prasowy Wojewody Mazowieckiego dotyczący wykrycia przypadków wścieklizny w województwie mazowieckim. Więcej
Jak postępować w przypadku pogryzienia lub pokąsania przez dzikie zwierzę? Więcej
Jak postępować w przypadku pojawienia się dzikiego zwierzęcia na posesji? Więcej

  facebook

 

  17 maja - "Historia misia".

  facebook

 

  9 maja - Propozycje uczesań.


   Inspirujące propozycje uczesań uczniów klas branżowych o profilu fryzjer przygotowujących się do egzaminu czeladniczego. Trzymamy kciuki za zdanie egzaminu !!!

  facebook

 

  4 maja - Matura 2021.


   No to już dzisiaj. Rozpoczynamy matury. W tym roku wyjątkowym pod względem bezpieczeństwa epidemiologicznego zdajemy egzamin dojrzałości. Młodych jednak nic nie zatrzyma. Stawili się jak jeden mąż, piękni, uśmiechnięci może trochę podekscytowani, ale na pewno pełni wiary w pozytywny wynik.

Powodzenia. Nauczyciele "Hubala"

  facebook

 

  2 maja - Pożegnanie klasy maturalnej.


W drogę...
   "Jak szybko mijają chwile, jak szybko mija czas"..., moglibyśmy zaśpiewać 30 kwietnia żegnając kolejną klasę maturalną odchodzącą z naszej szkoły. Były to wyjątkowe lata pełne niespodzianek, wyzwań, ciężkiej pracy, cudownych chwil ale też i nieprzewidzianej pandemii. Dzisiaj żegnamy klasę 4TMF, która rozpoczyna nową drogę. Taki motyw wykorzystały klasy żegnające maturzystów.
   Bądźcie odważni w podejmowaniu nowych decyzji, śmiejcie się nawet wtedy gdy pada deszcz, ale przede wszystkim zdajcie egzamin maturalny, który uwieńczy Wasze szkolne lata.
   Powodzenia. Nauczyciele i cała Społeczność Hubala.

  facebook

 

  30 kwietnia - Pamięć o majorze Henryku Dobrzańskim "Hubalu" nigdy nie zaginie.

81 lat temu w walce z Niemcami poległ
mjr Henryk Dobrzański "Hubal"

   30 kwietnia 1940 r. pod Anielinem w walce z Niemcami poległ mjr Henryk Dobrzański "Hubal", żołnierz Legionów Polskich, kawalerzysta, olimpijczyk. Po kampanii 1939 r. dowódca Oddziału Wydzielonego WP zorganizowanego na wzór regularnego wojska, ale stosującego taktykę partyzancką.
   30 kwietnia mija 81 lat od bohaterskiej śmierci majora "Hubala". Co roku tego dnia nasza szkoła obchodzi Święto Patrona - Henryka Józefa Feliksa Dobrzańskiego "Hubala". Dzień Patrona jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły, w którym szczególny sposób wspominamy postać naszego Patrona. Szkoła wychowuje młode pokolenie w poszanowaniu takich wartości jak szacunek, uczciwość, pracowitość, ale przede wszystkim miłość do ojczyzny. Kultywowanie pamięci "Hubala" pomaga w wdrażaniu tych wartości. Jego dobry duch od lat wpisuje się w program wychowawczy naszej szkoły oraz zadania edukacyjne, przyczyniając się do rozwoju i kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich. W związku z przeżywanym czasem pandemii nie możemy spotkać się na uroczystym apelu w szkole. Aby uczcić pamięć mjr. Henryka Dobrzańskiego, uczniowie i przedstawiciele Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Radomiu złożyli kwiaty oraz zapalili znicze przy pomniku naszego patrona.

  facebook

 

  19 kwietnia - OTWS - turniej z wieloletnią tradycją


   OTWS to turniej z wieloletnią tradycją. W tym roku w dniu 21.04.2021r odbyła się już jego 27 edycja. Podobnie jak rok temu, turniej odbył się w formie online. Organizatorzy liczą, że w przyszłym roku uda się powrócić do tradycyjnej formuły, gdzie turniej rozgrywany jest podczas targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej.
  W tegorocznym konkursie reprezentowała naszą szkołę drużyna złożona z uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. Skład zespołu stanowili: Mateusz Jarosiński, Krystian Nazarczuk, Jakub Romanowski, Jakub Kozieł oraz Wiktor Wancerz. Spośród 770 uczestników z różnych regionów kraju do ścisłego finału zakwalifikował się Mateusz Jarosiński, który zajął dziesiąte miejsce w kwalifikacji końcowej szkół branżowych. Jest to dla nas ogromnym zaszczytem, że mogliśmy rywalizować z najlepszymi szkołami w Polsce. Mateuszowi gratulujemy olbrzymiego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów.

  19 kwietnia - Akcja społeczno - edukacyjna Żonkile.


   19 kwietnia przypada rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. 19 kwietnia wspólnie uczcijmy 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Zachęcamy Was drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie do:
- wykonania samodzielnie papierowego żonkila (wzór znajdziecie na polin.pl), przypnijcie go, zróbcie zdjęcie i wyślij na adres opiekuna wolontariatu W. Jarosz, najciekawsze zdjęcie zostanie nagrodzone,
- przypięcia wirtualnego żonkila, ale także do udziału w wirtualnych obchodach upamiętniających wydarzenia z 1943 r.,
- obejrzenia o godzinie 11:00 premiery filmu "Muranów - Dzielnica Północna" na Facebooku Centrum Edukacyjnego Muzeum POLIN, film w reżyserii Łukasza Kamila    Kamińskiego. Materiał w stylistyce youtuberskiej opowiada historię Muranowa, dawnej dzielnicy żydowskiej w Warszawie i jej mieszkańców. Film uzupełniają karty pracy, które każdy nauczyciel/wychowawca będzie mógł wykorzystać w ramach zajęć z uczennicami i uczniami.
   Każdy bez wychodzenia z domu może uczcić 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim w tak prosty sposób.

  facebook

 

  17 kwietnia - "Młody Innowator".

  Zarząd Radomskiej Rady FSNT NOT ogłosił wyniki XIV edycji konkursu "Młody Innowator". W kategorii szkoły ponadpodstawowe, II miejsce zajął Piotr Grzybowski, uczeń klasy 2MPG technikum mechanicznego. Tematem wykonania pracy była tokarka domowa. Opiekę nad uczniem sprawowała pani Marta Wawrzos.
   Piotrowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  facebook

 

  14 kwietnia - Chrzest Polski 14 kwietnia 966 r.

Zdjęcie przedstawia napis Święto Chrztu Polski, datę tego œwięta w kolorach biało czerwonych, a obok daty mapę polski. Pod tym napisem i mapkš widnieje hasło nawołujšce do wywieszena flagi polskiej. Obok tego chasła znajduje się flaga polski. Pod hasłem jest obrazek z napisem Akcja Katolicka w Polsce.

   2 lata temu, 22 lutego 2019r Sejm RP ustanowił Święto Chrztu Polski przypadające na dzień 14 kwietnia. W założeniu ustawodawcy, święto to ma na celu "upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 r." zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, cywilizacyjna wagę tego wydarzenia, kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny, a jednocześnie znikomš obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości".
  Chrzest Polski czy chrzest Mieszka? Dokonany w Polsce czy poza jej granicami? W Wielkanoc roku 966 czy może w Boże Narodzenie tego lub innego roku?
  Wiele tajemnic skrywa przed nami ta historia i jak to zwykle bywa - nic nie jest oczywiste. Wybitni specjaliści z dziedziny archeologii, mediewistyki i innych, wciąż szukają odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wywiadami, w których pada jeszcze wiele innych pytań i odpowiedzi.
  Jedno jest pewne - z punktu widzenia rozwoju państwa, włączenia go do kręgu zachodniej cywilizacji chrześcijaństwa - było to wydarzenie przełomowe. Co wiemy o czasach chrztu Polski?

  facebook

 

  13 kwietnia - Fryzjerzy przygotowują się do egzaminu czeladniczego.

Zdjęcie przedstawia, wykonane fryzury przez uczniów, inspirowane postaciami z filmowów z takich projekcji jak: Czarownica, Gwiezdne wojny, Faraon, Zaplątani.

  Uczniowie trzecich klas o profilu fryzjer przygotowują się do egzaminu czeladniczego. W obecnej sytuacji kiedy salony fryzjerskie, w których odbywają praktyki zawodowe są nieczynne, umiejętności fachowe ćwiczą w zaciszu domowym. Fryzury inspirowane są postaciami filmowymi z takich projekcji jak: Czarownica, Gwiezdne wojny, Faraon, Zaplątani.

  facebook

 

  9 kwietnia - Wielki sukces naszych uczniów.

Zdjęcie przedstawia napis zawierający 
tytuł turnieju - VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - Radom 2021 wraz z logiem szkołu zawierającym okrąg z czarnym tłem a w środku napis 
ZSS oraz dookoła okręgu napis Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu Tradycja od 1904 roku

  8 kwietnia 2021 roku odbył się "VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - Radom 2021". Ze względu na sytuację epidemiologiczną wydarzenie to po raz pierwszy przeniosło się do sieci. W tegorocznym turnieju reprezentowała naszą szkołę drużyna złożona z uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. Skład zespołu stanowili: Krystian Nazarczuk, Mateusz Jarosiński, Jakub Romanowski, Jakub Kozieł oraz Krzysztof Dudek. Spośród kilkudziesięciu uczestników z różnych regionów Polski na podium stanął Krystian Nazarczuk - drugie miejsce i Mateusz Jarosiński, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji Branżowych Szkół I Stopnia.
Gratulujemy olbrzymiego sukcesu reprezentacji naszej szkoły.

  facebook

 

  8 kwietnia - V Wielkanocna Paczka dla Bohatera zakończona.

Zdjęcie przedstawia leżące na ławkach 
kartki świąteczne wykonane przez uczniów na tle loga stowarzyszenia Paczka dla Bohatera porzedstawiającego postać żołnierza weterana z podpisem - walczyli dla na zawalczmy dla nich

   Dziękujemy Stowarzyszeniu Paczka dla Bohatera, które przekazało 500 kg żywności oraz uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy dołączyli do zbiórki w marcu.
Zapakowaliśmy 600 kg produktów w 50 paczek, które zostały dostarczone do kombatantów i opozycjonistów w Radomiu, Białobrzegach, Iłży, Pionkach, Siennie, Szydłowcu, Piastowie i Kozienicach. Tu do akcji włączyły się zaprzyjaźnione służby mundurowe, które pomogły nam w sprawnym rozwiezieniu paczek przed Wielkanocą.
   Dziękujemy: ZOSP RP w Radomiu, Aresztowi Śledczemu w Radomiu oraz Wojskom Obrony Terytorialnej w Radomiu.
   Do każdej paczki dołączyliśmy kartki z życzeniami świątecznymi wykonane przez wolontariuszy Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera oraz uczniów PSP nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego w Radomiu.

  facebook

 

  7 kwietnia - Powszechny spis ludności.

Grafika – jak wziąć udział w NSP 
Na górze grafiki jest napis: Jak wziąć udział w spisie? Po lewej stronie grafiki jest napis: spis.gov.pl, poniżej: To proste! Po prawej stronie widać kobietę,
 mężczyznę i dziecko, którzy entuzjastycznie uśmiechają się i trzymają kciuki w górze. W lewym dolnym rogu grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, 
 odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła,
 GUS, pionowa kreska, NSP 2021.

Powszechny spis ludności - zobacz więcej

  facebook

 

  7 grudnia - Podziękowania wolontariuszy HKA w Radomiu.

   Wolontariusze Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu składają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor mgr Iwonie Pajek, opiekunowi wolontariatu Pani Wioletcie Jarosz oraz młodzieży ZSZ HUBAL w Radomiu, za wykonanie wielkanocnych ozdób świątecznych i przekazanie ich naszemu Hospicjum. Prace te zostały rozdysponowane podczas kwesty, która odbyła się w Niedzielę Palmową, a zebrane datki przekazane na budowę stacjonarnego hospicjum, powstającego we wsi Sołtyków, gmina Skaryszew.
   Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w tym dziele.

  facebook

 

  31 marca - Życzenia Świąteczne wolontariatu szkolnego.

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny

   Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wolontariat szkolny składa najserdeczniejsze życzenia dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom. Aby Święta Wielkanocne wniosły wiosenną radość, świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

  facebook

 

  31 marca - Ozdoby świąteczne przekazane Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny zrobiony z różnej formy wykonanych pisanek

   Akcja wielkanocna zakończona. Pisanki i ozdoby wielkanocne wykonane przez naszych uczniów zostały przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. W imieniu podopiecznych hospicjum, opiekun wolontariatu bardzo dziękuję za kreatywne ozdoby, które mamy nadzieję choć na małą chwilę rozpromienią ich twarze.

  facebook

 

  31 marca - Wyniki konkursu - "Stolik wielkanocny".

Zdjęcie przedstawia stroik świąteczny zrobiony z trzech w różnej formie wykonanych pisanek

Wyróżnienie w konkursie na stroik wielkanocny otrzymała uczennica klasy 3f2 Makowska Mariola. Gratulujemy !!!

  facebook

 

  17 marca - Realizacja programu - Aktywna Tablica.

Zdjęcie przedstawia uczennice przed monitorem interaktywnm

Rządowy Program - Aktywna Tablica

   Zespół Szkół Zawodowych im. H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu bierze udział w Rządowym Programie - Aktywna Tablica, z którego szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup dwóch interaktywnych monitorów dotykowych oraz sześciu laptopów.
Realizacja tego projektu polega na rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), zdobywaniu nowej wiedzy, umiejętności oraz dzieleniu się dobrymi praktykami i doświadczeniem.
W związku z powyższym nawiązana została współpraca ze szkołami biorącymi udział w tym projekcie, tj.:

 • Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu,
 • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu.
Aktywna tablica harmonogram - tutaj
Harmonogram współpracy szkół biorących udział w projekcie - tutaj

  facebook

 

  13 marca - Marzycielska Poczta.

Zdjęcie przedstawia gołębia pocztowego pod którym jest napis marzycielska poczta oraz informacje z prośbą dołączenia się do akcji

   Można się zastanawiać „co ja będę miał z tego, że wyślę taki list czy kartkę”? Bardzo dużo! Ogromna wewnętrzna radość i poczucie spełnienia ludzkiego obowiązku z potrzeby serca oraz świadomość, że jakieś chore dziecko gdzieś w Polsce ucieszy się z faktu otrzymania od nas listu czy kartki pocztowej jest nagrodą, którą trudno oszacować!

  facebook

 

  13 marca - Konkurs.

 

  13 marca - Zbiórka dla bezdomnych.

 


 

  13 marca - Wsparcie od Radomskiego Klastra Metalowego.

 

  11 marca - V Wielkanocna Paczka dla Bohatera.

Drodzy uczniowie!

   Kolejny raz wierzymy w Waszą chęć dzielenia się z innymi. Przyłączyliśmy się do V Wielkanocnej Paczki dla Bohatera. Chcemy odwiedzić kombatantów przed Wielkanocą i potrzebujemy Waszej pomocy w zapełnieniu przygotowanych już paczek. Brakuje nam oleju, mąki i słodyczy. Produkty możecie przynosić do szkoły i zostawiać w pudełku przy wejściu. Akcja trwa do przyszłego piątku 19 marca.

 

  6 marca - Honorowe oddawanie krwi.

 


  facebook

 

  1 marca - Uroczyste obchody.

 


Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wziął udział Zobacz więcej ...

  facebook

 

  23 luty - Warsztaty SmartUP Academy.

Bezpłatne warsztaty naukowe dla uczniów

   W imieniu Fundacji Adamed oraz Politechniki Warszawskiej zapraszamy uczniów z Państwa szkoły, zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi na warsztaty SmartUP Academy. Bezpłatne, weekendowe zajęcia poprowadzą wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz eksperci sektora farmaceutycznego, pracujący na co dzień w obszarze badań i rozwoju.
Zainteresowani uczniowie mogą zapisać się na następujące zajęcia:

 • 13 marca – Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
 • 20 marca – Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania.
 • 17 kwietnia – Elektrochemia dla każdego – z czego wynika siła reakcji redoks?
 • 24 kwietnia – Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – Kto używał materiału wybuchowego?
 • 15 maja – Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać?
 • 25 maja – ELISA czy Western – oto jest pytanie?
  Szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie HTTP://adamedsmartup.pl/warsztaty.Zajęcia odbędą się w formie online i mogą wziąć w nich udział uczniowie szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat, którzy nie uczestniczyli w poprzednich edycjach SmartUP Academy. Zapisy prowadzone są indywidualnie i nie ma możliwość grupowego zgłoszenia się na wybrane spotkanie bądź uczestniczenia we wszystkich zajęciach z cyklu. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Mikołaj Rutkowski
Zespół programu ADAMED SmartUP
tel. 572 660 023
e-mail: mikolaj.rutkowski@walk.pl

  facebook

 

  18 luty - To tylko 1%.

 

  facebook

  18 luty - Kolejna udana akcja zakończona.


   Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły za udział w Walentynkowej zbiórce karmy i koców dla zwierzaków ze schroniska w Radomiu. Szczególne podziękowania kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wielogórze za zaangażowanie i współpracę. Razem możemy więcej! Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  16 luty - Akcja „Żonkile”.

 

  facebook

  14 luty - Walentynki.

  facebook

 

  7 luty - Widziane aparatem.

  facebook

 

  31 stycznia - Podziel się miłością.

 


  facebook

 

  28 stycznia - Nigdy więcej ...

   27 stycznia 2021r. obchodzimy 76 rocznicę wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu Auschwitz - Birkenau, z tej okazji zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji nt. historii obozu i samego momentu wyzwolenia. Poruszone w niej zagadnienia to jedynie namiastka, ale być może zachęci Was do zgłębienia tematu.

  facebook

 

  16 stycznia - Komunikat Ministertwa Edukacji i Nauki

 


Komunikat Ministertwa Edukacji i Nauki w sprawie organizacja nauki w szkołach i placówkach po feriach.

   Od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Nadal będzie można realizować praktyczną naukę zawodu w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe. Czytaj więcej...

  facebook

 

  23 grudnia - „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera - podsumowanie”


„Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

   Czas na podsumowanie cudownej akcji pod hasłem „Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera”! W czwartek 17 grudnia, pierwszych 15 paczek wyruszyło do kombatantów. W sumie spakowaliśmy 1890 kilogramów żywności i około 50 kilogramów artykułów chemicznych. Produkty otrzymaliśmy od Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera” oraz Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z powiatowymi OSP. Dziś, 23 grudnia dostarczyliśmy ostatnią 63cią paczkę i tym samym zakończyliśmy tą piękną akcję. Zgrana drużyna w składzie : Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Mariola Jabłońska, Iwona Sionek oraz koordynator wydarzenia Marta Wawrzos, w ciągu tygodnia spakowała wszystkie paczki, a następnie odwiedziła czekających z utęsknieniem kombatantów. Dziękujemy serdecznie za wsparcie Wojskom Obrony Terytorialnej, Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, powiatowym OSP, Aresztowi Śledczemu w Radomiu, Stowarzyszeniu „Paczka dla Bohatera” oraz p.o. dyrektora ZSZ im. mjra H. Dobrzańskiego „HUBALA” Pani Iwonie Pajek.

  facebook

 

  21 grudnia - Finał pomocy dla samotnej matki.


   Dzisiaj zakończyliśmy akcję pomocy dla samotnej matki. Apelowaliśmy o zbiórkę żywności. Dostaliśmy znacznie więcej, w tym odzież i artykuły chemiczne. Bardzo dziękujemy za mega zaangażowanie w akcję wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz osobom spoza środowiska szkolnego, bo tacy też chętnie wzięli udział w zbiórce. „Pomaganie jest fajne”! Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos.

  facebook

 

  21 grudnia - Życzenia Wolontariatu Szkolnego.


  facebook

 

  18 grudnia - Dzień bez Przekleństw.


17 grudnia Dzień bez Przekleństw

   Ideą Dnia bez Przekleństw jest zwrócenie uwagi na czystość i piękno polskiej mowy, która nie potrzebuje wulgaryzmów, by trafnie wyrażać emocje. W ramach walki z wulgaryzacją języka w naszej szkole odbył się zorganizowany przez p. M. Janczewską oraz p. K. Pastuszkę konkurs na najciekawszy plakat. Zwycięzcami konkursu są: Adrianna Piątek (I miejsce), Krystian Wrzosek (II miejsce), Oliwia Stachula (III miejsce).
   Wszystkim uczniom, którzy wykonali prace dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność.

  facebook

 

  15 grudnia - X edycja „Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera”


   Z wielkim zaangażowaniem rozpoczynamy X edycję „ Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera”. Nasza szkoła przystępuje do akcji po raz piąty. Pomimo wielu trudności związanych z pandemią, zmianach w składzie zespołu (obecnie pracujemy w składzie: Monika Adamczyk, Karolina Czerwonka, Grzegorz Danilczuk, Mariola Jabłońska, Iwona Sionek, Marta Wawrzos) działającego w tym satysfakcjonującym wydarzeniu, kultywujemy tę chlubną tradycję. 14 grudnia przystąpiliśmy do pakowania produktów, które będą rozwiezione we współpracy z Państwową Strażą Pożarną w Radomiu, Służbą Więzienną oraz Wojskami Obrony Terytorialnej.
   Produkty otrzymaliśmy od Stowarzyszenia: „Paczka dla Bohatera”, Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowych Ochotniczych Straży Pożarnych.
   Pragniemy podziękować panu Tomaszowi Sawickiemu, prezesowi stowarzyszenia: „Paczka dla Bohatera” oraz p.o. Dyrektora Iwonie Pajek za zaufanie oraz możliwość kontynuacji inicjatywy niesienia pomocy kombatantom.

„Walczyli dla Nas… Zawalczmy dla Nich”

  facebook

 

  14 grudnia - "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".


   To już dziś! Uczniowie naszej szkoły przystąpili do Olimpiady Lekcje z ZUS pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Trzymamy kciuki oczekując na wyniki. Mariola Jabłońska i Małgorzata Kiejnich.

  facebook

 

  14 grudnia - "Dawka Epickich Niespodzianek"


   Miło Nam poinformować o wynikach konkursu "Dawka Epickich Niespodzianek" na Dzień Edukacji Narodowej. W głosowaniu nauczycieli wzięło udział 37 osób. Najwięcej punktów otrzymała klasa 2TMF. Dziękujemy wszystkim klasom za kreatywność, zaangażowanie oraz fantastyczną dawkę epickich niespodzianek. Pizza dla wygranej klasy czeka po powrocie do szkoły. Mariola Jabłońska i Marta Wawrzos. Zobacz film

  facebook

 

  14 grudnia - Otwieramy nowy kierunek - technik spawalnictwa.


   Szanowni Państwo,
  z przyjemnością informujemy o WYRAŻENIU POZYTYWNEJ OPINII przez Wojewódzką Radę Rynku Pracy w Warszawie na otwarcie nowego kierunku kształcenia w naszej szkole tj. TECHNIK SPAWALNICTWA z kwalifikacjami MEC.03 montaż i obsługa maszyn i urządzeń oraz MEC.10 organizacja i wykonywanie prac spawalniczych.

  facebook

 

  9 grudnia - Pomóż i Ty.

 

  8 grudnia - Konkurs.


UWAGA KONKURS!!!

 1. Własnoręcznie wykonaj kartkę bożonarodzeniową (bez życzeń).
 2. Czas trwania konkursu: 07.12.2020 - 21.12.2020
 3. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka.
 4. Pracę konkursowe należy składać do pudełka w przedsionku szkoły.
 5. Do udziału w konkursie zaprasza opiekun wolontariatu.
  facebook

 

  8 grudnia - Konkurs.


UWAGA KONKURS!!!

 1. Dowolną techniką wykonaj stroik świąteczny lub ozdobę bożonarodzeniową.
 2. Czas trwania konkursu: 07-21.12.2020.
 3. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka.
 4. Pracę konkursowe należy składać do pudełka w przedsionku szkoły.
 5. Rękodzieło zostanie przekazane Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
  facebook

 

  1 grudnia - XIV Hubalowa Wigilia.

„Majorze Hubalu! My młodzi
i starzy jak tutaj stoimy
będziemy tu zawsze przychodzić
przysięgę legendzie złożymy!”

   Jest taki jeden dzień w roku, dzień gdy od wielu lat spotykamy się na Bielawach. My, Rodzina Hubalowa, przybywamy tu z najdalszych zakątków Polski, aby „spotkać się” z majorem Hubalem i jego żołnierzami na leśnej polanie, w miejscu gdzie w 1939 roku stacjonował z oddziałem w leśniczówce. Kiedy po raz pierwszy w 2007 roku wspólnie z leśnikami spotkaliśmy się przy pomniku, było nas nie więcej jak 70 osób. Na XIII Hubalowej Wigilii w 2019 roku było nas ponad 350 osób! To jest nasza Rodzina Hubalowa, z każdym rokiem coraz większa! W tym roku przyłączyli do nas harcerze z Jasła, z zastępu im. Majora Hubala, przy 139 Drużynie Harcerskiej imienia Leopolda Lisa-Kuli, oraz hubalczycy z drużyny harcerskiej ze Sławna. Gdy kończymy spotkanie w leśnej głuszy, obiecujemy sobie, że za rok znowu tu przybędziemy!

Rodzino Hubalowa!

   W tym roku nie będzie nam dane spotkać się w tym magicznym miejscu. Sytuacja pandemiczna w kraju zmusza nas do pozostania w domu, ale nasze myśli i serca skierujemy na Bielawy.
   Zwracam się do Was, abyśmy w tym szczególnym dniu, w pierwszy piątek grudnia – 04.12.2020 r. o godz. 11.00 na XIV Hubalowej Wigilii byli razem! Daleko od siebie, ale połączeni myślami! Zapalmy w tym dniu znicze i przekażmy Majorowi, że:

„Krąg wiernych Ci Twych towarzyszy
Znów stanął na apel, Hubalu
Majorze Hubalu czy widzisz
W ich twarzach żyjącą legendę?”

  facebook

 

  19 Listopada - Tradycje andrzejkowe.

  facebook

 

  19 Listopada - Podziel się swoim talentem artystycznym.

   MASZ ZA DUŻO WOLNEGO CZASU, POSIADASZ BYĆ MOŻE UKRYTY TALENT ARTYSTYCZNY I LUBISZ WYKONYWAĆ OZDOBY ŚWIĄTECZNE BOŻONARODZENIOWE??? CHCIAŁBYŚ JE PODAROWAĆ? TO WŁAŚNIE TA AKCJA WOLONTARIATU JEST DLA CIEBIE STWORZONA. OZDOBY MOŻNA ZOSTAWIĆ W SZKOLE NA PORTIERNI W ŚWIĄTECZNYM PUDEŁKU OD 18.11.2020 DO 18.12.2020. ZOSTANĄ ONE PRZEKAZANE DO HOSPICJUM KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W RADOMIU. MAMY NADZIEJĘ, IŻ NIE ZABRAKNIE WASZEGO ZAANGAŻOWANIA.

  facebook

 

  19 Listopada - Ogólnopolska akcja dobroczynna.

   Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Wysyłanie takich namacalnych kartek czy listów ma na celu wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin, co oczywiście ma bardzo duże znaczenie! Jest jedna ogólna zasada, której musimy się trzymać. W swoich listach nie piszemy nic o chorobach czy problemach! Mogą to być listy czy kartki pocztowe z pozdrowieniami czy dobrym ciepłym słowem.

WOLONTARIAT SERDECZNIE ZAPRASZA DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI!!!

  facebook

 

  11 Listopada - Uczciliśmy Święto Niepodległości

   Uczennica klasy 4TMF Patrycja Wojcieszek uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym w dniu Święta Niepodległości. Może nie zajęła jednego z trzech pierwszych miejsc ale porównując jej wynik z ilością uczestników, możemy być dumni. Powodzenia w kolejnych konkursach.

  facebook

 

  31 października - Narodowe Święto Niepodległości.

  facebook

 

  31 października - #SzkołaPamięta.

Dziękujemy autorce Katarzynie Kosiec uczennicy klasy 2MPG za wykonanie tego plakatu.

  facebook

 

  31 października - Akcja #SzkołaPamięta.

   W ramach akcji #SzkołaPamięta uczennica klasy 1TFP Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego "HUBALA" Patrycja Grzebalska wykonała pracę plastyczną nawiązującą do polskiej tradycji świąt zadusznych.

  facebook

 

  31 października - #SzkołaPamięta.

  facebook

 

  30 października - Szkolny konkurs fryzjerski "FRYZURA HALLOWEEN".

   W październiku odbył się szkolny konkurs fryzjerski "FRYZURA HALLOWEEN". Wyróżnienie otrzymała uczennica z klasy 2fg Gawor Klaudia. Wszystkim uczestnikom organizator W. Jarosz bardzo dziękuję za zaangażowanie, estetykę pracy i pomysłowość.

  facebook

 

  19 października - Plan zajęć klas na okres 19-23.10.2020 r.

Proszę zapoznać się z planem zajęć obowiązującym w okresie
19-23.10.2020 r. - nauczanie hybrydowe.

  facebook

 

  22 października - Konkurs na hasło promujące Naszą Szkołę rozstrzygnięty.

   Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki konkursu na hasło promujące Naszą Szkołę. Nagrodę otrzymują Mają Jedlikowska i Kacper Hajduk. Maja i Kacper przygotowali fantastyczne piosenki reklamowe, które wkrótce Wam przedstawimy (chcemy wcześniej nakręcić do nich teledyski). Brawo i liczymy na więcej. Dziękujemy również pozostałym uczestnikom zabawy. Z wami zajdziemy daleko! Dwie równorzędne nagrody o wartościn100 zł ufundowała Pani Dyrektor Iwona Pajek. Organizatorkami konkursu były Opiekunki Samorządu Szkolnego Pani Mariola Jabłońska i Pani Marta Wawrzos.

  facebook

 

  22 października - Akcja Szkolnego Wolontariatu.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie !!!

Zwracamy się z prośbą do wzięcia udziału w akcji zbiórki:
* nowych maseczek ochronnych/kupionych lub szytych,
* rękawiczek ochronnych (lateksowych, winylowych, nitrylowych),
* opatrunków (plastrów, bandaży).
Zebrane środki zostaną przekazane do Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
Zbiórka odbywa się od 26.10.2020, odbioru dokonuje opiekun wolontariatu W. Jarosz.

  facebook

 

  20 października - Konkurs biblioteczny - ciekawa fotografia.

  facebook

 

  20 października - Akcja Streetworking.

  facebook

 

  14 października - Życzenia z okazj Dnia Edukacji Nrodwej.


   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi pragnę życzyć takich marzeń, które dają się urzeczywistnić, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, entuzjazmu z przekazywania wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów, a także wiele radości i powodzenia w życiu osobistym.

Beata Jasek

  facebook

 

  8 października - II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych.

   07.10.2020 r. odbyła się XVII Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców. Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki utrzymując się przez większość dystansu, wynoszącego 7X1000 m, na pierwszej pozycji. Ostatecznie zajęli znakomite 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

  facebook

 

  6 października - Radomskie dni Techniki.

   6 października, uczniowie naszej szkoły brali udział w Radomskich dniach techniki zorganizowanych przez Radomską Radę FSNT NOT. Tegoroczna uroczystość poświęcona została „elektromobilności”. Na pokazie przedstawione zostały elektryczne pojazdy: Nissan Leaf, Volkswagen Golf, Tesla oraz elektryczny jednoosobowy bezbateryjny pojazd solarny, który zwyciężył w XIII edycji regionalnego etapu konkursu „Młody Innowator".

  facebook

 

  6 października - „Zamiast kwiatka niosę pomoc”.


   Wolontariat szkolny zaprasza do przyłączenia się do akcji „Zamiast kwiatka niosę pomoc” - to propozycja dla tych, którzy chcą połączyć świętowanie DNIA EDUKACJI NARODOWEJ z zaangażowaniem na rzecz osób dotkniętych skutkami klęsk naturalnych i konfliktu w Somalii. Zapraszamy do udziału w akcji i wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień dla każdego nauczyciela niosąc realną pomoc! W ramach podziękowań ofiarujcie choć niewielką sumę pieniędzy przeznaczonych na zakup kwiatów, czekoladek dla Nauczycieli, na rzecz osób dotkniętych skutkami suszy w Somalii. Więcej informacji u opiekuna szkolnego wolontariatu.

  facebook

 

  6 października - Akcja charytatywna dla Krzysia.

   W naszej szkole trwa zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji charytatywnej dla Krzysia chłopca chorego na EB-pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Wolontariat serdecznie zachęca do włączenia się w tę zbiórkę!!!

GORĄCO PROSIMY O PRZYNOSZENIE CZYSTYCH ZAKRĘTEK DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO LUB OPIEKUNA WOLONTARIATU W. JAROSZ.

  facebook

 

  1 października - Uroczyste ślubowanie i otrzęsiny pierwszaków.


   30 września uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uroczyście ślubowali rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, zawsze godnie reprezentować szkołę i szanować jej tradycje. Po części oficjalnej, Samorząd Uczniowski przygotował otrzęsiny dla pierwszaków. Reprezentanci klas pierwszych wzięli udział w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich to gra drużynowa „flanki” i w niej wyłoniono 2 klasy, które następnie zawalczyły w drugiej konkurencji, polegającej na zgadywaniu piosenek i ich wykonawców. Wygrała klasa 1k, której uczniowie w nagrodę otrzymają jutro podwyższone o jedną skalę oceny. Gratulujemy i witamy w społeczności "Hubalowej"!

  facebook

 

  25 września - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.


   25 września w naszej szkole, po raz kolejny odbył się Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Tym razem czytaliśmy Balladynę J. Słowackiego. Pod czujnym okiem pani Gabrieli Zajączkowskiej uczniowie wcielali się w bohaterów utworu. Amelia i Wiktoria przywdziały na tę okazję specjalne stroje. Postacie sióstr jakie odegrały były bardziej wyraziste. Pozostali uczestnicy również starali się prezentować swoich bohaterów jak najlepiej umieli.
   W tym roku było ograniczyliśmy liczbę czytających i słuchaczy. Zalecenia epidemiczne zmusiły organizatorów do takich cięć. Mamy nadzieję, że kolejny rok sprawi, że słuchać dzieł mistrzów literatury polskiej będziemy cała szkołą.
   W przygotowaniach do uroczystości ogrom pracy włożyły panie z biblioteki szkolnej Magdalena Janczewska i Anna Kowalska.
   Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili ten wyjątkowy dzień.

  facebook

 

  27 września - Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs...


   Ogłaszamy konkurs na chwytliwe, zapadające w pamięć i budzące dobre skojarzenia hasło promujące Naszą Szkołę. Forma dowolna (slogan, wiersz, piosenka) Do wygrania bon o wartości 100 zł do salonu APART ufundowany przez Panią Dyrektor Szkoły. Pomysły prosimy przesyłać do opiekunów Samorządu Uczniowskiego (Mariola Jabłońska, Marta Wawrzos) do 16 października. Wynik konkursu zostanie ogłoszony 20 października.

  facebook

 

  24 września - Akcja #DzienSzpilek.


   25 września 2020 zapraszamy serdecznie do udziału w akcji #DzienSzpilek, z inicjatywy Kliniki Przylądek Nadziei.
   Akcja jest formą pomocy dla małych wojowników z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Wystarczy tego dnia zrobić zdjęcie swoim szpilkom oraz opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek.
  Za każde udostępnione zdjęcie, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala.
   W akcji mogą wziąć udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również rodzice, rodzeństwo oraz nauczyciele. Razem możemy więcej. :-)
   Szczegółowe informacje można uzyskać klikając na poniższy link:
https://onkologia-dziecieca.pl/chorzy/news/id/3430-zaloz-szpilki-i-pomoz-dzieciom-chorym-na-raka?fbclid=IwAR1xFe-_JbSfom_PZBA-1bcQk02oCfwGIydSHm-f_U4gk4twpKirw9xHFJ4>
   Zapraszamy Ewelina Sobieraj i Karolina Czerwonka.

  facebook

 

  22 września - Wolontariat szkolny zaprasza ...


  Wolontariat szkolny zaprasza do przyłączenia się do akcji BohaterON, której celem jest uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W dniach 21.09.2020 - 02.10.2020 za pośrednictwem strony internetowej BohaterON.pl każdy może wysłać kartkę w formie elektronicznej, po zakończonej akcji pocztówki zostały wydrukowane i w formie tradycyjnej przesłane Powstańcom.

  facebook

 

  22 września - „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU”.


   W RAMACH WSPÓŁPRACY Z CARITAS UL. KOŚCIELNA, WOLONTARIAT ORGANIZUJE W SZKOLE AKCJĘ „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU” DLA DZIECI Z UKRAINY. AKCJA POLEGA NA ZBIÓRCE NOWYCH ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH W DNIACH 21.09.2020-30.09.2020. ZESZYTY, OŁÓWKI, KREDKI, BLOKI RYSUNKOWE ITP. MOŻNA ZOSTAWIĆ U OPIEKUNA WOLONTARIATU W.JAROSZ LUB W POKOJU NAUCZYCIELSKIM.

  facebook

 

  16 września - Biblioteka na FB.

Szkolna biblioteka zaprasza
wszystkich czytelników na Facebook

Kliknij tu i zobacz.
  facebook

 


  4 września - Komunikat dla maturzystów.

KOMUNIKAT
W SPRAWIE ORGANIZACJI POPRAWKOWEGO EGZAMINU MATURALNEGO

   Matura poprawkowa odbędzie się w dniu 8 września 2020 r. o godz. 14.00 w sali nr 8. Abiturienci przychodzą do szkoły na 30 min, przed egzaminem.
   Zdających obowiązuje komunikat w sprawie organizacji egzaminów maturalnych ZSZ im. „Hubala” ogłoszony 3 czerwca na naszej stronie internetowej.
  facebook

 

  2 września - Informacje GIS.

Zasady bezpiecznego korzystania
z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii
SARS-CoV-2 w Polsce.
Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Infrastruktury.

  facebook

 

  2 września - Informacje MOPS w Radomiu.

Informacje Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu dotycząca zasad i trybu składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/2021.

Informacja o warunkach udzielania pomocy w formie stypendium szkolnegp. Czytaj dalej ...
Wydatki kwalifikowane do stypendium szkolnego. Czytaj dalej ...

  facebook

 

  1 września - Podziękowanie dla Pani Dyrektor Beaty Jasek.

  facebook

 

  1 września - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Losy absolwentów  

Radom


Radom


Informacje

 

Szkolne Koło Sportowe

 

Prowadzący - Grzegorz Danilczuk

  Wtorek - 1405 - 1705

  Piątek - 1405 - 1707

Prowadzący - Ewelina Sobieraj

  Wtorek - 1450 - 1550

  Czwartek - 1450 - 1550


Sekretariat czynny w godzinach
800 - 1500

Dla uczniów

1000 - 1500

Gabinet pielęgniarki

  Poniedziałek - 800 - 1400

  Wtorek - 800 - 1400

  Czwartek - 800 - 1500

  Piątek - 1030 - 1500


Pedagog - I. Sionek

  Poniedziałek - 800 - 1450

  Wtorek - 800 - 1225 - 1315 - 1400

  Środa - 1400 - 1540

  Czwartek - 905 - 1140 - 1225 - 1540

  Piątek - 800 - 1030


Psycholog - K. Koriat

  Poniedziałek - 1230 - 1400

  Wtorek - 1230 - 1315 - 1400 - 1540

  Środa - 800 - 1315 - 1400 - 1540

  Czwartek - 800 - 1040 - 1125 - 1440

  Piątek - 900 - 940 - 1025 - 1540

Partnerzy

 


cech


Radom


Radoski Klaster Metalowy


Fabryka Broni


PMP


Inter-metal


Lemich


Cardfrez


Aplisens


stanmar


Techmatik


GGG


Elmar


Tech-project


Œrubstal


jmTechnik


ZNTK


Kratki


Radmot


Pronar


Gabec


Landoia


Prozamet


UTH


Rohbogen


Lenaal


vorsteel


setrion


toho


Szymanscy


Radom


Szkoła z misją


Klub Szkół Unicef


Radom


Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu


Radomski bank Żywności


cozadzien


BIP Radom


Radom

Copyright 1904-2016 ZSZ im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu